Ish-e dashura e Stresit, i 'çmend' të gjithë me foto provokuese

2 Prill 2024, 10:35Lifestyle TEMA

Ish-e dashura e Stresit, i 'çmend' të gjithë me foto

Kejsi është ish e dashura e reperit të njohur shqiptar, Stresit.

Historia e tyre u bë shumë më e njohur nga hyrja e reperit në Big Brother VIP Kosova ku dhe foli për historinë e tij. Por, duket se tashmë gjithçka mes Kejsit dhe Stresit ka përfunduar.

Megjithatë, Kejsi po e jeton jetën e saj në shtetin kanadez, aty ku ka emigruar prej vitesh.

Në fotografitë e fundit që ka postuar në Instagram, ajo duket shumë provokative, ku ka ekspozuar edhe gjoksin.

 

2 Komente

 1. x
  xhambazi

  Ka filluar ti bjeri mire motra ,moderatore ,modele, kengetare ,influencuese ,emrin kot e kane se me leke punojne putanat

  1. c
   cazzomaiale

   Karte e djegur ! Tani qe ta perdori gopin Stresi, te ra vlera fare, me shumr se 50 evro nata nuk te jep me njeri

   Lini një Përgjigje