Sali Berisha: Falenderoj Luiz Ejllin për dollinë që ngriti për mua, ai shtoi fansat në kohë rekord!

19 Janar 2023, 19:24Politika TEMA

Sali Berisha: Falenderoj Luiz Ejllin për dollinë që ngriti

Sali Berisha ka falenderuar Luiz Ejllin, pasi ka ngritur një dolli për të në Big Brother.

"Eshtë një demokrat i njohur në të gjitha qëndrimet e tij, me një energji të pashtershme, siç e dëshmon. 

Një njeri, një mjeshtër në marrëdhëniet publike në fushën e tij të showbiz. 

Ka përdorur të gjithë talentin e pamohueshëm për të tërhequr fansa, mbështetës, simpatizantë me shpejtësi të jashtëzakonshme. 

Gjithmonë artistët janë kampionë në mediat sociale. E falenderoj shumë për dollinë", tha Berisha.  

26 Komente

 1. J
  Juli

  E kuptoni nivelin e ketij.Ky eshte lideri qe kemi pas dhe qe pretendon te vije perseri.Skandaloze.

  1. N
   Nul Moka

   Megjithëse, tjetër gjë tha Benet Beci, kandidati i PS për bashkinë Shkodër..........- Sa të dalë Luizi nga BIG Brather, do të më bashkohet në fushatë dhe do të jetë nënkryerar i bashkisë............................. Hajde mere vesh....

  2. k
   kacidhja

   plehra mbeshtet plehren

   1. N
    Neritan Liçaj

    Po dihet qe ty te gjithe cecenet dhe ky koqja Luis

    1. t
     tata luigji

     Hahahaah Luis Edhi figure e madhe uron nje non grata qe ka ngel si kurvat telvizor ne televizor, po shikon gerdalla se i ka ardhe fundi

     1. 1
      1

      Gjynaf paska pjerdhur.Sinqerisht keqardhem per ish presidentin tim.Paska rene shume poshte

      1. !
       !!!!!!

       burre palaco ai dhe luiz koqa, qe po i tadhe nje goce prapanicen qe esht 27 vjece.... terp per plakun mere, qe merret me bbv!!!!!!!

       1. F
        Fatmir Okaj

        Ska burr ma t nershem se profdok Sali Berisha. Burr kombit e famile mire. Gru zoj e fmi persmari

        1. D
         Doktori

         Fatmir...pse nuk I ke mare ilacer e skizofrenise...

         1. P
          Paloka

          Harrove te shtosh,"Non grata" nga Amerika.

         2. Y
          Ylli Ndroqi

          O LUIS! O KAR! PO Ç'PATE O BIR?! TANI E HUMBE BIG BROTHER! PO BERISHA ESHTE HUMBES I PERJETSHEM, TI NGRE DOLLI PER ATE?! TANI I KE TE GJITHE KUNDER! KAR I TRASHE!!!

          1. S
           Shpresa

           Kush e degjoì qe ngtiti dolli per salen ? Nxirreni ta degjojme

           1. H
            Hordhia rrumpalle e Saliut

            Ylli, ka edhe me keq. Është ai Fatmir Okaj më siper. Kush ka nje kove, so po me perzjehet.

           2. Y
            Yxyxyx

            Nga sa degjojme komente gjithandej: Sa i peshtire je bere dhe sa i peshtire do vdesesh o Sali.

            1. I
             I forte ky Spiun i degjeneruar dhe Komunist..

             Ore Kriminel edhe pse ke vrare me qindra njerez dhe akoma shpreson te vrasesh. ! Sa i forte qe je qe je akoma gjalle ,,qe sta pastruan njehere ate ballin te te venin nje Yll Si AI Ylli Komunist qe e ke mbrojtur me vite atehere ! Mos te flasim per djegjen dhe vjedhjet qe ke bere ne te gjithe Shqiperine. ! I forte ky Spiun po,Komunist Po ,vrau njerez sa te donte,,vodhi sa kishte mundesi dhe tani kakarise akoma. ? Dhe sa kohe do vazhdoje ky Kriminel. ?

             1. T
              Tironsi

              Luisi nje karagjos sharlatan, bixhozci e perdorues droge urohet nga nje kriminel non grada.

              1. 1
               19

               Luiz je flori por me kte deklarat e ke dhi ke humb personalitet .te jesh me nje cop maloku kriminel .shkodra eshte djep i komunizmit sa per dijeni aty kan dal kreret e par te partis komuniste .

               1. S
                Sali Fazlliqi

                Ty dhe Luigj Ehit ju qifte kona e madhe sheqeren

                1. H
                 Haku

                 Ja q... nënën ketij muhabeti, e futi ne parti, sic ka bere me te tjere flluska sapuni... mjafton te kene ndjekes e te perkthehen ne vota... logjik komuniste... V.k

                 1. S
                  Shalatanit i ka ngel vetem me hy ne BB

                  futeni ne BB Pederastin se po i ha bytha Kermes ,qe se shpejti mundet te jet ne BB e Rec -it

                  1. L
                   Latifi

                   Thone qe ....... e ka doren te gjate, prandaj kujdes!!!

                   1. S
                    Spiro sapuni

                    Popull K...r qe meren me kryek...in, rrine ne tv gjithe diten dhe shikojne koke k.rat qe qelbin dynjane.

                    1. S
                     Saleh karaxhici

                     Tamam si ne kohen e xhaxhit qe dollia e pare ishte e xhaxhit.

                     1. L
                      Luizi në RREZIK !

                      I doli koka protestës , për mbrojtjen e Luizit !

                      1. A
                       Asmina

                       I takon ti ngreje dolli se ne kohen e tij e cuan kengetarin ne ambasade ne France, se nuk kish diplomate te tjere te zgjuar, por ky ishte me i "zgjuari"?????

                       1. D
                        Demokrati i VERTETE

                        O z.BERISHA, SHKO NE SHTEPI , SE SINQERISHT PO KTHEHESH NE NJI PERSONAZH QESHARAK….

                        Lini një Përgjigje