"Ekspertja" e seksit: Me rëndësi të masturbohesh, u rekomandoj lodrat e seksit adoleshentëve

4 Shkurt 2023, 21:30Sociale TEMA

"Ekspertja" e seksit: Me rëndësi të masturbohesh, u

Lodrat e seksit, ishin tema e diskutimit në emisionin “Enigmat e Hipokratit” në Euroneës Albania këtë të shtunë. E ftuar në studio gazetarja Zhaklin Lekatari tha se lodrat bazike të seksist do t’ua rekomandonte dhe adoleshentëve.

Ajo tha se vajzat 16-vjeçe mund t’i përdorin këto lodra për ë njohur më mirë seksualitetin e tyre dhe të arrijnë të kontrollojnë ciklin e eksitimit.

Ajo nënvizoi se masturbimi është i rëndësishëm për adoleshentët.

“Nga 16-vjeç e tutje do t’ia rekomandoja adoleshentëve disa lodra seksuale. Do t’u rekomandoja bazikët klasikë. Për shembull womenizeri, që është stimuluesi më i fundit i klitorit në treg, që është ergonomik, ka amteriale fantastike, ka shpejtësi të ndryshme është shumë i mirë për vajzat adoleshente të cilat duhet të njohin trupin dhe seksualitetin e tyre. 

Është shumë e shëndetshme të mastrubohen sepse arrijnë të njohin kënaqësinë e tyre, ciklin e tyre të eksitimit dhe dinë ta menaxhojnë. E dyta do dinë të zgjedhin”, tha Lekatari.

8 Komente

 1. B
  Banush Ibrahimi

  Ketij producentit i re menja se eshte rinosh. Thote qe e ka provu dhe vet bananen e kuqe

  1. S
   Seksi i tepert te demton shendetin

   Keto jane budallalleqe. Gjej nje partner/partnere dhe bej qejf natyralisht. Po ashtu, seksi i tepert te merr energjine dhe te ndikon ne shendetin mendor. Kjo ekspertja duhet te na japi fakte per keto qe thote. Sipas yoges seksi i tepert te demton.

   1. B
    Ben

    Ne cfare ore jepet ky program? Kaq shume problem qenka kjo per Shqiptaret? Uroj qe ta keni kete program ne orat e vona.

    1. V
     Vlora.Vlora

     hajde moj zhaklin hajde , i ke ber zbor pidhit ,po ku ka karr te te beje derman ty ,pastaj zhaklin disa e kane xhepin per ta blere ,disa i kercasin sallatorin, s na the per meshkujt adoleshente cfare duhet te bejne ,apo vetem kycin

     1. D
      Drini

      Ekspertja! cfare eksperte leshi eshte kjo?

      1. S
       Sheqerja

       Zhaklin Lekatari eshte autoeksperte sepse eshte femer hiperseksuale, nuk ka mashkull qe t'ia dale ne seks. Pervoja e saj vlen per femrat e reja qe nuk mund te flene pa u ferkuar me jorganin...

      2. A
       Adi

       Kjo ekspertja surratin si leter e zhubravitur jep dhe mend

       1. j
        jepini Shkerdhatat e Njezimin shkerdhehuni ne hunj

        S'arrij vertet te kuptoj se c'i duhet ymer bazes kto Lodra seksi ,kur dihet qe shkerdhehet me pederastet e janulles brenda ksaj Haleje . _Ndersa ksaj trapojanes do t'i thoshja ,se ajo shoqeri ,s'ka nevoj per Lodra seksei e silikone ne Tru ,por per t'u qytetareur , per t'u kulturuar e zhvilluar si shoqerite e Botes, ka nevoje te marri seriozishte jeten dhe Orinetohet nga Vlerat Njerzore e jo nga lajthtja e Te Ngrenit Mute ne CamenlStan dhe TV - Shqiptare . __________Nji shoqerie i afrohet ajo qe asaj i mungon te ngrihet ne Nivelet e nji Shoqerie te vertete ,Vlerat ,Kultura , Zhillimi ,Emancipimi ,Edukata ne Komunikim ,Njerzilleku , kto e bejne nji Shoqeri te vertete sot - jo turma Histerike dhe Sharlatanet qe qelbin medit e TV ne ate vend _______ qe jane te paafte te njohin ate se cilat jane Prirjoritet ne nji shoqeri . / Falm AMA _ PUTANA per kte Kontribut qe i jep taksapaguesit Shqiptare duke ngren Mute !

        Lini një Përgjigje