VIDEO/FOTO: Ditët e nxehta për Beatrix Ramosaj nuk kanë përfunduar, këngëtarja provokon fansat me bikinit seksi

20 Shtator 2022, 11:45Lifestyle TEMA

VIDEO/FOTO: Ditët e nxehta për Beatrix Ramosaj nuk kanë

Ajo është njëra prej artisteve shqiptare që merr vëmendje sa herë që publikon imazhe në rrjete sociale.

Fjala është për këngëtaren e njohur, Beatrix Ramosaj, e cila së fundmi ka sjell disa fotografi të reja në bikini.

Bukuroshja në një set të ri ka prezantuar një koleksion të bikineve, e që me këtë rast ka vënë në pah edhe linjat trupore.

28-vjeçarja mori komplimente të shumta për fizikun e bujshëm, duke qenë se përkujdeset mjaft shumë me ushtrime dhe joga.

Krijuesja e hitit “Faj” këtë vit ka qenë një nga yjet më të diskutuar në showbizin shqiptar e faqet rozë.

Kjo për shkak të lidhjes që krijoi brenda me aktorin dhe prezantuesin Donald Veshaj, me të cilin u nda menjëherë pas përfundimit të spektaklit.

Beatrix aktualisht është beqare, e fokusuar në karrierë.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by B E A T R I X (@beatrixramosaj)

Lini një Përgjigje