Zgjedhjet lokale, Balla zbulon kur do të jetë gati lista me kandidatët për kryetar bashkie

20 Mars 2023, 12:01Politika TEMA

Zgjedhjet lokale, Balla zbulon kur do të jetë gati lista me

Kreu i Grupit Parlamentar të PS-së, Taulant Balla ka zbuluar se lista e plotë me kandidatët për kryetar bashkie do të jetë gati të shtunën.

“Ne do kemi të shtunën mbledhjen e kryesisë ku drejtuesi politik prezanton vlerëim. Kosultimi mund të bëhet vetëm brenda nesh por duhet edhe më gjërë se kaq.

Kështu që në këtë këndvështrim deri të shtunën do kemi të gjitha gati.

Secili do dalë para jush dhe do komunikoj kandidaturat për 61 bashkitë e vendit. Do kemi diskutim edhe për këshillat e bashkive” tha Balla.

1 Komente

  1. F
    Fat man

    Ky eshte nje i klonuar, eshte nje Tao-Tao.

    Lini një Përgjigje