FOTOT: Tifozet nuk ndalen, 'modelet' më "hot" nga ky Botëror deri tani

30 Nëntor 2022, 15:34World Cup TEMA

FOTOT: Tifozet nuk ndalen, 'modelet' më "hot" nga ky

Ndonëse tifozët që kanë shkuar në Katar janë përballur me një sërë rregullat të rrepta nga ky vend, disa vajza nuk kanë hezituar të shfaqin bukurinë e tyre.

Ne kemi krijuar një kolazh fotosh me disa nga tifozet më të bukura deri tani të "Katar 2022".  Pamjet janë shkrepur në ndeshje të ndryshme dhe tifozet bukuroshe janë nga shtete të ndryshme, duke nisur nga Kroacia e deri në Kinë. 

Ato shfaqen me tipare të bukura, ku nuk munguan edhe pozat "e nxehta" nga tribuna. 

 

Lini një Përgjigje