VIDEO që tregon realitetin shqiptar: Gruaja e ngarkuar me dru, burri e bën sehir duke pirë cigare

4 Shkurt 2023, 20:50Sociale TEMA

VIDEO që tregon realitetin shqiptar: Gruaja e ngarkuar me dru, burri e

Gazetarja Alma Çupi ka publikuar një video e cila po bën xhiron e rrjetit. Në të shfaqet një grua e cila, mbi kurriz ka vendosur një sasi të madhe dru zjarri, e ndërsa në anën tjetër shihen dy burra teksa pinë cigare.

“A i mban dot ato dru, si ti kanë lënë ty”, pyet gazetarja, ndërsa gruaja nga fshati Xibër i Matit vetëm buzëqesh.

Më pas kamerën e kthen tek dy burrat që ndodhen pranë zonjës dhe i drejtohet njërit prej tyre: Po mirë, si ti pi cigare ajo mban drutë?

Në komentet në postim kanë vërshuar komentet negative ndaj burrit që pinte cigare dhe faktit sesi realiteti i gruas shqiptare nuk ka ndryshuar edhe pse jemi në vitin 2023.8 Komente

 1. "
  "....nese gervish sadopak nje myslimon shqipfoles

  Njethundrake arabe...vari kkkkkkk

  1. k
   k

   Sikur shqiptaret ta dinin sa të prapambetur janë,duhet të vetëvriteshin.

  2. T
   Toni

   Beje sikur po e ndihmon ate zonjen me dru ne shpatulla.. psh dy-tre dega ne dore deri ne banese moj pele tirone.... qesh..qesh pa piken e edukate.... bllaaaa.. bllaaa..

   1. k
    kacidhja

    burra idiot dhe kriminel te pashpirt i marrin grate per kafsh pune

    1. A
     Alban

     Gruaja shqiptare eshte shtylla e shoqerise. Pa grate ky komb do kishte marr fund.

     1. M
      Me Luizin

      Tipik si ne fansat e Luizit që edhe kur ai shan e ofendon, gjithmone fajin ia kanë femrat e shtëpisë. Ai mundet t’i zhgaravise, t’i shkeli me kemb, t’i mbush me mut, te beje shurren para tyre, madje dhe te masturboje ne dhomien e ndenjies, sepse ai eshte luan. Edhe me e bukura, grate, nenat, gjyshet janë ato qe jane me teper me Luizin, forca dhe zemra e #teamLuiz. Forca xhaxhi në foto, duhet madje t’i kishe vene dhe një litar gruas dhe ta terhiqje zvarre, ti je nje luan.

      1. B
       Bimi

       Luizi po sillet sh. Mire. Jane ato ku...rvat qe pa.nderprerje e prov okojne Luizin .. biles ojo qik..ari a si e ka gixh..ari po e kercenonte me dashnoret qe kishte jashte

       1. A
        Artur

        Turp burra bythqira , ai burr qe trajton gruan ne kete menyre eshte burre pederast. Vetem bythqirat nuk respektojne grate, dhe sillen keq me grate. Burrat e vertete e respektojne gruan e vet. Ata burra qe tregojne forcen me grate jane pederasta

        Lini një Përgjigje