S'mbahet Mul Noka, sulmon Bashën pas daljes nga Parlamenti! Pastaj i vërsulet me vrap makinës së Ballës dhe Gjonçajt

8 Shkurt 2024, 10:44Politika TEMA
S'mbahet Mul Noka, sulmon Bashën pas daljes nga Parlamenti! Pastaj i

Deputeti Flamur Noka ka etiketuar kreun e PD-së, Lulzim Basha si tradhtar dhe mercenar, pasi ky i fundit doli nga salla e Parlamentit.

“Je tradhtar, je i pabesë, je i paburrë, je mercenar”, i ulëriste Noka, Lulzim Bashës.

Noka gjithashtu iu vërsul me vrap dhe ka hedhur vezë në drejtim të automjetit të ministrit të Brendshëm, Taulant Balla dhe sekretarit të Përgjithshëm, Genc Gjonçaj, në përfundim të seancës plenare.

Deputeti demokrat, i cili nuk u lejua të hyjë në Kuvend pasi është përjashtuar nga Komisioni i Etikës për 20 ditë, hodhi edhe miell në drejtim të Gjonçaj, teksa ky i fundit qëndronte në oborrin e Parlamentit.

Gjithashtu u hodhi miell edhe punonjësve të Gardës që qëndronin tek dera e Kuvendit.

41 Komente

 1. k
  k

  Maloku ne Tiranë , tragjedia më e madhe kombëtare e të gjitha kohërave.

  1. t
   tetovari2

   Kishte të drejtë "shoku"Enver Hoxha që nuk i lejonte pa viza të vijnë në Tiranë!

   1. D
    Demokrati

    Zari dhe legenkaragjozi Berishes eshte de facto lider i opozites se karrikeve te parlamentit. Turp e faqe e zeze per ata qe i shkojnepas ketij bufoni qesharak

    1. F
     Fener Zizi

     Ypppp na myten Maloket.jua @ifsha rracen e nyte.

     1. S
      Shqipetar i Jugut

      E shoh qe e keni kapur te gjithe me "malokët". Nuk eshte malok ky mor njerez, jo. Sepse nuk jane malokë ata qe rrine poshte ballkonit të Saliut, ata qe votojne per Saliu ne Tiranë, Fushe Kruje, Kavajë, dhe Lezhë. Nuk eshte malok ai fieraku budall, apo ai majmuni nga Lushnja qe vjen me shalqi ne parlament, nuk eshte malok Luçiano Boçi apo ai bufi Spaho. Nuk eshte malok Belind Kerriçi, apo Strazo Pisqolla. Keta t'u vijne anës atyre "malokëve" nga Kukesi dhe Tropoja qe i kane thene Berishës "ik pirdhu", me kohe. Harruat ju qe Kukesi, Dibra, dhe Tropoja kane votuar per PS. Prandaj mos shani malokët kot. Ashtu si fanatikët e Enverit që i kishim në çdo lagje, edhe keta trapat fanatike te Saliut i kemi në çdo lagje - gjytyryma, pa tru, gallofër, nuk mbushin fare, barkderra, te ndyre - por jo malokë. Malokët e vertete jane ata qe punojne, shikojne punën e tyre, dhe nuk duan t'ja dine per Saliun. Se na i nxorret malokër edhe Fatmir Mediun, Ori Nebiajn, dhe Floriana Garon.

      1. d
       drejtesia

       Ngaterrohesh or mik,malok ngel malok me emer,kurse malesori eshte burre,fjala malok eshte per te ofenduar! Te gjithe malesoret kane qene dhe mbeter te respektuar!

     2. M
      Maloku

      Pse lejohet te veproje si majmun ky koketuli? Po te thuash qe je ne proteste lejohet cdo gje?

      1. R
       Roçka pe korçe

       doli qeni rruges kujdes se eshte terbuar, lidheni se do kafshoje njerzit

       1. K
        King D

        Diten si rrugac ose me mire si qurrash..ne mbremje poshte ballkonit vicidolasit... pune shpellaresh.

        1. e
         eli-tiv

         ...e morri edhe ky rrogen sot....opozite berishiane..."koke katroret"

         1. v
          visi

          Malokeria nuk heq dore nga dhuna.

          1. V
           Vlonjati

           Mjere kombi me maloket ne Tirane.U shofte raca e vicidollit qe e shkatroi ate vend me urdher te udb

           1. U
            Ushtari.

            O mulo mos i harxho vezet kot se te duhen qe ti pish per te pasur ze.

            1. s
             shori

             Ruhuni nga malokaret, kur veshin gravate...!!! Humbasin cdo lloj ekuilibri mendor, sepse jane mesuar me shallvare dhe te dhjesin ne ajer nga maja e kulles, duke pleheruar themelet e saj...

             1. E
              Emigranti

              Shpellaret zbriten ne tiron.

              1. U
               Urrejtesi profesionist

               Kur do te funksionoje ligji i vertete mbi keta njeres te eger....???? Po ta beje kete gje nje njeri i zakonshem cfare i ndodh ..??????

               1. f
                feliks

                ku pyet loku per ligje dhe qyteterim, kata jane dru me pre, prandaj une gjithmon u them shokeve qe edhe falas te ma japin banesen ne tirane apo ne durres, nuk shkoj te jetoj atje, e keqja eshte se keta barbone, pasi shkateruan shqiperine e mesme, po drejtohen ne jug, prandaj ketyre shpellareve s'duhet tu jepet apo shitet asnje shtepi. sepse ku shkelin keta bastarde shkaterrohet ç'do gje, a mos ju duket e rastesishme qe 7 milion arvanitas , vendosen te beheshin dhe ta quanin veten grek, vetem qe te ndaheshin nga keta barbone shpellash.

                1. Y
                 Yllka

                 O Flamur Noka ,maloku i trashë, të shkërdheftë Kina gruan dhe me libër shtëpie.

                 1. K
                  Kusi

                  Ta shofin dhe ata Pak demokrat QE i Kon ngel PD se me car intelekualesh mininistrash ka qeveris Sala, per nja 3-4 dit po se majten ka per te hyp nonji pem aty afer e do tju gjuj me banane si Gorill...!!! O zot Ca diskriminimi o zot mjer populli shqiptar..!!

                  1. A
                   Agron

                   Po ligji vepron për këtë rrugaç deputet dhe çfarë presin organet ligjzbatuese?nga ky bandit mund të presësh çdo gjë.

                   1. Q
                    Qozim Mulleti

                    kur zdryp katunaria ne Tirone,atdheu osht m'rrezik

                    1. A
                     Anri

                     Miliarderet protestojne, ndersa njerezit e thjeshte dalin qe ne oren 7 per ne pune e kur te shkojne ne darke ne shtepi te kene mundesi tu thone femijeve:-Te solli babi ose mami kete.

                     1. D
                      Demi

                      Ky qyrravec Hasi duhet perplas ne burg

                      1. H
                       Humoristi

                       Zoti Ndoka!Sa here ke vjedhur votat e partise Demokratike”? Lulbashen,qe te fitonte mbi?90 per qind!?

                       1. V
                        Vjola

                        Maloket nuk e njohin te bukuren, as femrat me prejardhje fshati. Kjo kategori urejne cdo gje te bukur. Hyrja ne Tirane duhet te ishte kushtezuar. Me prejardhje fshati nuk duhet te ishin lejuar te beheshin banor te Tiranes. E felliqen kryeqytetin tone. Pale kur ju japin dhe poste drejtuese, kujtojne se kollarja do ti civilizoje. Perkundrazi ato kundermojne kudo shkelin. Po cti besh vicidolit u hapi rruge derit e doses. Nevojitet 100 vjet per tu kthyer ne Tiranen e bukur dhe te paster vetem per te qyteteruarin. Duhet pritur me durim .

                        1. S
                         SPAk ju lutem mos u ktheni në SKAP

                         Ku jeni o.SPAk dhe sa kohë do të shohim të tillë vandalizma të tilla thirrje histerike shantazhe duke kërcënuar dhe me jetë deputetët socialiste si dhe direkt zonjën Nikolla është detyrë e drejtësisë që të veprojë dhe të mos e zërë gjumi mjaftë më

                         1. K
                          Kuksiani

                          Mos prisni ndonjehere qe Flamur Noka te sillet si njeri . Ai ka lindur si egersire dhe keshtu do te ngordhe . Ai ka detyrim ndaj UDBS se Vuçiçit dhe nuk ben vaki qe te ndyshoje qendrim .

                          1. Z
                           Zeqine sallaksja me lesh te verdhe

                           Lereni te beje keshtu si rrote hajdari. Se ka ca njerez qe nuk e njofin. Duke bere keshtu argetohen miletu

                           1. S
                            Sul Koburja

                            Ky duhet fut ne burg jo se merret me politike por se eshte hajdut,rrugac dhe spiun i Serbise.Kot bertet per burgosje politike.

                            1. Z
                             Zbato ligjin

                             Po ju punonjesit e gardes e njohni ligjin. Po tju godet dikush ne rruge mesiguri veproni per te mbrojtur shtetin. Po keta deputete pse i lejuat tju hedhin miell. Kaq poshte keni rene? Ndaj kujdo detyra kryhet me korektesi. Neser mund te bejne dicka me shume, perseri do tju nenshtroheni? Une si demokrat mendoj qe jo. Nuk eshte demokraci kjo. Demokracia i sherben qetesise dhe rregullit qytetar. Prandaj zbatoni ligjet ne kryerjen e detyres punonjes te gardes ne menyre qe deputetet te mesohen se ceshte rregulli.

                             1. K
                              Kafshet jashte konrollit

                              Tirana ka per ta vuajtur per shume dekada zbritjen e kafsheve te malit ne kryeqytet e per rrjedhoje e tere Shqiperia . Sipas thenies te nje plaku per c’do kafshe te zbritur nga mali te nje familje duhen 10 vite deri te transformohet ne qytetar i rregullt me norma europiane .

                              1. E
                               Eh sa do zgjase trazicioni

                               Mos ki besom te demokracis qe perpiqe te vendose Flamut Noku nxenes besnik i Sali qenit kriminelit me te madh qe ka njohur ky popull . Ketu ka kontribut edhe Spaku qe i len kafshet te livadhisin te lire kur krimet ture kane te dukshme ku po te ishte ndonje famir fukara .

                               1. G
                                Gjergji Vata

                                Turp per veroret qe pranojne ketoofendime me fjalen :malok: keta nuk dine kotributin e verioreve gjate te gjitha kohrave i keni me data e me emera

                                1. F
                                 Fatjon Skenderaj

                                 Turp per verioret qe nuk reagojne per keto ofendime dhe hedhin poshte kontributin e te pareve te tyre

                                 1. D
                                  Dardan

                                  Beni zgjedhje te parakohsme ne vjesshte me kete kos zgjedhor ddh ete gjithe maloket e kreut te agjentures serbo-greko-ruse Sali Vuk Sheqere Berisha (Karaxhich) do te mbeten jashte parlamentit.

                                  1. T
                                   Texos

                                   O bo pishman qe ka firmos te UDB

                                   1. © KENDVESHTRIM TJETER ©

                                    Testi i drogës, duhet të provohet tek disa deputetë.

                                    1. H
                                     Henk

                                     Shpellaria në qytet, qytetaria në rrezik. Shpellarët nuk bëhen njerëz kurrë.

                                     1. M
                                      Malsor i ndershem

                                      Nuk kane me as cip publike, as turp, as seder, jane thjesht gomere politik! Kur flet, mundohet te imitoje liderin e zemres, shikon perpjete, pastaj rikthehet duke e ngritur zerin dhe uleritur, njelloje si Ai shpellari ballkonik. Ne se Shqiperia, voton kesi bajgash, ka per te ngelur ne tranzicion edhe 32 vite te tjera!

                                      1. T
                                       Tironci

                                       Mere me mend te vihesh nen hyqmin e Mul Nokes, me fjale te tjera qe te zgjedhesh Mul Noken deputet pa lere pastaj minister ose mos e dhente zoti me lart ne qeveri. Nqs popullin Shqiptar e kane lene mente le ti shkojne nga pas ketij derdimeni por une nuk e besoj dot se nje njeri normal degjon se c'thote Mul Noka perfshi ketu dhe demokratet. Demokratet duhet qe me te patjeter te heqin qafe me vote keto monstra, Sali non graten, Mulin, Vokshin, ate koke tulin e lushnjes, Salinjkarin, Bardhen, 2 Bucet, Kerricin, Bylykun por mos te harrojme dhe pasuesin e denje komunist Paloqen si dhe kete trapin tjeter Sulen.

                                       1. M
                                        Mehmet

                                        Zoti ju ka mallkuar heret a vonë do të çfaroseni

                                        Lini një Përgjigje