VIDEO: Ilir Metën e kap ngërçi teksa luan futboll në minikalçeto

21 Prill 2024, 09:20Politika TEMA
VIDEO: Ilir Metën e kap ngërçi teksa luan futboll në

Kreu i Partisë së Lirisë, Ilir Meta ka qenë dje në Lezhë ku ka luajtur një ndeshje futbolli. Ndeshja u zhvillua mes ekipit të Partisë së Lirisë në Tiranë dhe strukturave në Lezhë.

Por mesa duket ashtu si ka dështuar në politikë, Meta ka dështuar edhe në sport .

Teksa po tentonte të shënonte gol në portë, Meta është rrëzuar, duke e kapur dhe ngërçi.

Megjithatë është çuar menjëherë sikur nuk kishte ndodhur gjë, por videoja është bërë virale.

Duket se palestra e përditshme nuk i ka shërbyer Metës të jetë në formë.

14 Komente

 1. F
  Franz Kafka

  se nuk i kam ndjekur mire lajmet... po macen Sasha qe ka ne Lalz a e perjashtoi nga partia???

  1. L
   Lamir Dhaparlaja

   Shkoni e vendosni shpejt ate "Antena brenda familjes" atje ku dhjet Likja qe te ngopni militantet me pamje LIVE ...ate qe dikur Mero Baze ja pat instaluar Kunatit te Bashes se tani e ka hequr qe andej meqe Lyli tashme eshte bo "personazh pozitiv" me VKM...

   1. r
    robi

    jarebi i rente panuklla spiunit Agush 50 lekesh se ka ikur nga fiqiri

    1. J
     Jari N

     Po pse se ha Mortja Spiunin Like.

     1. Z
      Zagali

      Na plasi bytha se na paska zene ngerci koke tulen,Meta.

      1. B
       Beni

       Thjesht debil. Si e kemi pasur në krye këtë injorant?!

       1. E
        Edi durres

        I rren mendja per Escobar kokcepshit

        1. t
         tornitori

         minikalçeto????????????? Ah mero ziu ........

         1. K
          Kalec Dega

          Mero po ben nje pune shume te mire me fleterrufe ven e pa ven sipas tradites se Zerit te Popullit...lol....lol.... Nderkohe, merruni me Meten se mbaroi ajo puna Edi-Berisha!, lol

          1. L
           Loni

           Aman, Tema, gjeni dhe botojeni një video ku Metaj pjerdh! Është shumë e rëndësishme, ju rrit vlerat si Gazetë. Pa nëse keni mundësi të shfaqni një video ku dhjet, kjo do të ishte e hatashme, kushedi sa klikime do siguronit. Të sigurosh bukën me pordhët dhe mutin e Ilir Metajt, kjo vërtetë ju nderon.

           1. o
            omen69

            Kushedi sa e vogel do te jete kjo minikalçeto?

            1. F
             Futbollisti

             Qe te jemi te sinqerte liken e ka zene ngerci ne tru, por aty duke lujt futboll eshte rezuar, mos e beni per budalla.

             1. U
              Ushtari.

              O like ka patur me perpara topa llastiku 45 leksh 50 leksh dhe 100 leksh.Te paret ishin te vegjel e te forte td dytet ishin me madhesi mesatare e luhesh mire futboll ne te ndersa 100 ishin si plenc i qullet .Gjejeni ku futet meta.

              1. R
               Realisti

               Luaj edhe pak luaj,se pastaj do te luash ne mes te 4 mureve.

               Lini një Përgjigje