"Luftë" me xhaketën: Moment i sikletshëm për Biden, kërkon ndihmë nga bashkëshortja por i bien syzet

9 Gusht 2022, 22:00Lifestyle TEMA

"Luftë" me xhaketën: Moment i sikletshëm për

Joe Biden kaloi një moment të sikletshëm të kapur në video teksa përpiqej të vishte xhaketën e tij dhe përfundoi duke hedhur syzet e diellit Aviator  në tokë ndërsa po dilte nga helikopteri i tij Marine One.

Zonja e parë Jill Biden duhej të ndërhynte dhe të ndihmonte burrin e saj të kapte mëngën e xhaketës, e cila po frynte nga era e shkaktuar nga helikat e helikopterit.

Çifti presidencial Biden u kthye pas takimit me familjet e prekura nga përmbytjet shkatërruese në Kentakin lindor të hënën dhe u drejtuan për në Air Force One.

6 Komente

 1. S
  Sara

  mossss!!! cfare "skandali"

  1. H
   Ha ha ha

   Oh sa kom qesh, ky Biden Pampersi nuk te le me "vdek". U bej thirrje qytetareve amerikane demokrate te bejne hallve qe ka shpetuar Bidoni se forca e ajrit e krijuar nga elikat mund t'a kishin bere balone tauke dhe kushedi se ku do te perfundonte.

   1. q
    qytetar

    Per Ha ha ha ! Edhe Shq iperia duhet te bente Torte te Madhe si ne kohen Lul K/Bashkiakut qe shpetoj LEXHENDA kur humbi ekuilibrin ne ne Kuvendin Nevoj....Foltore.

   2. V
    Vllodymyr

    Gjithe ajo gallate qe shohim dhe asnje koment i botuar.

    1. L
     Laku

     Ha ha ha,e beson njeri qe ky merhum eshte presidenti me i votuar ne historine e Amerikes?Vetem koke kuqi USA me shoket e fshatit qe jane gati ti nderrojne pampersat Bidenit e beson.He fillo e shaj tani o rob qire.

     1. K
      Kristi

      Njerezore,.. Asgje per lajm

      Lini një Përgjigje