Vuçiç: Vjosa Osmani është më keq se Albin Kurti për serbët

3 Tetor 2023, 22:00Rajoni TEMA
Vuçiç: Vjosa Osmani është më keq se Albin Kurti

“Vjosa Osman është edhe më keq se Kurti kur bie fjala për qëndrimin e saj ndaj serbëve dhe Serbisë. Kurti i tërheq të gjitha fijet, por Osmani është më e rrezikshme se ai”.

Kështu është shprehur presidenti i Serbisë, Aleksandër Vuçiç gjatë një interviste me CNN.

Vuçiç përsëriti frazat e njohura me të cilat argumentoi sulmin terrorist në veri të Kosovës dhe ia hodhi të gjithë fajin Prishtinës dhe kryeministrit të Kosovës, Albin Kurti.

4 Komente

 1. k
  kopil - z. Vucic

  nuk e kuptoj si mund te haj njeriu kaq shume mut? ku e fut?

  1. P
   Ppp

   Mos ki merak brate Tirana te mirkupton ... Psene e di ti dhe ai

   1. h
    hahah sa Mut ha ky gallofi Karagjoze

    Ppp, hahah sa bukur ja the .Vec mos harro ,thuaj qe kur te vij ne Tirane te sjelli me vete edhe gruan edhe motren pe Te Gjatin tone

   2. k
    km

    Ashtu Sic Edhe ti,Vicihici,je me i keq nga Miloshevici.

    Lini një Përgjigje