VIDEO: Agron Gjekmarkaj nuk përmbahet, shpërthen në të qeshura me lot live në emision

22 Shtator 2023, 12:11Politika TEMA

VIDEO: Agron Gjekmarkaj nuk përmbahet, shpërthen në të

Një deklaratë e Lulzim Bashës që u thoshte “udhë e mbarë në bunkerin anti-amerikan” deputetëve që iu bashkuan tryezës Bardhi- Berisha, ka bërë që Agron Gjekmarkaj të shpërthejë në të qeshura.

“Ka ngelur një copë sa një arrë atje dhe thotë ‘jam PD, nuk e demtojne me PD-ne, le te ikin udha e mbare’. Si dreqin ta mbaj të qeshurën se nuk ia dal dot”, tha Gjerkmarkaj teksa çdo fjalë e shoqëronte me të qeshur.31 Komente

 1. q
  qesh me surratin e salijanit hahahahah

  pasha zotin m'besoni se , s#do ket gomar ne ket Bote me pallu surraton e salijanit e me mos qesh me te madhe !

  1. D
   Demokrati vjeter

   Keta jane nder budallenjte funksionale te Partise Demokretike qe qeshin me ate qe deri dje , per 15 vjet rresht i benin elozhe . Rurale por nga zona te thella , qe kane zbritur ne Tirane pas viteve 2000 .

   1. p
    pilo lala

    Nqse SPAk do vazhdoje te mos hetoje Sali Berishen, Ilir Meten, Lulin, Paloken, Flamur Noken, PD do vazhdoj te jete ne kete gjendje. Si do guxoj nje djale i ri ti dali kunder Saliut, kur as SPAKut nuk ja mban ta hatoje familjen e tij. Drejtesia duhet te futet te liroje vendet e drejtuesve te PD. Arben Kraja ishte hetuesi qe mbrojti Saliun, Xenin, dhe Ilir meten me familje. Duhet patjeter qe drejtesia te veproje, qe te kemi opozite te shendoshe. Me keta nuk shkohet as ne hale.

   2. Z
    Ziguri.Guri I Zi

    Tipa shqipo mosmirenjohes

    1. T
     T

     Njerez pa karakter dhe te liq ne shpirt .

     1. b
      ben.

      Pse mosmirenjohes???

      1. Z
       Ziguri.Guri I Zi

       Jane edhe si palaco

     2. D
      Drejtesia

      Si mendon Ti,te bashkohen me te inkriminuarin Berisha te gjithe apo nje pjese te jete kunder tij dhe te punoje te rritet me Bashen apo me Ty. Mendohu para se te qeshesh.Ke dhe ti nje pozicion qe duhet te kontribosh per neser.

      1. R
       Revolucionari

       Gjekmarkaj një i pabesë dhe pa burrëri Legen, hajn, njeri që rri skutave dhe i paturp. Këtë palaço " profesor " Lul Basha e bëri deputet dhe zv/kryetar parlamenti. Ku ta dinte Basha i gjorë që malokët janë të pabesë dhe ta punojnë pas krahëve. Turp e faqe e zezë o malok muti Gjekmarkaj

       1. b
        ben.

        Delenxhi. Ky muhabeti i pabesise kur behet fjale per lul bashen, te dhjet se qeshuri. Ja prandaj qesh njerezia me ju dhe me lulin. Po te dhisni se qeshuri, nuk ka robi ca ben tjeter me ju.

       2. N
        Noci

        Ky profi u betua dhe sterbetua qe me Berishen nuk behen kurre.Do t'a shohin ne zgjedhjet e vitit 2025 sa nga keta langaraqet qe shkuan pas Bardhit do te jene perseri ne parlament.

        1. K
         Ke fol me shokun tënd Mark Marku

         Maloku me flokë të lëpir,qan për gridën,qesh me Lulin që i lëpihesh për deputet

         1. D
          Dikush.

          Keqardhje, e kemi dhe zv/kryetar te Kuvendit! Çdo gjë mund te ishte, por jo i tillë. Nejse, koha bluan çdo gjë. Edhe budallenjtë qe shkojnë e vijnë neper institucione dhe ekrane kane fatin e tyre. Neve na mbetet t'i shohim dhe t'i përçmojmë. Këta frymorë që kakarisin nëpër ekrane, duket ngushëllohen nga thënia: "Nuk do t'ia dijë haleja për pordhët". Tung

          1. J
           Jimi

           Dy figurat me te ckelqyerat e PD-s ! Ja kjo eshte e ardhmja e PD-s dhe gjithe Cqiperise ! Si eshte rinia sot do te jete Cqiperia neser .

           1. Y
            Ymer Abazi

            Merita e Bashukut eshte te shkaktoje humor, ndaj dhe e meriton nofken "Njeriu qe qesh" qe dikur i ngjiti Mero Baze (por qe me urdher nga lart tashme qe Bashuku eshte bo 'personazh pozitiv' per pushtetin, e ka fshire nga TemA )

            1. P
             Pse qarkullojne akoma keta zvarranike keqberes

             Gjekmarkaj dhe Siliani tipike provinciale pa din e pa imam. Servile kur kane nevoje, mosmirenjohes ndaj padronit paraardhes kur interesi i con ne prehrin e padronit te rradhes, nga keto tipa ka vuajtur shqiperia historikisht sepse pavaresisht se jane te peshtire ata jane vemmje dhe zvarranike qe demtojne cdo gje qe lulzon. Fare e keqe

             1. Q
              Qytetari

              Shume katundari po drejton e qesh sot!?

              1. S
               Sokrati

               @ Demokrati i vjetër Shumë i saktë! Lexoni "Demokratin e vjetër" dhe mundohuni të mos hallakateni. PëDë nuk ekziston më. Të gjithë janë një. Në batakun e pisët lëvrijnë të ndarë në grupe, duke u sharë e shkelur syrin njëritjetrit.

               1. S
                Sociopat te lindur

                Keta jane deputetet e Gazit,keta jane beqirat e opozites,njeri daun,ky tjetri nje ordinier i damkosur,qe pret vendimin e gjykates per burg,Babalja,dhe keta pretendojne pushtet,vaj medet.

                1. H
                 Humoristi

                 Qeshin se jane deputet te listave te mesnates nga Lulbrava.

                 1. A
                  Ana

                  Qeshin dhe tallen me personin qe votonin per ti drejtuar dhe qe zbatonin me perkushtim urdherat e tij. Keta jane minimumi budallenje dhe maksimumi maskarenje.

                  1. H
                   Hixha

                   35 vjet kllouna karagjoze Po te njejte Cfare turpi llumi i kombit Per te qesh e per te qare

                   1. M
                    Mokrari

                    Shiko o popull cfare deputetesh kemi si pd si foltore qe duan te na drejtojne ishalla realizohet ajo qe tha Dash Sula qe ti viet tritol parlamentit ku te jene te gjithe deputetet e te vene ne pithe te semes nga Salianjduma e Goni e te i fundit se na moren shpirtin.

                    1. A
                     Aliu

                     Dy legena djali i Kryebaxhes se Lozhanit Shegu Autoshkolla e Rinise fshatit dhe kushuriri i LIKE Floririt Sai - anji dhe i biri i doses se Mirdites GjekQenMarkaj , hajde deputete te Saliut NonGrata...

                     1. B
                      Berti

                      Eni kurva sic e etiketojne neper kafenete e Tiranes ne cdo emision e mbush studion vetem me analiste e politikane berishiane. E si mund te shikohet emisioni i kesaj baxhelle.

                      1. S
                       Sadiu

                       Po qeshin halet në nevojtore e fshatit të shekullit tè kaluar.

                       1. S
                        Skraparliu

                        Si munde te ndertohet shteti me keto specie deputetesh Goni thoshte nuk na del rroga tani zgerdhiet ne banaqe e bene bejte,Salianje Babalja pasi kthehet nga pushimet me jahte bashke me Griden zgerdhihet ne emision mbasi e drodhi dhe beri lemsh pd u kthye nga sala,dhe na u be si burri nenes nje here te Grida ne emision nje here te Eni sikur te njeriu me i zgjuar deputeti me i ndershem dhe Enit qe i jane zene syte nga leket qe i jep sala me zenin dhe hajde ndiqe OPEN e famshem te enit bythe dredhur dhe del e na jep mende,ne vende te thote o shqiptare hapni syte se nuk ndertohet shteti me deputet te tille karagjoz,u zente haka e popullit ju deputet e politikane dhe drejtues te tille emisionesh vafshi ne esfelt.

                        1. F
                         Franci

                         New 24 tv me i ndyre sot me emisionin berishist open te karaputanes Eni Vasili ku ne studio fton te denuarin me burg nga gjykata e shkalles se pare Ervina Salianji, te rreshqiturin nga trute Tos Lubonja , malokun hileqar e skuth Gjekmarkaj.

                         1. L
                          Labeati

                          Keta lloj deputetesh populli shqipetar i paguan 4 million leke ne muaj

                          1. K
                           Klod

                           2 budallenj qe shoqeroheshin me budallain tani qeshin se u duket vetja te zgjuar. Nderkohe pensionistet nuk shtyjne dot muajin dhe rinia po iken drejt gjermanise cdo dite. Mjere Shqiperia qe harxhon parate e taksave me ju dhe lum Rama qe ju ka, se me ju rri ne pushtet derisa te vdese.

                           1. X
                            Xhezo Smokthina

                            Është i njohur fakti, se individët që përdorin mariuanë shpërthejnë në të qeshura pa kontroll. Në lajme dëgjojmë se mariuanë ka depërtuar edhe në shkolla. Por, të jetë e vërtetë se ka hyrë deri edhe në sallën e parlamentit?

                            Lini një Përgjigje