Këngëtarja shqiptare: E kam gjetur "mbretin" e zemrës

20 Nëntor 2022, 10:19Lifestyle TEMA

Këngëtarja shqiptare: E kam gjetur "mbretin" e zemrës

Këngëtarja Anxhela Peristeri pranoi se ka gjetur mbretin e zemrës së saj.

E ftuar në Why Not, përveç projekteve të reja dhe pjesëmarrjes në “Kënga Magjike”, këngëtarja u ngacmua pak dhe për jetën private.

Pyetja: Ti shquhesh për balada. Ke bërë dikur një këngë “Ishe mbret në zemrën time”. Një pyetje ka Why Not, e gjete mbretin e zemrës tënde?

Anxhela Peristeri: Po mirë moj, e gjeta. E paskam gjetur. E kam gjetur…

3 Komente

 1. k
  kush e pyti ket mer hahahahaha

  medie leshatoresh .

  1. G
   Garcia

   Nuk ngeli laraske pa u trumbetuar...cfare pergjigje: Po mire moj......! Ohhhh ndihme se nuk na mban me truriii te hapim gazeten e te lexojme laraskat qe nuk na thone asgje veç dashnoreve...

   1. D
    Dortinë

    S'ma ni .S'ma ni e nu'mani por e bukura pëllumbeshë e e çela e hirëta pëllumbeshë , ajo kallesh'e reve që më solli pusullë . Ëndër'vaionjë .Më burrgon përjetë e s'Aosi shtëranë .....deti ynë kurra jonë , gurra t'onë e Pindit shkumë ....

    Lini një Përgjigje

    Blog Tema