FOTOT: Pa make up dhe filtra, larg realitetit të Instagram-it, si duket Hygerta Sako në jetën e përditshme

20 Nëntor 2022, 15:11Lifestyle TEMA

FOTOT: Pa make up dhe filtra, larg realitetit të Instagram-it, si duket

Prej gati 20 vitesh, Hygerta Sako është ndër imazhet më të konsoliduara të ekraneve tona.

Ish-misi tashmë është e profilizuar si moderatore e sportit, ku përtej viteve na ka treguar se mbetet ndër femrat më sharmante. Madje, jo vetëm përpara kamerave, por edhe në të përditshmen e saj.

Kjo është padyshim ajo që konfirmojnë edhe këto foto, ku prezantuesja shfaqet në të përditshmen e saj, këtë herë së bashku me vajzën, që siç mund ta shikoni tashmë është një zonjushë adoleshente.

Paparaci ka mundur t’i fotografojë në rrugët e Bllokut, duke kaluar kohë cilësore si nënë e bijë. E veshur sport, pa grim dhe e shkujdesur nga sytë e kureshtarëve, Hygerta shfaqet si një njeri i zakonshëm, duke shfrytëzuar kohën në dispozicion me vajzën e saj.

 

6 Komente

 1. S
  Sillo

  Si domate e kalbur duket, ja keshtu

  1. A
   Askushi

   Te gjith femrat njesoj i kane bere turinjte snihen kush eshte ????????????????

  2. >
   >>>>>

   Kjo qenka bere si rrobat e Gabit

   1. d
    dhe perse duhet te ndiqni e pergojoni te tjerat ?!

    maskarenje ,lerini njerzit ne jeten t tyre ta jetojne si cdo femer tjeter e ksaj Bote , s'e kuptoj qellimit te lajmeve te tilla ,nderkohe qe tte gjithe e njohim kte fakt se femrat duken ndryshe pa ate zbukurim te ftyres femerore . ja pra kto jane Mediet Shqiptare qe pellasin se i jan privuar Te Drejtat e Lirite e shprehjes .Kta jane Maskarenjet e Medies Shqiptare

    1. M
     Muratori

     1 berdaf do ja jepja me qef...pastaj kjo nuk esht Madona.

     1. N
      Nona

      Pse ju vjen inat o njerez. Hygerta Sako eshte bëre shume me e mire se perpara disa viteve kur ishte e shendoshe. Megjithate secili ka syte e ti, po për mua eshte mjaft simpatike, pastaj a keni vajza, motra ne shtepine tuaj??? Prandaj mos shani njerzit po merruni me ndonje pune, coni ndonje pare ne familje siç ben Hygerta me punen e saj.

      Lini një Përgjigje