Felaj i drejtohet Berishës: Gjuetar i shpifur! Mos u merr me familjen, trego çfarë bënë fëmijët e tu sa ishe kryeministër

14 Shtator 2023, 14:37Politika TEMA

Felaj i drejtohet Berishës: Gjuetar i shpifur! Mos u merr me familjen,

Nënkryetare e Kuvendit të Shqipërisë, Ermonela Felaj ka debatuar me Sali Berishën në Kuvend duke i kërkuar që të mos merret më me familjarët e të tjerëve.

Ajo iu drejtua Berishës duke thënë që duhet të tregojë se si janë shkolluar dhe çfarë bënë fëmijët e tij në kohën që ai ishte kryeministër.

“Zoti Berisha mos u merr me familjarët.

Jeni bërë gjuetari më i shpifur i këtij vendi. Ulu dhe mos u merr me familjarët me njerëz që kanë punën e ture jetën e tyre.

Ulu dhe shiko fëmijët e tu dhe si e mbaruan shkollën dhe çfarë bënë sa ishte ti kryeministër.

Për atë jepu llogari popullit shqiptar dhe jo për gjë tjetër”, tha Felaj. 

19 Komente

 1. K
  Koli

  Po cbene femijet e Saliut moj Felaj? Gjithe familjen prokurore i ke, ne pushtet je , nenkryetare parlamenti je, cfare pret qe te dergosh PADI per femijet e Sales mqs thua se paskan bere namin! Nese se beni ju qe i keni mundesite çfare prisni nga njerezit e thjeshte? ! Apo vetem SHPIFNI dhe kaq.?!

  1. M
   Moli

   Koli! Keto jane te punsuar si gjith te tjeret! Si opozzlitaret,si mazhoranca njerezit e tyre i kane vendodur neper vende te mira ,pa permendur vendet, por fajduter ,vrases nuk i kane si miku yt non grata.

   1. b
    b

    Molo llumhane i kane dhe keto.Nuk e di ku banon por ne qe jetojme ketu po i shohim cdo dite kush po vendoset ne postet drejtuese.Merite te vetme kane te jene patronazhiste apo aktiviste pavarsisht se ka qene denuar per droge e prostitucion jashte

    1. L
     Liri Berisha

     "b"! pa germa te tjera te nevojshme mbrapa (psh; y. t, h, a) Te pakten "patronazhiste apo aktiviste" nuk jane shpellare siç i vendoste Argita, Zeni, Sali Lusha, Myftar Lumneshi, Flamur Noçka e malok te tjere.

   2. Z
    Zagali

    O Koli,ku te hyri dhe kur te doli. Felaj ja ka bere mire atij plakut qe rri akoma ne krye te partiçkes.

   3. F
    Felja Llapa

    Mir moj zonje çberi familja e tij kur ishte km, po çberi familja jote ku ti nuk je askushi oj Fel.

    1. N
     Noc Rroku

     Tani qe dhe ti i bere te gjithe familjaret e tu prokuror arrestojeni saliun e familjen e tij.

     1. P
      Pirdhni se liroheni.

      Kane mbi 10 vjet ne Pushtet qe vjedhin e grabisin e na tregojne se cfare ka bere Berisha para 10 vjetesh, kur keto palace dhe i droguari Ed nuk kane bere si QEVERI asnje denoncim ne Prokurori. Kur Ramuti mori pushtetin deklaroj se e gjeti me nje grpe prej 1 miliard euro dh ministra me Saliun ne krue do t'i dergontr ne burg, por qe nga Ridvan Bode e me rradhe qeshinin dhe kapnin karin me dore. Ne burg jane ministrat e Ramutit dhe kryebashkiaket e tij, deri me sot asnje mininister i kohes se Sali Koleres nuk eshte thirur nga drejtesia, u eshte harruar emri nga Genc Ruli, Pollo, Bode, Lul Basha e me rradhe..

      1. P
       Princi (Belgjikë)

       Edhe ju zonjë po veproni në këtë rast si zoti Berisha, merreni me familjen e tij.

       1. p
        popull

        Ju qifsha gjith femrat e fisit politikaneve tane kurva.A se mos harroj ju shkerdhefsha dhe macet e shtepise

        1. Q
         Qipi Dhasi

         Hahahaha...imadh ''populli,,

        2. S
         Sllobodanka

         Sali Berisha eshte nje Sociopat i lindur (Antisocial personality disorder) Një Sociopat është një person me çrregullime personaliteti që manifeston qëndrime dhe sjellje ekstreme antisociale. Njihet gjithashtu si çrregullimi i personalitetit antisocial (ASPD). Disa tipare të një sociopati janë manipulimi, mashtrimi, agresioni dhe mungesa e ndjeshmërisë për të tjerët.. Me nje fjale Sali Berisha eshte nje fatkeqesi per Shqiperine.

         1. R
          Rilindja e Lenka Cukove

          Eh moj Lela-Fela moj bukuroshe turpshme, na nxorre mallin e Themie Thomait dikurshme...

          1. M
           Martin

           Ca llagapi, felaj, vllehe e cobaneshe

           1. B
            Bujari dires

            Ore Fel ne nga zona mesme quajme trekendeshin e bremudes poshte po i dryshoni dhe vendin po e boni pis felen laje

            1. R
             Realisti

             Ik mi katunare m.... moj kokepalare se na i shpifet! Saliu te paklen ka qene Dr i zoti! Po ju nga mbite???

             1. L
              Landi

              ka te drejte zj Felaj po kur do vi dita te japi llogari bythqiri i vucidolit dhe kopilet e tij bastarde

              1. Z
               Zeni

               U revoltuan foltoristët për Sali gojë halenë dhe banditin e këtij vendi.

               1. T
                Trotski

                Sale Beqirit i ka ardhur FUNDI (NGORDHJA) Loqe Fishkuri nuk ben dot as Çiçin ,nga Prostata e Krimeve.

                Lini një Përgjigje