Rama përkujton familjen Jashari: Legjendarët!

6 Mars 2023, 20:40Rajoni TEMA

Rama përkujton familjen Jashari: Legjendarët!

Kryeministri Rama ka publikuar fotografinë e familjes Jashari në 25-vjetorin e Epopesë së UÇK-së.

"LEGJENDARËT- 25-vjetori i Epopesë së UÇK-së",shkruan Rama.

3 Komente

 1. S
  Sara

  Ata benin shume femije me i mbijetu hasmi.... sot shqiptaret si andej si ketej kufirit po shuhen sepse s'kane shprese as per vete as per femijet e vet... dhe jo nga hasmi por nga politika - net e vet... prandaj duhet t'u vije turp kur i shfrytezoni te tilla foto qe flasin njera sa mijera faqe

  1. P
   Pordhe me rigon.......

   Me ket rrace perverse arabe shqipfolese "autochthonous" nuk ke ftyre me dal mes evropianesh o legen corapekuq......!

   1. i
    illyrian

    Ku i shef arabet ne kete foto o pordha me rigon...

   Lini një Përgjigje