Te fundit

22:56

22:40

22:29

22:22

22:11

22:00

21:50

21:40

2022-09-08 11:21:00Sociale TEMA

5 Komente

 1. A
  Alarmi qe jep Frroku duhet te degjohet nga Qeverri

  Nga burime te sigurta ,jovthjeshte Fimime Dronash , ka te dhena se ne Lalz ne disa Vila atje duke filluar nga ajo e salih berishes , fotot tregojne levizje naten 02.August.2022 ora Eu 02.35 4 persona trasüortojne nji makineri ne hyrje te Viles . Po kjo levízje eshte perseritur diten e neserme ke Vila e ilir metaj ,ku me ane te aparateve natshikuese ,jane ven re antena e aparate qe futen ne Vile ,ku nji person xhuxh me qen,i pret ne hyrje . - Nuk e di perse heshtet akoma nga Shteti e nuk veprohet ,por dicka po kthen Lalzin ne nji Baze Ushtrake Antishqiptare , kunder Shqiperise . Spak - thot se nuk ka asgje per t'u shqetesuar ,sepse ne Lalz kemi qenin me ere Arben Kraja

  1. E
   Eto

   Po dhe duke bere kete ruset do shkaterrojn shtetin me te fuqishem te NATO's,shqiperine. Me duket se ruset do e.kene dhe me Mua personalist SE nje here I thash nje rusi,te wife.ha putinin. Me siguri ai ja.ka raportuar.moskes dhe ATA do harxhojne miliona dollar qe te me vrasin. O pika mu ne analist

   1. A
    Aktualitet

    Eto, kjo Ironia jote i ngjan me shume nji Zgerdhimje te Veshgjatit .

    1. D
     Drago Stena

     Dolle o morsetë ?._..të është shpuar thesi e rru.gës.po të bin'qepujkat ...apo ti ku qas verdhushkat si asteri=x .Ppo boll o i re sistrës o profet se mos bësh ndonjë proçkë t'a diç .

   2. ?
    ????????

    Të lumtë !!

    Lini një Përgjigje

    10:44 Sociale 10 komente

    09:35 Sociale 4 komente

    09:31 Sociale 27 komente

    09:17 Sociale 24 komente

    08:57 Sociale 47 komente

    17:58 Sociale 18 komente

    17:08 Sociale 6 komente

    16:40 Sociale 27 komente

    14:46 Sociale 1 koment

    14:37 Sociale 5 komente

    Më të lexuarat

    12:56 Politika 36 komente

    10:00 Politika 22 komente

    12:47 Politika 26 komente

    18:31 Politika 20 komente

    18:58 Politika 4 komente

    17:20 Kulturë 9 komente

    Blog Tema

    20:58 Blog

    19:40 Blog 1 koment

    19:15 Blog 1 koment