Rama publikon foton me familjen në Lungomare: Vlora, e bukur është!

2 Tetor 2022, 19:43Politika TEMA

Rama publikon foton me familjen në Lungomare: Vlora, e bukur

Kryeministri Edi Rama ka vizituar bashkë me bashkëshorten e tij Lindën dhe djalin e vogël Zahon qytetin e Vlorës.

Tashmë siç dihet Vlora është në qytetet e preferuara të kreut të qeverisë, i cili zgjedh shpesh të kalojë fundjavën bashkë me familjen në jug të vendit.

Por ajo që bie në sy në foton e kryeministrit Edi Rama, është veshja e tij dhe familjes.

Siç shihet edhe në foto Edi Rama, Linda dhe Zaho janë veshur të tre me të zeza.

6 Komente

 1. L
  Lymi

  O piktor o karafil me erë...po sikur je deputeti i Durrësit të shkretë o mavri me bojë

  1. A
   Anonim

   O LYM MAVRIA KUR TE HASH HA TAMAM ???? JO KOT, PO NE VLOR ESHT RIT .

  2. A
   Ani

   Jane veshur si Korba te zeza Dy Korbat e krimit, korrupsionit te cilet qe te 2 i'a kane shitur shpirtin djallit (Sorosit).

   1. A
    Anonim

    SHIF SALJ CARIN TI PEDERAST SE SALA E SOLLI SOROSIN IDJOT I LIND, VLIRES I MER TE KEQEN SE JA SHKERDHYN NENEN SHEQEREN SALI 97 I CUAN MALOKARET E SALES PA BREK NE SHTEPI .

   2. L
    Linda

    Ha dhe prodhimi I laboratorit. Everything can happen! Wright

    1. ?
     ?????????

     NE TE SHUMTEN E RASTEVE BYTH QIRAT E SALES JENI JU TEBPD SI KENI LIGON, SA PER LABORATOR PYT SALEN DOBICIN E SHEQERES SE E DI MIR ME KE JU SHKERDHY E JEMA , PER VLIREN KA BER DHE DO BEJ PRAP SE JINI LARG NGA VLONJATET , DHE ME I KEQI ESHT ME I MIR SE SALI KOPILI I SERBIS DHE I RUSIS QE MER LEK MADHTRUS MALOKARI.

    Lini një Përgjigje