FOTOT: Bajram Begaj njeh Bashën si kryetar të PD-së, Tritani “tradhton” Doktorin

18 Janar 2023, 19:48Politika TEMA

FOTOT: Bajram Begaj njeh Bashën si kryetar të PD-së, Tritani

Lulzim Basha është shfaqur në ambientet e Presidencës për herë të dytë brenda tri ditësh.

Këtë radhë si “kryetar” i PD-së.

Ai është ftuar nga presidenti Bajram Begaj, në një pritje që ka mbajtur ky i fundit me trupin diplomatik në Tiranë.

Përveç Bashës, nga PD kanë qenë të ftuar edhe Jorida Tabaku dhe Ferdinand Xhaferaj, por dhe përfaqësuesi i Foltores, Tritan Shehu.

23 Komente

 1. N
  Nje tjeter bajge ne Presidence

  Begaj nje tjeter koqe fshatar i tredhur nga Rama Presidendi bashkon dhe nuk ndan, nuk thellon percarjen.

  1. I
   Indinjata

   Begaj eshte i tredhur nga Guvernatorja dhe jo nga Rama or mjeran sepse Rama tall menderen me kete rang dallkukesh.

   1. S
    Saliu i pamposhtur.

    Po ke te ftojne?A te qe kane perzen?Ate qe ata nuk duan?Pastaj Tritani i tredhur aty eshte!Aaaa me gal duhej Muti me gal Muli ose Paloqja qe plotesohwj tabloja.

    1. M
     Mbeshtetesi...

     Po' cilin te bashkoh o rrot palle,,,te therrasin sali non graten ne presidente,,,ore jeni ne mendore ju te saliut

     1. t
      tradita

      ha..ha.. ha po nuk shkon Sala o njeri..

     2. S
      SOPIQOTI

      Na fal zotrote POR zakonisht ".KOQIA." me koqe mert te brockollisi dhe ka prirjen te nuhase BAJGA.

     3. D
      Dani USA

      Te behet lule anti kombe e gjumash K minister eshte per te vene duart ne koke o Presidente o Edi Rama mblidhni mente e kokes ne se keni nje cike ndergjegje kombetare ne se bie sali krimineli c,ndryshime ka te vije nje kriminel e i korruptuar tjeter si lul bytha qe do te kete dhe perkrahjen e USA dhe eshte me se e sigurte qe me 2024 ai viene ne pushtet dhe ardhia e tije do te jete skandaloze o zote ruaje SHqiperin nga tradhetaret.

      1. t
       tata luigji

       @ Dan berisha e paske bere mut kete koment largo jastekun e gurit se kane dol me pupla o toq

       1. J
        Juli

        O USA po sa mërzitesh mër burrë i dheut. Unë skandinavi jetoj dhe smë ha TRAPI fare për lyl bythën,sali qenin,............. Merr ilace të të zërë gjumi ,se qënke merakosurrr sumë për lylin.

        1. D
         Demo Leshi

         Që je koqe këtë e di dhe vetë, por të jesh kaq gomar këtë do ta kish zili dhe gomari i Nastradinit. Shyqyr që të ka shqiptaria që na jep mënd more trupeshk e idiot, që merr guximin e shkruan duke treguar në çdo fjalë injorancën tënde.

        2. N
         Neritan Liçaj

         Po kete te ( preshit ) pse e kane ftuar ? apo nga qe shkateroi kisha xhamiat ne 1967 , ky eshte te shoqata Foltore nuk njihet si parti

         1. M
          Maliqi Taliqi

          Bajram, Bajrom, Bajrami, Bajromi vari karin dava koke cepi

          1. S
           Semi

           Pse kemi ne President?! Une di qe vetem Moisiu ka qene President.

           1. S
            Semi

            Bajrami mund te njohi dhe Omer Nishanin apo Haxhi Lleshin President.

            1. r
             realist

             Dani , kur ke qene ne Shqiperi , sa klase shkolle ke bere , o lumadh ?

             1. E
              Erlis

              Akoma se keni kuptuar qe me nongraten nuk shkoni me larg se lumi i Lanes????? Demokratet duhet ta ndajne mendjen- te gjithe per nongraten apo - nongrata te sakrifikohet per te gjithe! Mendoj se duhet qe nongrata te hape rrugen per te sjelle ne pushtet te djathten..Eshte kaq e thjeshte!!! Me gjithe keto skandale te qeverise super te korruptuar do kishit fituar mbi 50% te bashkive dhe 2025 do ju sillte natyrshem ne pushtet! TE GJITHE PER NONGRATEN do ju shpjere ne humbje te zgjedhjeve vendore, te pergjithshme dhe te vete nongrates.

              1. K
               Karroti

               Po ky Tritan Pras Shehu cfare do ende ne Presidence, apo zevendson Sali Qorrin!

               1. S
                Sali Tropoja

                Bravo Dani USA për"zgjuarsinë " dhe gramatikën e një Shqipe të "shumë korrekte"

                1. S
                 Salkari

                 Mos i ngateroni enkas gjerat , Tritani nuk eshte perfaqesues i foltoret ,por inevojtores .....shikoni se kush mer pjese ne foltore nevojtore dhe do te kuptoni gjithcka ....

                 1. I
                  Indinjata

                  Neser na shkruani qe Lul Basha njeh Bajram Begajn per president!Ua ç'fare lajmi dhe sa te gezuar qe jemi !Lul Basha eshte Saliu i 1990 i zgjedhur nga fabrika qe prodhoi Saliun.Ndaj dhe punet ketu shkojne vaj!Kjo ndoshta do te jete dita me e gezuar per te gjithe Shqipetaret kudo qe ndodhen se me se fundi kjo eshte edhe aritja me e madhe e ketyre 32 viteve shkerdhatokraci.E çfare kerkon me shume ky popull? Te jeni te sigurte qe pas 20 vitesh SHBA-ja do ta shpalle "person non grata" ,por jo per ta denuar po per ti dhene imunitet si Saliut sot ,ku pas saj vuri nje popull ne gjume.Rrofte miqesia shqiptaro-kineze!

                  1. B
                   Bedri Islami

                   Manekini Bamke Begaj ekspozon Manekinin Basha si "kryetar" te PD (QOFTE EDHE NE THONJZA) duke i dhene (me idiotesi) shume ndihme pa dashur Sali Berishes dhe po aq shume degjeneron ato qe e perdorin kete Dordolec, pushtetit Rama .

                   1. z
                    zalli

                    ku pyesin Komunistet per trupen diplomatike,Shqiperia shkemb graniti ne brigjet e Adriatikut,ishte mot me shi se saliu do i kishte mbledhur ca trushpelare,dhe do ja kishte shtruar muhabetit,duke i nxjerre si te paperfillshem ShBA,ne dhe B E,

                    1. N
                     Nalta

                     Z. Basha, besoj se ishte i ftuar si ish minister i Puneve te Jashtme, ashtu sic ishte i ftuar Tritan Shehu.

                     Lini një Përgjigje