Oriola Marashi "elektrizon" me fotot e fundit duke luajtur tenis

17 Prill 2024, 14:27Lifestyle TEMA

Oriola Marashi "elektrizon" me fotot e fundit duke luajtur tenis

Oriola Marashi është një nga vajzat më tërheqëse të shoWbizit në vendin tonë, si dhe një modele e kërkuar nga shumë kompani veshjesh.

Herë pas here, jo vetëm në setet fotografike, por edhe në daljet e saj të përditshme, modelja nuk ngurron të ekspozojë linjat e saj trupore.

Komentet dhe pëlqimet ndaj saj janë gjithmonë të larta.

Supermodelja shqiptare herë na vjen si sirenë deti, herë si kaubojse dhe herë të tjera na mahnit me pozat sensuale.

Por ditën e sotme ajo na është shfaqur në një tjetër version, si teniste. E veshur me minifund, bukuroshja ka dhuruar poza “elekstrizuese” duke luajtur tenis.

Për më tepër, shihni fotot në galerinë e mëposhtme.

3 Komente

 1. G
  Gomari i babatasit

  Foto fallco,nuk e kuptoj se si mund te luhet tenis me kepuce me taka,upssss

  1. Y
   Yess

   Shume e bukur eshte. Ka ze shume te mire (soprano ne mos gaboj) Nuk e marr vesh pse i ben keto setet e sforcuara? Nuk ka nevoje per keto, duken sh cheap. Fotot profesionale i ka goxha me te mira.

   1. c
    cazzomaiale

    Orjola gopi enderron te xhiroje porno film ne nje fushe tenisi. Mundesisht duke mbajtur topet e ndonje hamshori qe i ka futur bishtin e raketes ne pidh

    Lini një Përgjigje