"Profecia" kataklizmike e Pandeli Majkos: Konflikti shqiptaro-serb, një hap larg!

29 Maj 2023, 17:04Politika TEMA

"Profecia" kataklizmike e Pandeli Majkos: Konflikti shqiptaro-serb,

Situata në veri të Kosovës vijon të jetë tensionuese. Nëpërmjet një statusi në Facebook, ka reaguar edhe Pandeli Majko.

Majko paralajmëron se konflikti shqiptaro-serb është një hap larg dhe se sipas tij shërbimet ruse po punojnë nën ‘alibinë’ e krijuar.

Konflikti shqiptaro-serb është një hap larg!

Shërbimet ruse po punojnë nën “alibinë” e krijuar!

Këmbëngulja për të bërë gjënë e duhur, në politikë, bëhet shpesh justifikim për rezultatin e gabuar!

7 Komente

 1. t
  tetovari2

  Ndërsa shqiptarët bëjnë gjum!

  1. p
   polikanet e kurves demokratike

   shqiptaret nuk jane te zote t'I shtypin kokat Gjaprinjeve brenda teritorit te tyre e jo me . shife salh brrishen ,e ke cdo ore ke stani ymer pederastit ,shif bejlerin , nderkohe qe Kumandari Rilindjot ,o tu bo eskursjone ne per shqipni ,Kta jane te gjithe nastradina ,nderkohe qe per patriote ne ate vend sbohet llaf . jan bo pederaste te parase te gjithe e armiqte tane shekullor ja kan matur koken dhe fillojne perseri politikat e 1900 kunder shqiptareve qe kan 33 -vjet dhe ala s'kan nji Ushtri ,e askush s'mban pergjgjesei nderkohe qe debili min.Mbro , pellet se na mbro notau ne.

  2. P
   Pjeter mustaku

   Luften e fiton Albini me Vjosen!

   1. M
    Majko ka te drejt .Hienat kan mare zemer nga (bijt

    s'eshte rusia vetem joooo Panduci ,por Aleatet te cilet me 1997 kur Ju do arrestinit Mutin e Halese PD , ju thane Joooooooooo ,mos guxoni me e qit Mutin salih B nga Bytha juej se ne , Aleatet me te e Fortet e Botes ,s'ju ndihmojme me ,do e braktisim Shqiperine .Ju tha ashtu qendrono Kaps me Mutin salih mrena bythes ,sepse ashtu kenaqemi sume kur ju shikojme qe nuk gjeni dot qetesi ! Edhe ne Kosove eshte e njejta Loje zbavitese e Te Forteve ,qe nuk i drejtohen asnjiher Beogradit qe ushqen Hienat ne Mistrovive e qisin dhembet rrugeve ,por ju Turren Albinit ,perse Zbatoj Ligjin ! Kush Shtet lejon vandalet e Kriminelet te sulmojne e shkaterrojne Ndertesat e Bashkite e qyteteve ? Pra ,loja e ndyre qe luhet ne Mitrovice eshte Te Forteve jo hinenave serbe qe nxiten nga Deklarat e Nderkombetareve qe sulmojne Shtetin e Kosoves . _ Percarja shqiptareve ka per t'i kushtuar shume ,por edhe nenshtrimi ,eshte e njejta Kosto qe do paguajm nqs nuk bashkohemi

    1. T
     Teo

     Albini eshte hero..nuk eshte hajdut o Pandi. Ato Armet e derguara per skrap I dime ne. Te fala

     1. a
      astrit

      Ne urrejtje te njeri tjetrit kena le ka shkruar Fishta

      1. B
       Beni

       shko ti me grun dhe albini me dosen dhe luftoni po patet byth

       Lini një Përgjigje