Nëna e Monika Kryemadhit 6 orë në SPAK, Artan Hoxha: Ishte shumë e kthjellët! U thirr për t’u pyetur për…

12 Prill 2024, 09:14Politika TEMA
Nëna e Monika Kryemadhit 6 orë në SPAK, Artan Hoxha: Ishte

Artan Hoxha dhe Glidona Daci kanë komentuar në emisionin “Të Paekspozuarit” paraqitjen në SPAK të nënës së Monika Kryemadhit, Fatime Kryemadhi e cila u pyet për gjashtë orë.

Glidona Daci: Ka qenë për njërën nga hetimet më të bujshme, ka dhënë shpjegime për të gjithë transaksionet. Për çështjen Meta-Kryemadhi, ka tre hetime.n Është gjetur një celular në shtëpinë e nënës së Kryemadhit.

Artan Hoxha: BKH shkon në shtëpinë e Fatime Kryemadhit dhe merr një celular. SPAK e ka marrë, zonja Kryemadhi ka vajtur deri në gjykatën e lartë dhe kërkesa e saj është rrëzuar. Ky aparat vijon të jetë në dispozicion të hetimeve të SPAK.

Në dosjen për hetimin pasuror, rezulton që shpenzimet për shkollën e fëmijëve, një ndërhyrje kirurgjikale dhe disa shpenzime të tjera, këto shpenzime janë bërë me të ardhura që janë përfituar nga zhvillimi i pronës së zonjës Fatime dhe bashkëshortit.

Ajo tha kam patur pronën e burrit, kam ndërtuar pallatin dhe paratë i kam për fëmijët. Ra në sy fakti që pas gjashtë orësh, ishte shumë e ftohtë dhe e përgatitur. Ishte e kthjellët, u përpoq të çonte një mesazh. Tha se në celular nuk janë gjetur as biseda për tendera, 5D, etj.

4 Komente

 1. m
  mona

  Mos e ke gje halle ti kete sepse jeni nga Skrapari. Ku e di kjo injorantja se c'ka gjetur SPAK tek telefoni qe e mbante fshehur kjo?

  1. T
   Tironsi ZZ-NYC

   Edhe Likes ia ka dhënë babai paratë për operacionet për heqjen e dhjamit. I ka fituar Duke shitur zarzavate te tregu. Fatima ka ndihmu vetëm gocën: I dha bukurinë kur e polli dhe miliardat kur polli goca 3lugetër.

  2. C
   CaSH-Ketu keputet filli

   Po qe se Amerika nuk u nxjerr deoozitat bankare jashte shtetit apo dhe pasurite nuk kapen dot ne nje vend ku paraja eshte kesh.. Fjala vjen ben nje nderhyrje Monika, ku I more parate..mi dha mamaja...po mamaja s ka terhequr gje ? E KISHTE CASH.

   1. c
    ce

    po si i ngjaka copy paste Nafije dybeku i leshelise nenes. Po mir po 13 wc e viles ne Lalez dhe wc e maces Sasha nena e Nafijes e ka financuar?. shume shpejt do jape llogari dhe sharebajga e Jales Elona guri, turikali i leshelise, Drandja e mirdites , dru me pre se eshte financierja e Nafije dybekut.

    Lini një Përgjigje