"E ka ndihmuar Dorian Duçkën", Kryemadhi nxjerr zbuluar Metën: E ka djalë halle, sa ishte me LSI-në ka qenë djalë i rregullt

26 Janar 2023, 12:25Politika TEMA

"E ka ndihmuar Dorian Duçkën", Kryemadhi nxjerr zbuluar

Deputetja Monika Kryemadhi ka pranuar lidhjen e kreut të Partisë së Lirisë, Ilir Meta me Dorian Duçkën.

Në një deklaratë për mediat, Kryemadhi është shprehur se Meta ka ndihmuar në shkollimin e tij.

“Dorian Duçka është djali i hallës së Ilir Metës. Sa ishte në LSI ishte i rregullt. Nuk ka lidhje me të, por ka ndihmuar në shkollimin e tij”, është shprehur ndër të tjera Kryemadhi.

Kujtojmë se, Dorian Duçka ishte përfaqësues i LSI-së së Ilir Metës në koalicionin 2009-2013 me Sali Berishës, drejtor i Integrimit në Ministrinë e Energjetikës.

Dorian Duçka ka qenë zëvendës ministër i Energjetikës me LSI-në edhe në periudhën 2013-2015. 

 

 

16 Komente

 1. Z
  ZHEJI koke pa lari

  Dhe ate qe nuk thote Monika eshte qe ky njeri eshte shume i mire dhe Sali kerma nuk mund ta beje pis autoritetin e tij njeriu qe ka bere maksimumin per te sjelle vaksina kunder covidit

  1. k
   k

   Familje shkërdhatash të degjeneruar.

   1. Z
    ZHEJI KOKE PA LARI

    K ...nje proverbe français thote ( Dans chaque maison il y a une bête noire ) ne shqip del ne cdo familje ka nje njeri te keq nuk duhet hedhur balte mbi te gjithe ...

  2. S
   Shqiptaret ju duan si Familje ne BURG RE DY

   Cifti me i URRYER NE SHQIPERI

   1. b
    baba mondi fale lirin dhe monen !

    Enver Hoxha nuk punesonte as djemte e tij ne pozicione te larta shtetrore. Keto jane si vendet e Lindjes se mesme !

    1. p
     pilo lala

     Njerezit e Enver Hoxhes ishin analfabet, keta te Likes shkelqejne qe ne fillore.

    2. K
     Keta nuk denohen...jetojne si Mbreter ..

     Deri sa te futen ne Burg ,,duhen vite... Dhe deri atehere plaken akoma me teper ,,dhe eshte rradha Si te gjithe Njerezimi qe vdesin me rradhe...keshtu qe keta rojne Si Mbreter dhe populli mban shprese se keta do futen ne Burg ... Popullit i ikin ditet apo koha duke pritur .... dhe keta Gezojne shetitje neper Evrope ,,Gezojne nje Jete Lluksoze ...populli prete akoma me lugen boshe.....jeta kaqe eshte ...ha thua se Njerezimi Jeton nje mije vite ,dhe te presim deri sa keta te denohen . Keta meritojne zavritjen zbore neper Bulevard,, Po kush tja beje ,ky popull. ! Qe vrasin njeri tjetrin dhe keta gezohen mbajne fjalime dhe Ju thote Popullit..haji mute hani..

     1. K
      Keta nuk denohen...jetojne si Mbreter ..

      Deri sa te futen ne Burg ,,duhen vite... Dhe deri atehere plaken akoma me teper ,,dhe eshte rradha Si te gjithe Njerezimi qe vdesin me rradhe...keshtu qe keta rojne Si Mbreter dhe populli mban shprese se keta do futen ne Burg ... Popullit i ikin ditet apo koha duke pritur .... dhe keta Gezojne shetitje neper Evrope ,,Gezojne nje Jete Lluksoze ...populli prete akoma me lugen boshe.....jeta kaqe eshte ...ha thua se Njerezimi Jeton nje mije vite ,dhe te presim deri sa keta te denohen . Keta meritojne zavritjen zbore neper Bulevard,, Po kush tja beje ,ky popull. ! Qe vrasin njeri tjetrin dhe keta gezohen mbajne fjalime dhe Ju thote Popullit..haji mute hani..

      1. K
       Keta nuk denohen...jetojne si Mbreter ..

       Deri sa te futen ne Burg ,,duhen vite... Dhe deri atehere plaken akoma me teper ,,dhe eshte rradha Si te gjithe Njerezimi qe vdesin me rradhe...keshtu qe keta rojne Si Mbreter dhe populli mban shprese se keta do futen ne Burg ... Popullit i ikin ditet apo koha duke pritur .... dhe keta Gezojne shetitje neper Evrope ,,Gezojne nje Jete Lluksoze ...populli prete akoma me lugen boshe.....jeta kaqe eshte ...ha thua se Njerezimi Jeton nje mije vite ,dhe te presim deri sa keta te denohen . Keta meritojne zavritjen zbore neper Bulevard,, Po kush tja beje ,ky popull. ! Qe vrasin njeri tjetrin dhe keta gezohen mbajne fjalime dhe Ju thote Popullit..haji mute hani..

       1. K
        Keta nuk denohen...jetojne si Mbreter ..

        Deri sa te futen ne Burg ,,duhen vite... Dhe deri atehere plaken akoma me teper ,,dhe eshte rradha Si te gjithe Njerezimi qe vdesin me rradhe...keshtu qe keta rojne Si Mbreter dhe populli mban shprese se keta do futen ne Burg ... Popullit i ikin ditet apo koha duke pritur .... dhe keta Gezojne shetitje neper Evrope ,,Gezojne nje Jete Lluksoze ...populli prete akoma me lugen boshe.....jeta kaqe eshte ...ha thua se Njerezimi Jeton nje mije vite ,dhe te presim deri sa keta te denohen . Keta meritojne zavritjen zbore neper Bulevard,, Po kush tja beje ,ky popull. ! Qe vrasin njeri tjetrin dhe keta gezohen mbajne fjalime dhe Ju thote Popullit..hani mute hani..

        1. L
         Liro

         Ua , ua sa te bukur jane moj perendi e madhe po tere ato lek qe haxhuan normal qe do dukej njeri me i bukur se tjetri , nje pyetje per kete ish kryetaren e leshelise tani Lirse te tere nuk shkollojne femijet e tyre ky koke qoshja le femijet e tij i shkolloi ne Londer po ndihmoka edhe kushrinjte besoj kundrejt shperblimit

         1. c
          ce

          Hajde nepotizem hajde tek leshelija . Dhe duan pushtet perseri keta mashtrues , hajdute ordinere. Kur ishte leshelija ne pushtet kajda gjoshe koka boshe kaptina me qoshe bashke me sharebajgen e Jales Xhixho hundpinokja e mbushen ministrine e integrimit gjithe kusherinj e kusherira deri te brezit te 7te me 8 klase shkolle qe nuk dinin mire shqip se anglisht asnje fjale. Kjo eshte fytyra e partickes se hajduteve qe duan riciklim por kurre me ne pushtet.

          1. S
           Standart

           Po mire mo...a nuk thote "gjikandi" qe "pergjegjsia eshte personale" , kur i kapen miqte me duart ne thes ? Pse dy standarte ? Po qe se e kerkkojme fajin te Meta edhe per Dorianin, hajde ta kerkojme te "gjikandi" edhe per Saje Qorrin, qe bente droge nen autoritetin e Ministrit te Brendshem (patjeter i zgjedhur nga "gjikandi"....)

           1. S
            Sul Koburja

            E paskan per fis me bo pislliqe.

            1. M
             Martin

             Ca fati paske patur o Ducke o qerrata!! Hem djali halles ilir metes!! Hem djali i dajes etilda gjonajt ( sic thot mona) po ku e paske pasur kte fat o qerrata??! Ci qi temen ti paske shtypur lek sa je lodhur!

             1. A
              Adylmexhit Staka

              Monika Çaushesku me lekun e gjakosur po paguan mediat fallso për pastrim imazhi. Kot e ka zonja e zezë. Fundin e ka të njëjtin, si të elenës.

              Lini një Përgjigje