“Duhet ta vendosim, ngujim apo grevë urie?”- Zbardhen diskutimet pa media në Grupin e deputetëve demokratë! Spaho: Do të kthehemi në qesharakë, unë jam kundër

22 Shkurt 2024, 19:49Politika TEMA
“Duhet ta vendosim, ngujim apo grevë urie?”- Zbardhen

Një ditë më parë është zhvilluar mbledhja e Grupit Parlamentar të PD, e drejtuar nga Gazment Bardhi. Gazetari Osman Stafa ka siguruar diskutimet që janë zhvilluar mes deputetëve. Në një moment, Gazment Bardhi thotë se duhet ta vendosin se çfarë do të bëhet me aksionin opozitar, do të ngujohen apo të futen në grevë urie.

Deputetja Sorina Koti propozon që të depozitojnë edhe njëherë në Kuvend kërkesa e tyre.

Ndërsa Edmond Spaho është shprehur kundër bojkotit dhe grevës së urisë, pasi mendon se do të kthehen në qesharakë.

Gazment Bardhi: Çfarë do te bëjmë ne vijim te aksionit tone opozitar, greve urie apo ngujim? Do duhet te vendosim. Ka propozime per te riderguar edhe njehere kërkesat ne Kuvend, ka propozime per ngujim, ka propozime per greve urie. Te gjitha keto do i diskutojme ne nje mbledhje te posaçme javes se ardhshme.

Sorina Koti: Jam e mendimit ne duhet te bejme edhe njehere kerkesat per ngritjen e komisioneve hetimore parlamentare. Nese nuk pranohen, atehere une jam e idese qe te ngujohemi.

Edmond Spaho: Une kam marre persiper ti them te gjithe gjerat ne grup dhe une jam kunder ngujimit dhe greves se urise, sepse do te kthehemi ne qesharak.

7 Komente

 1. K
  Keta ruset e Tiranes jane komplet out

  He bre, sa me shpejt ngujohuni, jua meson nongrata si. Pika qe nuk u biemore pjella ruse.

  1. B
   Besnik

   Sa me pare ngujim dhe greve urie bashke!

   1. Q
    Qokaxhiu

    Futuni në grevë urije,se kazanin me groshe jua garantoj unë nate per nate që te hani sa të dhi*i n’bre* deri sa t’knojë gjeli i parë z.sali.

    1. K
     Ku janë katandis,te gaz pedo

     Me grevë urie,pa grevë urie me bilbil në gojë dhe me gojore,ju jeni bërë qesharak more Sanço spaho barkë derri,mirë do ishte të hidhnin Saliun nga ballkoni

     1. @
      @#$@#$

      Ngujim dhe greve urie bashke....ka lezet.

      1. A
       Asd

       Mire do te ishte ti benit te dyja; edhe ngujim edhe greve urije. Rama t'ju gjeje nje kapak te mire qe te mos dilni më.

       1. A
        Al

        Une them te ngujohi dhe te beni seks kolektiv!

        Lini një Përgjigje