Berisha kalon kufijtë e imagjinatës: Nuredin Dumani me pushime në Golem, rrinte mes turistëve me çantë në krah

14 Gusht 2022, 15:18Politika TEMA

Berisha kalon kufijtë e imagjinatës: Nuredin Dumani me pushime në

Sali Berisha ka bërë një denoncim kësaj here në kufijtë e fantazisë. Ai thotë se vrasësi me pagesë i arrestuar dhe i kthyer në bashkëpunëtor të drejtësisë, Nuredin Dumani ndodhej me pushime në Golem të Durrësit.

Kjo, sipas denoncimit të një qytetareje që thotë se e pa me sytë e saj, killerin e rrezikshëm i cili mori një plumb në shtyllën kurrizore dhe që dyshohet se mjekët s’kanë arritur t’ia heqin ende.

Denoncimi i Berishës:

Nuredin Dumani në Golem. Qytetari dixhital informon pas mesnate!

Lexoni mesazhin e tij. sb

Mirmbrëma Doktor Berisha më fal shumë për shqetësimin në këtë orë të vonë (ora ishte 12:30) por Nuredin Dumani ndodhej në këto momente në Golem tek Lokal Hotel Bonita i shoqëruar nga forcat e policisë. Në plazh në mes turistëve. E shoqëruan nga ambjenti ku ishte pasi në plazh u mbyll çdo lloj aktiviteti policia e mori nga aty.

E pashë me sytë e mi bashkë me bashkeshortin në këto momente. Me falni ju lutem për këtë orë të vonë! Më falni ju lutem se harrova këtë detaj po ecte rrugëve si një person normal pa pik frike dhe problemi me çantë në krahë. Bluzë të veshur me viza me kolore të theksuara.

56 Komente

 1. F
  Fjala e ...

  Po mire, Sali Sheqerja , keto çipfje qe ben , nuk jane dokumenta per ta arrestuar?!

  1. L
   Luli

   Germo Tare germo se bishtin e qenit do te gjesh!

   1. K
    KAPEDANI

    Kështu thamë për Saliun u çmend kur nxori lajmin e vjedhjes së thesarit të shtetit, po çe do se pas disa muaj e pranoj likja që ishte vjedhur.. Mos e nënvlerësoni asnjëherë Berishën.

   2. M
    Mula

    Jam une me pushime ne Golem, Mule Dumani, kusheri i Nuredinit, qe kam ardhur nga Kovacishti i Dibres. Bashke me mua po pushojne edhe Remzi Hoxha, Azem Hajdari, Kosra Trebicka dhe Sokol Olldashi... Edhe 3000 djem te tjere, per te cilet eshte kujdesur vete Doktor Sali Mortja gjate Luftes Civile te vitit 1997 jane ne Golem, por une nuk i njoh te gjithe me emra...

    1. D
     Dakord

     Te lumte Mula!!!

     1. Q
      Qytetar

      Pse nuk thu??? Qenka mbush Golemi me katunare!

     2. K
      Kollozi

      Gjithe jeten me fukslleqe eshte mare non stop

      1. v
       vang

       Kapeni lidheni se shkau.Po sa mire e njohu edhe ai edhe e shoqja sepse une as qe do e kisha idene. O ZOT cfare vigjilence.

       1. E
        E ardhmja

        Kur ta lere me deshire pushtetin Rama ,sepse me vota dhe force nuk ja marrin dot ky plak i pjerdhur dhe Baftjari nga Skrapari jane e ardhmja e shqiptareve.

       2. A
        Anonim

        O DOKTOR KARAGJOZI JE IK PER KESH BUBI PLAKU MERE.

        1. Çekiçi

         Pse po rren o Salë Ty as femijtë më nuk të besojnë Je bërë i gerrditshem më rrenet tua Nuk është qudi kur nji ditë do na rrejsh se mbrëm e ke taku edhe Enver Hoxhen Aq poshtë ke rënë sa njerzit po tallen më ty o maloku i Viqidolit Mos rastesisht e ke taku ndonji ditë tash edhe Arkanin apo Karagjiqin Marre per pleqein tende je bërë per faqe te zezë

         1. Çekiçi

          Gënjeshtar më te madh shqiptarija nuk ka pasë se Salen Do ta propozojmë per çmimin NOBEL per GENJESHTAR dhe per LIBRIN e GENISIT

          1. d
           den

           Po Mire deri ketu. Qytetari digital e ka pare ne Golem me cante ne dore e me ate bluze me viza kolor sic thuhet - OK, po pse nuk na solli nje foto te momemtit qytetari digital qe edhe ne masa e gjera te krijonim nje ide me te qarte per personin ne fjale - a po e ka lene per rradhen tjeter !!!!!!!;

           1. p
            plazhisti

            Ha ha ha ha ,mos ia vini re se e ngateron me Ilir Meten se ai ka qene i veshur mbreme me bluzen e Selltikut.Iku dhe Saliu iu iu iu .

            1. Z
             Zeqo Pilafi

             Jetë të gjatë shoku Berisha! Ti po mbanë gjallë armën më të pavdekshme të regjimit Enverist, spiunllëkun! Kjo të jep nder dhe lavdi të përjetshme. Globi do rrotullohet dhe vitet do të kalojnë, por brezat do të kujtojnë si dikush që mbajti gjallë dhe ushqeu ditë dhe natë, vesin që na ka lartësuar dhe lartëson si komb, spiunllëkun. Edhe njëherë, rrofsh e qofsh!

             1. B
              Berish Ssliu

              Nga dita ne dite ky tregon veten se ka pjerdh fare nga mend e kokes ,mbsjeni fort or cecene se na duhet ky per opozitar ,

              1. J
               Jari

               Ky Sali Non Grada qënka katandisur si mos më keq, ky rrotë K,,,i fare, ky vetëm njeri nuk është, gjynah për ata që i shkojnë mbrapa.

               1. S
                Shqiptari

                Mos ia vini re te shkretit! Ca e ka nga mosha se ka rrjedhur,ca nga hallet se ka pjerdhur. -Do ishte nje film i bukur fantashkence:”. I penduari i drejtesise me pushime ne Lalz” Skenari,regjia,fotografia,efektet nga Non grata. —Ose seriali “ Me plumb ne kurriz,i penduari i drejtesise shperblehet me pushime ne Golem” Deri ku mund te shkoje marrezia e njeriut qe eshte ne depresion te thelle?!

                1. F
                 F-22 Raptor

                 Eshte e vertete apo jo, e besojme ne apo se besojme, Doktorit nuk i behet vone! Ai jeton ne boten e tij, ne realitetin i magjinar sic ai e deshiron.

                 1. V
                  Vranakonti

                  Dy te lajthitur ka shqiperia Sali Berisha dhe Iliria. Nje nga jugu nje nga veriu Nje si ujk e nje si miu.

                  1. A
                   Anisa

                   ????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

                  2. t
                   tetovari2

                   O,Sali të martë mortja,po shko njëherë,vizitohu tek psikiatri e pastaj shkruaj!Gjynah,paske lajtur lesh.

                   1. S
                    Sali Vuk Berisha nga Viçikadoli.

                    Të dashur miq ! Mbrëmbë, rreth orës 23.59, më erdhi një sinjalim, anonim per ju, por unë e njof mirë këtë militant të flakt të PD-së i cili është një anti-spihun dhe anti-komunist i terbuar, i cili më njoftoj, duke u betuar në nderin e familjes së tij të rrespektuar duke bërë Benë më të madhe dhe më të shenjtë Tropojane, "që pa qi nanen", Sali Berisha nuk ka banuar kurrë në Tiranë perpara viteve 1992, nuk ka qënë kurrë komunist, nuk ka qënë kurrë spihun i sigurimi dhe agjent i Serbisë, nuk ka dalë kurrë si deshmitar në gjyqet komuniste kunder reaksionarve, nuk ka vjedhur dhe nuk ka korruptuar kurrë, nuk i njef dhe nuk i ka shokë apo miq shkerdhatat, hajdutët, trafikantat, agjentat e UDB-së dhe të korruptuarit, Sali xhepist Lusha, Miftar "miell" Lumeshi, Erzen geshtenjë Breçani, Babalen, Fatmira botoks Hajdarin, Besim Hajdar-maten, Guxim Zenelin, Gani Dizdarin, Eldi Dizdarin etj etj. Unë i besoj ketij garanti partie dhe "pa qi nanen" jam i sigurtë 101% që ky person thotë të verteten, veç të verteten dhe asgjë më shumë se të verteten.

                    1. A
                     Anonim

                     MYFTAR LUMNESH ZAGARIN DHE SALI RAM LUSHEN ME DROGAXHIUN STRESIN DHE TE TJER I KA ZAGARET E VET

                    2. C
                     Cimi vlora

                     Ikni pas ketij trapit, dhe pastaj shani Shqiperin! O Mero nuke ka Shqiperia njeres te sakt qe i lini hapsir ne gazet nje njeriu si ky qe sajon lajme.

                     1. B
                      Berti

                      Një gjë duhet të dish tine, kalorësi Sali Vuk Sheqere Berisha; populli shqiptar mesi pret që ti të vdesësh sa më parë. Ky është urimi jonë për ty. Do zoti heq këmbën zvarrë dhe merr edhe fuksin AGBV dhe me pas shikistin e Gazi dedes, vulehumburin IM të quajtur Meta(j). Kjo do të hapë rrugën për të gjithë hajdutët e kriminelet e tjerë nga të gjitha partitë. Të gjithë në ferr do të shkoni. Kush ia ka me hile ketij vendi në pit. të semes do të shkoje.

                      1. D
                       Dakord

                       Amen Berti.

                      2. T
                       Tarzani

                       O Sale mos pe dhe kete timin se kish ikur pa leje ne plazh

                       1. T
                        Tarzani

                        O Sale mos pe dhe kete timin se kish ikur pa leje ne plazh

                        1. A
                         Arrestoheni Mutin e Shqiperise saleh hamutin

                         Arrestoheni e ti sekuestrohet gjithck ka ai dhe femijet e tij gjithcka eshte Prone e Vjedhur Shtetit Shqiptare ose rrasini noj plum gojes kurves se karaxhixhit sepse nuk mundet me ja pa mo surratin e dhim

                         1. H
                          Haaa kujdes droga dhe alkoli te shkateron trurin

                          Cfare te bene substanca narcotique te duken te vdekurit te gjalle ehhhh mire ajo ishte e droguar po ky karri nongrata mos valle edhe ky eshte perdorues droge ? Po keta qe e degjojne apo i shkojne pase mos jane drogaxhine se nuk ka mundesi

                          1. H
                           Himarioti

                           Ky i çmendur duhet mbyllur në burg ose çmendi.

                           1. f
                            fariu

                            O den: Foto do nxjerrë Sala kur ta fotografojë ndonjë natë afër vilës në Lalëz.

                            1. ?
                             ????????????????????????

                             mos ju deket shaka kurr nuk i dihet cfar shteti kemi neve o Zot na ruaj

                             1. L
                              Likja i MONES...

                              E ngaterron me shtetin e salihales...ky shtet nuk krahasohet Kurr me shtetin QE krijoj sali qeni...fli gjum rehat se Dumani po' fle ne ne qeli..

                             2. M
                              Muhameti

                              Budallalliqe. Me vjen turp te them qe ky ka qene presidenti dhe kryeministri i vendit tim.

                              1. Z
                               Zeqo Pilafi

                               Po ti or i uruari Perëndisë se sikur të jesh dora vetë Muhamed Mustafaj a.s. që thua të vjen turp që ky ka qenë president " I VËNDIT TIM". Pronë nga yt'atë e ke Shqipërinë ti? I bëra dhe njërit vrejtjen, ç'është kjo "i vëndit tim"? Po ti sikur të jesh mbret i Shqipërisë, kur e cilëson Shqipërinë si vënd vetëm joti. Kaq të vështirë e paske të thuash " i vëndit tonë"? Jini modest, or të uruar!! Apo doni të dukeni patriot dhe interesant, kur thoni gomarllëqe që si ngre kandari?

                              2. S
                               Shqupisti

                               Ky esht intrigant i lajthitur.

                               1. A
                                Anonim

                                O SALE MOS E KE FRIK ORE TE ESHT BO FIKSIM SE QE TI JE SKIXOFREN SDO AS MEND AS KALEM ,MBASE E KE FRIK TE NXJERR NONJI GJE AI VRARE THUAJ MYFTAR LUMNESHIT , SALI LUSHES DHE TE BIRIT STRERCIT TE VEN TA VERIFIKOJN SE SE KE PER MIMENTIN VIS MARTININ TE VEJ TA VRAS KETA TE KAN NGEL ,APO SHIKON ENDRRA ME TE VDEKUR NGA FRIKA , PYTE I HER ATE BUDALLACKEN A ISHIN HAKLJAT ATY TU BO PLAZH , QENIT KUR I VJEN NGORDHJA VETE PERMJER NE DER TE XHAMIS PLAKU KARAXHIC MILLOSHEVIC BERISHA.

                                1. X
                                 Xen Gërdeci

                                 O salhe mor po ti mirë thua se atë Dumani e" pashë "dhe unë në Golem,por ishte me Xen Berishën dhe Argita Malltezi Berisha ,Liria nuk ishte këtë pse nuk e thua salhe .

                                 1. K
                                  Kiko

                                  Mos ! Cfare ke bere more denoncues dixhitali. Na ke lene pa gjume Saliun pa gjume se eshte dhe me pushime. Mezi ka pritur Saliun qe ne mengjes te botoj arrtikullin. Po mire o Sali meqe te erdhi ky lajm pse nuk cove ne vendngarje truprojet e tua dhe neqoftese lajmi ishte i vertete ata ta kapnin dhe do beheshin heronj. Ah, more Sali ti je kanceri i shqiperise

                                  1. G
                                   Gjeli

                                   Dy spiuna ka kuvendi sali buca dhe ilir qeni

                                   1. X
                                    Xen Gërdeci

                                    30 vjet të lidhur janë, Të shkëputen zor e kanë, Qeni thonë e ka me gunga, Veçse ja shtërngon dhe Buca, As një herë s'jan për t'u ndarë, Të dy bashk do shkojnë në varr, Duke lehur e kuitur,botën mbarë kanë çuditur, Janë të marrë,jan të pafe, S'durojnë dot fjalën atdhe,.

                                   2. P
                                    Po çfarë lidhje ka mo...!?!!!!

                                    Hahaha Mos e humbni ketë fotografi hahaha Rrezik se e ka Merua ne dhomën e gjumit hahah Çfare injorantësh, o zot

                                    1. S
                                     Shkodrani

                                     Pom vjen keq paska kry pun krejt paska harru pa pi hapat

                                     1. Z
                                      Zateniketa

                                      Po liron mos e pe Millosheviçin o tërap se na ke par trapin

                                      1. H
                                       Humor iti jul deda

                                       Saliu eshte ne drejten e tij ca nga mosha ca nga halli , e ka zene skleroza po keta qe e ndjekin mbrapa si kane durimin dhe degjojne pordhet e sali mavrise

                                       1. P
                                        Pëdëisti saliist.

                                        Doktor , kam marrë vesh se në fabrikën e boronicave në Gërdec , po bëhet nami . Eshtë minuar fabrika dhe presin zotërinë tënde që të të asgjësojnë e hedhin në erë , njëlloj si përvoja e praktikës tuaj , me punëtorët dhe fëmijët e Gërdecit. Të lutem mos shko , se do ta hash. Më fal që nuk të mora në telefon , po kisha frikë se ta përgjojnë . Rruaj sumën .

                                        1. J
                                         Jimi

                                         E po c'na gjeti me kete Nastradin !? Si gjithmon, hodhi budallau gurin ne lume dhe prite tani, kur ne te "mencmit" te turremi ta gjejme !?

                                         1. J
                                          Jozika

                                          Sale! Jepi I paralajmerim ketij tipit, me duket Lelo, qe shkruan te tilla gomarrlleqe si Qytetar dixhitale. Ai qe kishe para nje Vito I shkruante me mire dhe me besieshem keto genjeshtar, sa edhe ty te mbushet mendja se Jane te vertets. Cakto or ..nje te familjes, qe ti redaktoi dhe editoi.

                                          1. S
                                           Salkari

                                           Nuk ka ore te vona ne mesnate ne 12 e 30 , 12 e 30 eshte ora e drekes ....nese eshte ajo e tej mesnates nuk shkruhet 12 e 30 por 00 e 30 ....po e marim se eshte ajo e tej mesnates ....ka person sot te mari ne telefon Sali Berishen ne 00 e 30 te nates ????? Sinqerisht , do kete sot njeri qe te mare mundimin te mare ne telefon Saliun per nje ceshtje te tille ?? Pse kush eshte Saliu ?? Salinon grata , qe nuk ja vershellen askush brenda dhe jasht Shqiperise , filloj prap me trillime me qytetarin digikar ....ptuuuu plere Sali kufoma eshte bere shume i perbuzur ...u be gazi i botes per pak meshire dhe ne fund nuk do ta kete ....po si qellon qe marin vetem Saliun ?? Kaq e kaq organe ka , kufomen gjeten te marin ne tel ?? E cmashtrus i rendomte eshte ....tinzar , hipokrit , mashtrus , genjeshtar , thashethemexhi , intrigant , kriminel , i pabese , e tj Me thoni kush ja kalon Saliut nga keto veti ????????

                                           1. S
                                            Sali gerdeci

                                            QYTETARI DIXHITAL NGA GOLEMI ESHT SALI XHEPIST STRES LUSHAJ..KA RREZIK DUMANI KA QEN ATY PER DARKE TEK LOKALI I KTIJ MALOQERISE TJETER...

                                            1. T
                                             T0mori USA3

                                             Arestoni sa me pare Sali Berishen dhe Ilir Meten, sepse jan shkaktaret kryesor te trazrave dhe dhunes, vrasjeve dhe u-urejtjes qe ekziston midis shqiptareve. Thiejet qe kane persertur per armatosjen e popullit, si saliu dhe Iliri jane vepra penale por, fatkeqesisht akoma ska drejtesi, te pakten sic e ka Kosova. Baxhella qe beri thirje per te perdorr arme ndaj pnonjesve te shtetit. duhet arestuar e denuar njore e me pare.

                                             1. X
                                              Xxl

                                              Mos. I bi karit Me grusht o bac

                                              1. R
                                               Resmi

                                               Presidantes Sali sajues sihariqi,

                                               1. Dumani është LOOOJAAA !

                                                Mesazh i KODUAR , për atë ngrenësin e BORONICAVE TRPOJANE në Tik-Tok , pa nuk e kanë parë Dumanin ne Golem , po tashti Dumani si i PENDUAR i drejtësisë , do ketë nxjerë ndonje porosi tjetër të atij ANTIOKSIDANTIT !

                                                Lini një Përgjigje