Alma Kaçi: Mos t'ju vijë keq për gojën time, e përdora për të demaskuar këtë pushtet. Ndjehem e përdorur dhe e hedhur në rrugë si një leckë

13 Shkurt 2024, 11:45Sociale TEMA
Alma Kaçi: Mos t'ju vijë keq për gojën time, e

Alma Kaçi, në një intervistë për televizionin e familjes Berisha, që e shfrytëzuan në betejën e tyre politike, tha se vendimi i dhënë për çështjen e saj dhe të Safet Gjiçit, tregoi se drejtësia është politike.

Ajo tha se qëllimi i saj ishte për të demaskuar zyrat shtetërore.

"Pranova ta bëjë këtë për ta demaskuar në publik dhe për t'i demonstruar njerëzve se në zyrat e kësaj qeverisjeje ndodhin këto.

Unë mora përsipër shumë rreziqe sepse në ato momente kur ndodhi, nuk u mendua se do dilnin ato skena në TV, por unë kam menduar edhe rrezikun e jetës time.

Kam lexuar shume komente dhe shumë opinione nga më ekstremet, je paguar - s’je paguar .

Unë e kam bërë në kuadër të punës, kam sakrifikuar veten time.

Dhe opinionit publik mos t’i vijë keq, po e them hapur fare, për gojën time, por t’i vije keq, për një pushtet që po abuzon me qytetarët.

Ndjehem e përdorur dhe e hedhur në rrugë si një leckë", tha ajo.

72 Komente

 1. e
  eksperti

  HAHAHAHAHA.Na doli dhe pordhitikane kurva.Mire ben perdori te gjitha verrat qe ke se ashtu e demaskon e dhjet fare kete pushtet te qelbur dhe ben gati ardhjen e atyre kokpalareve qe do te shkerdhejne 10 veta njehereh

  1. Z
   Zeni

   Ti Eksperti mos u tall me kete politikane, e filloi me sali berishen ne zyre dhe perfundoi ne kukes, kjo eshte ndihma qe i dha partis ne dy krahet politik. Tani kjo eshte figura nr 1 e partis foltores Sali i ka premtuar vendin e tij ngaqe eshte i mbyllur si miu

   1. S
    Shkodrani

    Do te shtoja qe eshte edhe shenjtore!

    1. B
     Bukur

     Ka qene Neveria me e madhe qe kemi pare ne 33 vite democraci , gjeja me e shemtuar me e turpshme qe cdo kush e Pa ate video eshte trishtuar nga ky veprim qe do ngelet ne histori , ku ka goje dhe flet kjo ndyresir , kjo ja kalon cdo femre imorale ne bote, ajo duhet te ishte denuar me burg dhjet vite.

     1. X
      Xhuxhi

      Hahahah hahaha

    2. T
     Treni

     O Alma, me vendim gjykate je prostitute. Asgjë të keqe në atë profesion (që akoma nuk e kuptoj pse është i jashtëligjshëm në Shqipëri por varja), por aman, mos na bëj si martire. Kemi Saliun "martir" e na mjafton e tepron. Merr vendimin e gjykatës si e rritur dhe me mend në kokë kur të dalësh sërish. Gje ndonjë lolo që të të dojë ty dhe vajzën. Hajd tani, mos u shtir sikur je Zhan Darka.

     1. p
      pa vlere

      LOL ???? . Plotesisht dakort!

      1. B
       Berati

       Prostitucioni ne disa vende denohet e ne disa jo por ama tutoret denohen ne te gjitha vendet. Kush e dergoi? Pse sdenohet Filipi i Topit apo se Topi eshte i partise? Dhe patjeter edhe Filipi eshte i partise. Filipi u grit ne qiell kur i dergoi ate tjetren ne shtepi Pangos qe Partia e quajti imoral,te korruptuar. Kurse Gjicin qe e bente ne zyrat e shtetit viktime. Patronaziste te degjeneruar.

      2. K
       Km.

       O Alma K...a,hajde ma merr dhe mua ne gojen,se do te demaskosh kete rregjim.Edhe me te ndjerin ish drejtor te hekurudhes ,per kete qellim e bere?Po me Shikasin e Durresit qe te angazhoi per Orucin ,mos e beje per tu kualifikuar si investigatore?Pra,si infermiere investigatrice?

       1. B
        Byrektore SHQUP-i

        Unë mendoj,.... madje propozoj që këtë zonjë t'a shpallim: HEROINË E PUNËS DEMOKRATIKE

        1. P
         Pasues veterani

         Shtetin e "shkaterrove" // ne orgazem kalove// trupin e lehtesove// porosine saliut ia plotesove// ne zyre i raportove. Bravo ! Vazhdo se ende shteti s'ka rene , e saliu eshte futur ne kotec....

         1. L
          Li

          E perdorur nga kush??? Ti i paske shkuar ne television atij qe të perdori kujt i ankohesh. Gjynaf të thuash grua apo nenë se ti qeke kalama nga trut.

          1. L
           Llesh

           Ik moj baxhelle idjote,,, mos i jep vlera vehtes per ate qe Ke bere. Vaj halli po' tè kishte ngelur kg popull ne doren tende

           1. B
            Beni

            Alma nje kurve e perjashtuar nga burdellua per ndershmeri !

            1. a
             ardian

             jam nje i koruptuar qe punoj ne administrate, ju lutem dergoni ALMEN qe te me demaskoje para opinionit publik, fiks fare ju lutem dergoni Almen sa me pare se hajdutlleku me eshte bere profesion dhe nuk mund te ndalem, kesaj i thone edhe dhi e krimbur edhe bishtperpjete, po ik or dreq se se s'ka nge njeri te merret me ty, biles po ta kishe mbyllur ate halen jote, gojen do thosha, asnje ne shqiperi s'do te njifte, po ty te hengri vete dhe tani te njef gjithe ballkani dhe evropa

             1. h
              hektor

              Kjo eshte me e ndyre se prostitutat qe rine te semafori....po lufton korupsionin me gojore....

              1. E
               Emigranti

               Kurvat kane nje te mire qe sju a mohon dot, kane shpirt te mire. Prej kendej ka dale dhe shprehja; "pac shpirtin e kurves", por Alma nuk ka asgje te perbashket me kurvat, sepse eshte kurve ne shpirt, eshte grope septike, ashtu si qoftelargu, te cilit i kreu porosine.

              2. K
               Koli

               Hajde Tru Hajde.Po Pse moj Cupe:Duke bo Gojore Demaskohet pushteti.Si puna atij Debilit nga Kuksi,kane qene dhe jane me Mijra te tjere qe Shfrytezojne postin.Burgu eshte pak per ato Pisa,por edhe kjo qe bon ti quhet Pristitucion per Qellin Fitimi.Tung Alma,Nuk besoj qe ishte ky i pari,me Trute qe paske ky munt te jete i 10000.Kur te futesh brenda ne Burg,thuaj qe je Opozitare qe te Lirojne.

               1. I
                Ilir Meta

                po shko bezji nje gojore Cim Koqes dhe ke per te shpetuar ,moj kurve e te gjitha permasave

                1. P
                 Prec Ulaj

                 Po i bere gojore Cimit, perfundon nen rrotat e makines, si ajo vajza qe vrau ne makine. Familja e saj si e duron dheun e hedhur ne varr, ajo po renkon, pse nuk e denoni vrasesin ? Mire kur ishte Saliu kishit frike, po tani pse nuk e denonconi vrasesin e vajzes? Shikojeni Durden e Gerdecit, ju eshte qepur vrasesve te djal;it, nuk i fal kurre, ju e kishit teper vajzen tua perdorte Cim Peka 25 vjet me i madh, me grua e femije ne shtepi,

                2. D
                 Daja

                 Alma ti leckë je! Atë çfar ke kërkuar ke gjetur!Tërë jeten bisht qeni do mbetësh mi Alma, tani hap ndonjë kurs për gojore tek një nga urat e Lanës,se edhe aty do meresh me qenë siç e kishe menduar.

                 1. F
                  FATMIRI

                  KE TE DREJT ZAKONISHT KURVAT KESHTU PERFUNDOJN

                  1. R
                   ROÇKA PE KORÇE

                   o alma k......, per ty salihi do beje nje lapidar ne forne Kari

                   1. R
                    ROÇKA PE KORÇE

                    o alma k......, per ty salihi do beje nje lapidar ne forne Kari

                    1. T
                     Toni

                     A nuk eshte i madh Pellumb Kulla?! Zonja verteton 100% skecin "doni me per Belulin", kurse te gjithe komentuesit jane si bashkefshataret e Canos ne skecin "Po ai qe e vodhi nuk kishte faj". Se cfare ben kjo vajze me trupin e saj, i perket vec asaj. Ajo qe na perket neve eshte se cfare ben personi qe paguhet me taksat tona, por te gjithe merren me kete vajze, dhe asnje me ate palacon qe e perdor pushtetin dhe parate tona, per te kenaqur epshet. A thua e detyroi kjo vajze me kobure ne dore, te bente ate qe beri.

                     1. A
                      Ana

                      Turp tw vij lavire . Shkaterrove nje familje dhe i bere njerezit te vuajne . Ti je nje prostitute se ska lidhje fare pushteti ketu. Ketu kane te bejne leket qe mos i hengersh dhe zemra jote e zeze skrop. Trego kush te perdori qe te vij me ty aty brenda. Lecke nuk u bere je nje lecke qe perdoret vetem te te fshire banjot publike . Ate qe ke bere ti eshte e pameshirshme per nje familje . Aty brenda te rrish dhe mos dalesh kurre me, meriton me shume pise e ndyre.

                      1. V
                       Virgjeresha

                       Po ti ate zanat ke ,moj kurve e virgjer,po ti nga qe je mesu,hu,ne hu,tani pregatitu per ndonje hu me te trrashe,qe te te shijoje taman.

                       1. K
                        Ku është katandis ky milet

                        Ja kështu rrëzohet regjimi i Ramës,ju bëjmë thirrje të gjitha femrave të Saliut të dalin te sheshi e të na i marin në gojë. Me pi... në dorë do luftojmë për Sali kriminelin se ka edhe ca gazmendja që lufton me by....

                        1. L
                         Latif Dreqi

                         Femrat e Saliut jane ne shtepi te tyre o debil, si Liria dhe e bija, por shikoni grate tuaja se iu bene gjunjet cope neper bordellot e Rilindjes...

                         1. N
                          Nuk vihet me gojore në pushtet laaatif

                          Ti Latif e ke poshtë ballkonit gruan,po t'a bekon e stërvit Saliu me Mulin,se ju të Saliut po ja merrni soc për të ardhur në pushtet

                          1. L
                           Labi

                           Eshte normale o Latif,rrotullohen brenda familjes,Zeni qiu kushuriren ne Suedi,Argita po dihet,besoj e kuptove pse grate e familjes Berisha rrine ne shpi,per Lirin te tregojne doktoret e vjeter se ca malli eshte.

                         2. A
                          Al

                          As you should! Dy te keqija nuk e bejne nje te mire. Mbaj kurvllikun tat dhe mos na dil sikur e bere per te shpetu kete popull!

                          1. S
                           Shkoni p.s

                           Putaneria nuk ka kufi...ti per demaskim...mund ta presesh ate gojen VERTIKALE...dhe tia hedhesh qeneve..zgjidh menyre tjeter per gojen...fut gjera qe haen..kurve!

                           1. G
                            Gojëarta Alma!

                            Aman Alma mos e përdor kaq shumë gojën …:!

                            1. a
                             anti anarkisti

                             Lavire, nuk më vije aspak keq për ty sepse shite dinjitetin dhe nderin e femrës - nënë për ti bërë shërbim njrëzëve nga bota e krimit dhe u bëre hora e botës . Pra, jo për politik por për para të pista. dhe kurthë idiote. Hup lahpericë.

                             1. M
                              Marin

                              Me goiore nuk e demaskove si duhet pushtetin Tani me vrimat e tjera shiko mos e demaskon tamam.

                              1. M
                               Muzaka i Ri

                               Nuk na vjen keq per gojen tende, ne fund te fundit,bythen tende e ke edhe ate,por te ngrihesh nga Durresi dhe te shkosh per tu perçitur ne Kukes, kete Jo,nuk ta falim,po pse pak gerthepa ka ketu per tu kruajtur,po ti Kavajen aty e kishe, shpetoje dhe gojen nuk e beje pise,by ... vjen qe vjen erë.

                               1. S
                                Sali Ilir Meta

                                mjafton te jesh e virgjer ne vesh e hunde.... per gojen tende sna vjen keq, por damken qe u vure femijeve te tu, Zoti te te tregoj vendin

                                1. S
                                 Skenderbeu

                                 Ke akoma kohe ta perdore dh gojen e qelbur me gardianet qe te demaskosh vendin e izolimit moj e nderuar goje shkruar.

                                 1. H
                                  Hrisostomos

                                  Politikani thote jam i pakorruptuar,prostituta jam e ndershme.

                                  1. A
                                   Arifi

                                   Turp te te vije prostitute po te ishe e ndershme nuk do te veproje ne ate menyre je e shitur lavire e berishes

                                  2. D
                                   Dp

                                   Jane edhe ca pleq demokrate qe duhen demasku pa kurrfare dhimbte!

                                   1. M
                                    Met Durrsaku nga Boston.

                                    Me pelqen shum lufta e kesaj partizane kunder pushtetit !!!!!!

                                    1. F
                                     Fatmir

                                     Alma e dallon personin e korruptuar nga shija e spermës të tij. Kjo nuk duhet shpallur prostitutë,kjo duhet shpallur " degustator sperme" në shërbim të Drejtësisë. Këtë duhet t'a angazhojë Interpoli për të korruptuarit nëpër botë se paska një veti që nuk e gjen askund. Nuk është përjashtuar nga bordello për ndershmëri,po nga xhelozia e kurvave të tjera...

                                     1. E
                                      Emigranti

                                      Shko kandido me pd tani .nje kurve me shume .hahahaaaa sa qesha

                                      1. e
                                       eri

                                       Jo ,kjo eshte kurva e PS....eshte punonjese e Filip Cakullit.

                                       1. H
                                        Henk

                                        Eri. Kurva e PS-së?? Dmth PS-ja futi këtë kurvën për t'i prishur punë vetes? Sa i zgjuar qenke, mor aman.. ????????????????

                                      2. A
                                       Altin Dumka

                                       Kjo duhet te filloje puine ne SPAK ,...sa me pare...

                                       1. N
                                        Ne sherbim te popullit.

                                        "Te lumte" moj putane shkerdhehesh per te demaskuar pushtetin, Presidenti Kapter-Infermieri loqja Begaj duhet te akordoje medaljen e "Arte per Gojore"

                                        1. i
                                         iliri

                                         moj vajz pse ca prisje ti? te te jepnin fletelavderimi? ah moj goc,e para nuk e bere per te demaskuar pushtetin por e bere per kokren e qejfit dhe qejfin e kokres se gjicit,e dyta se fute dike ne burg ke hyr ne gjynaf,dhe e treta i prishe pune familjes se tij,pranaj laji gjynafet qe u ndjeve e perdorur.ne moment qe ke be pazar ekonomoik me nje mashkull ,detyrimishte do beje dhe pazar moral.

                                         1. a
                                          arian

                                          Alma, keshtu eshte kur zgjedh Cakullin per PIMP.

                                          1. S
                                           Shqiptar normal.

                                           E shkerdhyera gelbazë, po të kishe perdorur p...in, b...ythen, veshin, syrin dhe gojen per interesat e larta të atdheut psh- nqse atdheu ynë do të kercenohej dhe sulmohej me një lufte totale nga Serbia, Greqia, Irani, Monako-ja, Liksemburgu, Lishtenshtejni apo Madagaskari, dhe ti me keto vrimat e trupit tënd do të kishe vjedhur planet e tyre teper-teper sekrete të ketyre shteteve, ti do të quheshe, do të shpalleshe dhe do rroje në kujtesen e popullit Shqiptar, një Heroinë, një Mata Hari Shqiptare, por teoritë tua të një mitomanie, që na justifikohesh si Sali shkerdhatë Berisha, me be-në, pa qi nanen Shiqere, kam shqyer muskujt e gojës duke ju rënë "klarinetave" të disa funksionarve të lodhur, vetem per demaskimin e ketyre pleshtave të shoqerisë dhe per domokracinë "dumbabiste", nuk i han njeri. Ti qelbësirë, gojen tënde dhe vrimat e tjera të trupit tënd e ke kthyer në mprehse lapsi, duke jua mprehur k...rin disa morracakve funksionarë, që nuk peshonin asnjë gram në funksionimin e pergjithshëm të shtetit. Plus që ti je nji plehrë që të vjen era peshk i qelbur ne gojë dhe ndermjet-shalve, ti qënke edhe shumë budallicë, sepse ju ke besuar sy-mbyllur disa shkerdhatave Sali Berishjane, të cilët ta kanë mbushur mendjen dhe të kanë dhënë "siguri" të plotë të personit tat, një shperblim të majmur dhe letrat e sigurta si rrefugjate diku në qendren demokratike të Evropës, në Viçidoli me dhitë e dumbabës. Ku janë sot ata moter-qirë...?!! Ku ?!! Ata shkerdhata të çetës UDB-ashiano-geshtenja, ta dhanë nji k..ar surratit dhe të thanë zhduku se ta qimë rracen. Pra, ti vrima e nji nevojtorje, hyre me vrimat tua në hasmeri gjaku me ata që i there mbas shpinde kompletisht gratis, pa i njohur dhe pa i parë kurrë në jeten tënde....!!! Ti dhia Viçidoljane e ke merituar 100% proverbin popullorë " si cjapi tek kasapi....!!! Jam i bindur, që si ti, ashtu edhe moter-qirët që të kanë keshilluar dhe shtyrë në ketë "bisnes" vdekje, po dhiheni nga frika e "klarinetave" që ti rraspihe ju ke rënë...!! Kurse ti qelbësirë, je në pozicion më të keq se grupi jot i rracë-qirve, sepse ty të kercnon proverbi popullorë "ose huri në bythë, ose bytha në hu", pra ti do japësh llogari perpara orkestres së klarinetave që ju ke rënë, e gjithashtu perpara grupit "Çiftelia" që të kanë gatuar....!!!! Hahahahahaha, me gojen time kam demaskuar 2 a 3 xhepista dhe kam shpetuar nderin e Shqiperisë....!!!

                                           1. S
                                            Shqiptar normal.

                                            E shkerdhyera gelbazë, po të kishe perdorur p...in, b...ythen, veshin, syrin dhe gojen per interesat e larta të atdheut psh- nqse atdheu ynë do të kercenohej dhe sulmohej me një lufte totale nga Serbia, Greqia, Irani, Monako-ja, Liksemburgu, Lishtenshtejni apo Madagaskari, dhe ti me keto vrimat e trupit tënd do të kishe vjedhur planet e tyre teper-teper sekrete të ketyre shteteve, ti do të quheshe, do të shpalleshe dhe do rroje në kujtesen e popullit Shqiptar, një Heroinë, një Mata Hari Shqiptare, por teoritë tua të një mitomanie, që na justifikohesh si Sali shkerdhatë Berisha, me be-në, pa qi nanen Shiqere, kam shqyer muskujt e gojës duke ju rënë "klarinetave" të disa funksionarve të lodhur, vetem per demaskimin e ketyre pleshtave të shoqerisë dhe per domokracinë "dumbabiste", nuk i han njeri. Ti qelbësirë, gojen tënde dhe vrimat e tjera të trupit tënd e ke kthyer në mprehse lapsi, duke jua mprehur k...rin disa morracakve funksionarë, që nuk peshonin asnjë gram në funksionimin e pergjithshëm të shtetit. Plus që ti je nji plehrë që të vjen era peshk i qelbur ne gojë dhe ndermjet-shalve, ti qënke edhe shumë budallicë, sepse ju ke besuar sy-mbyllur disa shkerdhatave Sali Berishjane, të cilët ta kanë mbushur mendjen dhe të kanë dhënë "siguri" të plotë të personit tat, një shperblim të majmur dhe letrat e sigurta si rrefugjate diku në qendren demokratike të Evropës, në Viçidoli me dhitë e dumbabës. Ku janë sot ata moter-qirë...?!! Ku ?!! Ata shkerdhata të çetës UDB-ashiano-geshtenja, ta dhanë nji k..ar surratit dhe të thanë zhduku se ta qimë rracen. Pra, ti vrima e nji nevojtorje, hyre me vrimat tua në hasmeri gjaku me ata që i there mbas shpinde kompletisht gratis, pa i njohur dhe pa i parë kurrë në jeten tënde....!!! Ti dhia Viçidoljane e ke merituar 100% proverbin popullorë " si cjapi tek kasapi....!!! Jam i bindur, që si ti, ashtu edhe moter-qirët që të kanë keshilluar dhe shtyrë në ketë "bisnes" vdekje, po dhiheni nga frika e "klarinetave" që ti rraspihe ju ke rënë...!! Kurse ti qelbësirë, je në pozicion më të keq se grupi jot i rracë-qirve, sepse ty të kercnon proverbi popullorë "ose huri në bythë, ose bytha në hu", pra ti do japësh llogari perpara orkestres së klarinetave që ju ke rënë, e gjithashtu perpara grupit "Çiftelia" që të kanë gatuar....!!!! Hahahahahaha, me gojen time kam demaskuar 2 a 3 xhepista dhe kam shpetuar nderin e Shqiperisë....!!!

                                            1. S
                                             Shqiptar normal.

                                             E shkerdhyera gelbazë, po të kishe perdorur p...in, b...ythen, veshin, syrin dhe gojen per interesat e larta të atdheut psh- nqse atdheu ynë do të kercenohej dhe sulmohej me një lufte totale nga Serbia, Greqia, Irani, Monako-ja, Liksemburgu, Lishtenshtejni apo Madagaskari, dhe ti me keto vrimat e trupit tënd do të kishe vjedhur planet e tyre teper-teper sekrete të ketyre shteteve, ti do të quheshe, do të shpalleshe dhe do rroje në kujtesen e popullit Shqiptar, një Heroinë, një Mata Hari Shqiptare, por teoritë tua të një mitomanie, që na justifikohesh si Sali shkerdhatë Berisha, me be-në, pa qi nanen Shiqere, kam shqyer muskujt e gojës duke ju rënë "klarinetave" të disa funksionarve të lodhur, vetem per demaskimin e ketyre pleshtave të shoqerisë dhe per domokracinë "dumbabiste", nuk i han njeri. Ti qelbësirë, gojen tënde dhe vrimat e tjera të trupit tënd e ke kthyer në mprehse lapsi, duke jua mprehur k...rin disa morracakve funksionarë, që nuk peshonin asnjë gram në funksionimin e pergjithshëm të shtetit. Plus që ti je nji plehrë që të vjen era peshk i qelbur ne gojë dhe ndermjet-shalve, ti qënke edhe shumë budallicë, sepse ju ke besuar sy-mbyllur disa shkerdhatave Sali Berishjane, të cilët ta kanë mbushur mendjen dhe të kanë dhënë "siguri" të plotë të personit tat, një shperblim të majmur dhe letrat e sigurta si rrefugjate diku në qendren demokratike të Evropës, në Viçidoli me dhitë e dumbabës. Ku janë sot ata moter-qirë...?!! Ku ?!! Ata shkerdhata të çetës UDB-ashiano-geshtenja, ta dhanë nji k..ar surratit dhe të thanë zhduku se ta qimë rracen. Pra, ti vrima e nji nevojtorje, hyre me vrimat tua në hasmeri gjaku me ata që i there mbas shpinde kompletisht gratis, pa i njohur dhe pa i parë kurrë në jeten tënde....!!! Ti dhia Viçidoljane e ke merituar 100% proverbin popullorë " si cjapi tek kasapi....!!! Jam i bindur, që si ti, ashtu edhe moter-qirët që të kanë keshilluar dhe shtyrë në ketë "bisnes" vdekje, po dhiheni nga frika e "klarinetave" që ti rraspihe ju ke rënë...!! Kurse ti qelbësirë, je në pozicion më të keq se grupi jot i rracë-qirve, sepse ty të kercnon proverbi popullorë "ose huri në bythë, ose bytha në hu", pra ti do japësh llogari perpara orkestres së klarinetave që ju ke rënë, e gjithashtu perpara grupit "Çiftelia" që të kanë gatuar....!!!! Hahahahahaha, me gojen time kam demaskuar 2 a 3 xhepista dhe kam shpetuar nderin e Shqiperisë....!!!

                                             1. p
                                              pa vlere

                                              Hajde Alma, merre lehte tani. Ç'beri gojore apo foltore.. Aty aty jane, pa problem.

                                              1. G
                                               Gic Safeti ky Rilindas shteti

                                               Almna Kaci eshte nje Pasqyre ku cilido sheh surratin e ketij pusht-Shteti sa hajdut aq rrenacak e i degjeneruar.

                                               1. G
                                                Gurabardhi

                                                Vrimat e tua, janë prona e jote personele dhe, mund t'i përdorësh si të duash. Me Safetin, me qenin, me gomarin dhe, me çdo kafshë dhe njeri që të pëlqen. Një femër pa tru si puna e jote, gjithçka mund të bëjë. Mund të hiqet edhe demokrate, si ti tani. Mjerë demokracia shqiptare për njerëzit që ka brënda vetes!

                                                1. N
                                                 Niku

                                                 Ah sa gjera behen ne emrin tend mor popull. Edhe karin e Safetit e mori ne goje Alma per ty o popull. E ti prape duron mbi supe Saliun, Edin, Ilirin e gjithe te tjeret. Ngrihu o popull, merrja karin te gjitheve qe te shpetosh.

                                                 1. X
                                                  Xhoi

                                                  ME FJALET QE PERDOR TREGON SE ESHTE NJE PROSTITUTE QE SHET CDO GJE POR PROSTITUCIONI ESHTE ZANATI ME I VJETER NE BOTE DHE SKEMI PSE HABITEMI QE NJERA PREJ TYRE ESHTE ALMA. MUA DO ME VINTE KEQARDHJE NESE ALMA DO DETYROHEJ TE PROSTITONTE NGA PRESIONI I SHEFIT, NGA PAMUNDESIA PER TE USHQYER FEMIJET ETJ POR NE RASTIN TONE AJO VAJTI TEK GJICI ME POROSI POLITIKE, JU AFRUA DHE E MIKLOI VETE E ESHTE PIKERISHT KY FAKT QE TE GJITHE E URREJNE. GJITHSESI KUR FILLON JUSTIFIKIME IDIOTE ATEHERE URREJTJA NDAJ SAJ DYFISHOHET E DUHET TI THEM KOMENTUESIT TONI SE GJICI NUK URREHET SA SLMA PIKERISHT SE AI U PROVOKUA PREJ SAJ DHE TE PAKTEN E PRANOI BOTERISHT FAJIN E TIJ DHE I KERKOI FALJE SI FAMILJES ASHTU DHE SHOQERISE. POR SI TONI EDHE UNE E KRITIKOJ VEPRIMIN E TIJ POR DUHET TE KUPTOJME SE SJELLJA E ALMES ESHTE PASOJE E NJE QENDRIMI SIDOMOS MEDIATIK TE GLORIFIKIMIT TE FEMRAVE QE SHITEN PER CDO GJE E QE E KANE DEMTUAR AQ SHUME MORALIN SA EDHE ALMES I DUKET NORMALE VEPRIMI I SSJ.

                                                  1. s
                                                   sumce ,, ashtu gojorce

                                                   u shtofshin, , , ,ashtu u shofshin baxhellat

                                                   1. A
                                                    Adria

                                                    Me aq shume passion ishe ne rol?!

                                                    1. q
                                                     qazim

                                                     Je tamam nje grope septike moj vajze ne trup,shpirt dhe karakter.Ben cdo lloj poshtersie per te fituar ndonje lek.Te kane denuar per prostiyucion por ti je e lige dhe nuk baraxohesh me prostitutat e zakonshme qe japin trupin per te jetuar.Ti jep cdo gje per kedo qe ta kerkon,je e lige dhe krejtesisht e pa mend.Fatkeqsi per femijen tend qe te ka ty nene.

                                                     1. N
                                                      Noci

                                                      Ty te kane përdorur pikerisht njerëzit e atij tv ku ke dale per te folur dhe sipas teje ti ke dashur te diskreditosh pushtetin ne fuqi,duke hyrë ne zyrat e ofiqareve por pa mbathje se kete dije te beje.Nje tip prostitute politike qe shkon me çdo zyrtar shteti per te diskredituar dhe mjeti i punës vegla ne mes te shaleve.Po kur te rritet fëmija e te pyese ty mami çfarë pune ke bere,si do t'i thuash

                                                      1. S
                                                       Shqiptari

                                                       O Tema boll me keto artikuj se late nam, Kete idioten do e kuptoja dhe perkrahja nese do bente gazetari investigative te mirefillte ku do ekspozonte kete shemtarakun dhe shume te tjere qe molestojne femrat (dhe jo vetem) ne vendin e punes apo per shkak te pozotes/nje te drejte qe iu takon por nuk iu jepet por perdoret si monedhe shkembimi per t'i kercenuar, frikesuar dhe molestuar por ky dukshem nuk eshte rasti i saj, ajo eshte po aq fajtore dhe e pamoralshme sa Safeti Ndersa per te gjithe ata qe thone se kjo shkaterroi nje familje, ju them mjaft i fajesuat llojin e Almes per shkaterrimin e familjes se Safetit, ata qe vertet e duan dhe e vleresojne familjen e tyre iu qendrojne me kilometra larg llojit te Almes Ata per te cilet mua personalisht me vjen keq eshte femija e kesaj idiotes, familja e Safetit (sidomos femijet) dhe gjithe ne popullin qe akoma duhet te lexojme per aktivitetet e tyre me pulle te kuqe

                                                       1. D
                                                        Dhëmbeli

                                                        Në formë e sofistikuar e luftës , për të marrë pushtetin ! Dhe kur kjo forcë të vijë në pushtet ,kjo zonja , që e ka bërë gojën vërë haleje , do të marri një past qeveritar të rëndësishëm…! Ja ka premtuar …hoxhë efendiu në katin e tetë .

                                                        1. X
                                                         Xha Braho

                                                         ALMA, « gojen » PERDORE PER NDONJI LEK….PER POLITIK, NUK KEMI NEVOJ PER TY, NA DALIN ATA QE KEMI NE PARLAMENT…

                                                         1. L
                                                          London

                                                          Ty i bere nje sherbim të pa imagjinuar publikut shqiptar duke demaskuar systemin e korruptuar të administratës shqiptare por këto gojëhalet qe komentojnë nuk e kuptojnë, prandaj mos u merzit me ato çfarê thonë. Ty mundou të ruash vehten tende. Po të ishe ktej të kisha ndihmuar te shohesh jeten tende dhe ta dhjesësh atê vend njeherë e pergjithëmone. Mendo për të ardhmen e femijes tuaj.

                                                          1. .
                                                           ...

                                                           Domethene do i jepje te njejten pune qe ka bere per Saliun por me me shume para???

                                                          2. L
                                                           Labi

                                                           London une punoj ne shtet e bej korrupsion,jam dakort ma sill motren te bej si kjo e kshu demaskon korrupsionin qe une bej,burgun ja boj hallall,Safeti ja dha ne goj e pa gjithe Shqiperia po tenderin pee qen endacak nuk e mori goca.Se ke e gjeti korrupsionin kjo hajdari Safetit e di.

                                                           1. A
                                                            Arbeni

                                                            Fëmija është pasqyrë e edukatës që ka marrë nga prindrit.Kështu që Alma gojorja si duket rrjedh nga një familje muti,prandaj është gatuar e till.Për mua kjo lavire e përdorur nga sali maloku duhej dënuar më shumë nga Safeti.

                                                            1. F
                                                             Fyelli

                                                             Alma, botes se filmave me pulle te kuqe u ke dhene nje skenar ideal per te bere nje film me titull "Me gojen plot, ju tregoj korrupsionin" ose me "Me plot goje, ju tregoj korrupsionin". Pse jo mund te kesh nje sukses si aktore pornostare. Ke treguar talent, e nuk shikoj pengese ti hysh ketij zanati. Keshtu, shikoj jeten me pozitivitet se: Çdo e keqe, e paska nje te mire.

                                                             1. N
                                                              NARI

                                                              Prit 2025 se PD-ja do te te propozoje per deputete!E meriton te jesh deputete e kesaj force,vetem kujdes nga Salinjani dhe Ndoka se jane te papermbajtshem!

                                                              Lini një Përgjigje