Nxehet Blendi Fevziu: Ramën unë s'e kam në hesap fare, dhe s'jam legen të rri si qen para europianëve

28 Qershor 2022, 12:27Sociale TEMA

Nxehet Blendi Fevziu: Ramën unë s'e kam në hesap fare, dhe

Gazetari Blendi Fevziu pati një reagim ndaj analistit Artan Hoxha gjatë një diskutimi në emisionin “Opinion”, ndërsa komentohej sjellja e vendeve të Europës lidhur me procesin e integrimit, Fevziu iu përgjigj analistit, ndërsa tha se nuk ka frustracion nga asnjë faktor.

“Kur kam për ta thënë  diçka për Europën, SHBA-në dhe për këdo e them, ça të kem unë qejf dhe si ta mendoj unë”, tha gazetari.

Hoxha: Ju e kuptoni që keni një frustracion që i ngjani shumë Ramës dhe po t’ju çojnë në një një mjedis europian do silleni si Rama?

Fevziu: Këtë s’ma thua dot që kam unë frustracion. E para, nuk kam frustracion jo për Ramën, që as e pyes dhe s’e kam në hesap ndonjëherë, por as nga këta europianët, nuk rri si legen aty sa herë të trajtojnë si qen, siç po trajtojnë sot pasagjerët në linjat europiane.

Dhe kur kam për ta thënë diçka për Europën, SHBA-në dhe për këdo them ça të kem unë qejf dhe si ta mendoj unë.

Frustracion është të thuash Europa ka të drejtë dhe ne e kemi gabim. Ne s’e kemi gabim kësaj here.

Unë frustracion jo nga Europa, nga Rama jo e jo, nga asnjë tjetër nuk kam. Siç ka palaço këtu, ka palaço sa të duash edhe në Europë.

76 Komente

 1. p
  paska Shperthyer Haleja e Medies Shqiptare

  muti halese Shqipetare te quajtur "Medie" po merr cdo dite e me shume rruget e Shqipnise . sot ishte radha e Mutit Fevziu te parakaloje tu u rrokullis kombve te qenve te rruges e qelb Atmosferen Shqiptare

  1. R
   Realisti

   Nuk ke faj o Fevzo. Ti u mësove të rrish si lavire para dhe pas Sales... si mund të bëhesh edhe qen?!

   1. S
    Saliu dhe idiotët e tij komunistë

    Realisti, respekte vellai. Fevziu nuk është qen dosido. Është langua. Langojt e Saliut i njeh vete populli. Fevziu po fliste si ata kalamajte qe kur kane frike nga erresira bertasin ose kendojne. Edhe Lul Basha ka me shumë bythe nga ky ndyresira. Të pakten Lul.Basha e perzuri Saliun me bisht nder shale. Ndersa ky rri si mut para Saliut. Ndersa kur eshte para Edi Rames kerkon të duket trim qe të duket mire para Saliut. Të kesh frike nga Saliu sot do të thotë të jesh komplet burracak. Ndersa nga Rama dihet, qe vetem ministrat e tij kane frike, se nuk e rruan njeri ne se është apo ikën Rama.

   2. T
    Tomorr Alizoti

    Ky srri para Rames, se Rama sja ka Shkerdhy Familjen si Sala, Ketij Kopili ,vetem Sali Berisha ja Qinder Familjen.

    1. K
     K

     Zagari i pushtetit. Me ngjan me ata gazetaret e putinit.

     1. a
      anila

      Lexoje mire o funderine Fevzi, kete qe te kujtohesh kush ke qene dhe ke mbetur, pavaresisht ca parave qe natyrisht i ke bere me LEPIRJET e tua, atehere kur duhej e duhet!!! lexo me vemendje te gjitha komentet qe nuk doli dikush qe te te lavderoje TI HIDHESHE SI SHQIPONJA E TE NDRICONTE SYRI I PANGOPUR SA HERE SHIKOJE DIKE ME FIRMA, atehere kur nuk kishe keto parate e qelbura te lepirjes I SHKOJE PAS FEMRAVE ME FIRMA, SHIKOJE ORET E DORES TE FIGURAVE DHE I PYESJE PER MARKAT TI DUKESH QE JE NJERIU ME PLOT KOMPLEKSE INFERIORITETI QE NGA SJELLJA, EDHE NESE NUK TE NJEH DIKUSH. TI DUKESH SA HAP GOJEN E MBURRESH PER UDHETIMET, DUKE NUMERUAR SHTETET, THUA SE JE NE KONKURENCE ME DIKE, DUKET DO TE FSHISH BLEDIN E TI MBURRESH BLEDIT TE DIKURSHEM TI JE I PANGOPUR ME ORET E DORES !!! tI JE NJE DEBIL QE PERVEC SE VENDOS 2 SAHATE, KUJDESESH QE SAHATI TE TE DUKET NGA XHAKETA. TI JE PER TE ARDHUR TURP QE TE TE KESH SHOK A MIK SE TE CAN MENDEREN ME MBURRJET, UDHETIMET, PIKTURAT TI JE NJE MEDIOKER PAR EKSELENCE QE NUK LE TE FTUARIT TE FLASIN POR I OFENDON DUKE I MARRE FJALEN NGA GOJA!!!! NUK DI SE SI VIJNE NE EMISIONIN TEND TI FLET SI GJELI MAJE PLEHUT, DUKE U CJERRE, E DUKE TU MARRE FRYMA, PA PIKEN E QETESISE E URESISE JE NJE FUNDERINE ME PARA SI SHUMICA E LLOJIT TUAJ!!!!

      1. K
       Komunisti skandinav.

       Amin

       1. I
        Ilir

        Po mendoja te shkruaja dhe une dicka por nuk Dua te perseris ato qe ke shkruar ti (ju) .Bravo!

      2. T
       Tirona

       E kuptoni çfare kari me zile eshte ky?

       1. S
        SB

        njeri i peshtire

        1. K
         Kacurrelsi i Berrishes me emrin Fevziu

         Ohhhhh je shume large europianve ti je fundi kavallit ti i qendrone Berrishes mbrapa bytheskacurrelsi te duhet pune per te shkuar deri ne Bruxelle kur te hipen vetja ne qef cfare nuk degjone ti je nje gazetaruc qe i servilosesh Sandrit dhecSandri nje krimbe i Berrishes

         1. u
          u dhime duke qesh

          Blend KOKSYNETI!

          1. t
           tony

           E ku je ti per ambjent europian o lopcar i toptaneve pse i jep vetes mundesine te krahasohesh me Ramen por ti din mire detyren tate qe ke te kujdesesh per salehun per fotot e kaumfluara te cilat te urdheron padroni jot dhe i punesuari i salehut, prandaj mos dil me palle o fruvz se je me bisht nee shale ok nuk eshte paraja pasqire per te gjithe ok prandaj mos shkruaj lavdi oer veten por lere te flasin te tjeret per ty

           1. R
            Rrushi i Rames

            Ndigjo,ti gazetar,leshi,ti je nje dykembesh,qe nuk ke procione njerzore,nga ana fizike,dhe duke qene i deformuar fizikisht,je i cikatur dhe nga sistemi i drejtimit,po ku e rrun Rama per ty dhe shoket e tu,o ufo,kur Rama bente gazetari,ishte me i admiruari,kur Rama ishte pedagog,ti ishe nje lapanjos ordinier,ju nuk dini nga vini,ti gazetar i madh,qe ne nje moment tu duk vetja Bruno Vespa,ti je nje delirant i lindur,eshte e vertete qe ke lek shume,po c'te hyjne ne pune,ti nuk mundesh e rikuperu,deformimet fizike,prandaj mos i jep vetes shume,se je per te qare hallin,he rrushi i xhaxhit

            1. S
             Shaqo

             Domosdo se nuk je legen, e du veten qe je wc, deklarate e sinqerte.

             1. A
              Arian

              O pederast.rama tall tocin me ty

              1. G
               Gri

               Miratoj Artan Hoxhen e mencur: Fevziu dihet te kuptoi se eshte simbol i triumfit te servilit, injorances dhe mashtruesit! Ai s" kupton se ka me qindra familje apo qytetar qe nuk edirojne formatin e tij, servilo burokratik, keta qytetar nuk e duan dhe fikin tv. Ne kete rast egoja e BF shkon shume larg! Fjalimi i Rames po rezervohet ne arshivat dhe mediat e perendimit! Blendi e kapi vone! Rama nuk i dha shans B. te perceptonte shpejte! Sorry! Mediat perendimore por edhe politikan te spikatur e vleresuan fjalimin dinjotoz te Rams. Blend kjo bote nuk ka vetem Sander! Prandaj Artan H. ka te drejte

               1. H
                Hixha

                Nje nga palacot, je dhe ti! Per me teper superpalaco! Je i shpifur me ate emision qe,ke.

                1. L
                 Ladi

                 Sa me bythmut te jesh aq me trim çfaqesh o medioker i tv - ve.

                 1. S
                  Sali Berisha

                  Po mua a me mban ndonjecike mend?

                  1. F
                   Franz Kafka

                   Te gjithe mendojne me vete se Fevziu dhe Cani jane te neveritshem mirpo njekohesisht te dy jane me te ndjekurit mes shqipove. Ec e mere vesh kete popull dangallesh

                   1. L
                    Lali

                    O Fevzi Ti je nje kopil servil Flet per varferine dhe nxjer ne oah cdo sekond Orat eshtrejnta .Kush Ta jep te drej ten Ty dhe Kancerit Tropojan te besh Opinion Malokesh

                   2. A
                    Alfred

                    Vallaj mir i thot Rama kazan ktyre gazetar leshi se ku i gjejn

                    1. D
                     Doni

                     Ky Blendi me njeri kot se di se cfare merren portalet me ket..Rames nuk i vini as ke maja gishtit

                     1. E
                      Esi

                      Ky blendi mo i rroft ai emisioni qe ka se ndrryshe sdo e njihre kush

                      1. M
                       Moli

                       Po ik re fevzi ti je shum larg europianeve

                       1. M
                        Mili

                        O ti je shume larg eurpianve e nuk krahasohesh me ramen

                        1. K
                         Kevi

                         Kti blendit ti vi zor se esht njeri i trrash e fal ato emisioni qe jep mer ca Lek se ndrryshe sdo ecte para

                         1. I
                          Irida

                          po ca flet ky fevziu a eshte ne terezi

                          1. P
                           Plaku

                           Rama terhqija dhe pak veshin mos te flasi kot ky tym se sdin ca thon kta demokratet e flakt pallavra najer

                           1. P
                            Plaku

                            Rama terhqija dhe pak veshin mos te flasi kot ky tym se sdin ca thon kta demokratet e flakt pallavra najer

                            1. O
                             Orion

                             Sa vjen te shkelqen tulla ty o yll po mbaj vendin aty dhe drejto ate emision dhe mos na jep mend

                             1. v
                              vlora.vlora

                              ne fakt ti i ke bere gojore berishes gjithe kohen

                              1. 1
                               19

                               Kte kurven e kam pas njeher ne tranzit ne vien dhe dicka i ndodhi ne kalim te valixhet ne skaner dhe rinte si bythqir dhe si kurv i merej goja .kti trimit te karit qe ja kan qir grun qe vitin e pare te marteses .

                               1. (
                                (Fevziu) ordineri, ska kulture dhe educate te folu

                                Me falni se ju e keni kaluar ofendimin, po me te drejte e meriton ky qeros. Nje katunar, vjen sikur eshte bosi i Tiranes, por gruan nuk e ka ashtu si ofendoni, ska bukuri te rralle ajo, shihni mire. Ndersa shemtaraqi qe del me Moncler, ka para me mashtrime bashke grupin qe punojne si staf e TV. Bankat nuk i kontrollojne si TV ku gjejne para per pasuri brenda e jashte vendit. Jane bordello si jeten e perditshme por edhe te perfshire me politikane. Ky bashke me pazarxhite e TV hajdut, jane si dhelpra here me Sali, me Mete e tani lepiresit e Rames e Veliaj per te pastruar programet e felliqura me pisllek dhe drejtuesit e emisioneve me katunarin e Lezhes. Jane fallso per publikun sikur shajne politikanet ne media, kontrollojne institucionet se dalin te gjithe keto me familjaret, kusherinj, krushqi apo miq e drejtore pastrojne parate e ketyre bandits e. Qerosi erdhi nga lushnja I biresuar, vjedhin prona me pretendim se eshte nga toptanet dhe e fundit gruaja e solli ne tirane te njihte mire bulevardin e tiranes ne komunizem (katunari hiqej si studentet e '90) me babe mashtrues)

                               2. t
                                tosi

                                po blendi sna e do te miren ne shqipetareve ja do te mire atyre lekeve qe merr

                                1. t
                                 titi

                                 po blenid leket e veta ru se se vret mendjen per shqiperin jo ai po rri ashtu ndaj europianve per ta antarsuar shqiperin

                                 1. u
                                  urim

                                  prandaj te kap per veshi ai ty ahhahh perhere te ka bere zbor

                                  1. S
                                   Shaban

                                   O bledi ato ropt ku ti kesh Ti je poshtersire Ata qe merr n studio nuk i lejon t flasin dhe i thua qe te nxisin debat per t rrit audiencen

                                   1. V
                                    Vili

                                    Mendo pek me shume e mos fol gjate e pa mend. Mbahesh per inteligjent por me sa duket je....

                                    1. G
                                     Gazi

                                     Po shko o bledi se punet e vendit si di ti me mire se kryeministri

                                     1. Z
                                      Zylfir

                                      Hahahqh o bledo ti ke pjerdh e kam seriozisht Ti sdi ca thu Kam marr vesh shume gjera per ate emisionin tat

                                      1. J
                                       Jorgo nga Burreli

                                       Pa hë !? Fol.

                                      2. D
                                       Dea

                                       Po bledi vazhdo dhe bej programet e tua dhe leri politikat e ndjekura nga qeveria ne dore te tyre

                                       1. M
                                        Mirel

                                        Ti je deklaruar qe ne fillim ke ndjek e ke sndjek politikisht mos e vrit mendjen fevzo

                                        1. K
                                         Kristi

                                         Nuk ke asgje per terezi o fevzooo ndiq dhermiun ti mos ndiq gje tjtr

                                         1. z
                                          zajmir

                                          po se ndejti si qen qe as sdua ta perdor fare si shprehje po futemi ne be , jo si ato zagaret e pd qe rrinin neper cepa se si therriste njeri mes samiti

                                          1. S
                                           Sinan

                                           Dhe ky Blwndi me keq se te tjeret doli…me vejn shume keq qe e ulin veten kaq poshte keta njerez

                                           1. f
                                            fejzo

                                            media ne shqiperi eshte kazan , ai prezantues me emisionin e tij thote une them cfare te dua , ti duhet te thuash cfare eshte e verteta mor kacurrels

                                            1. B
                                             Baca

                                             Keta pergjojne Ramen 24/24, dhe kompleksohen per qendrimet, artikulimin, padronet, dukjen, shijen, veshjen, dashnoret, hallatet, bile edhe aktin e te q***s! A s'jane per keqardhje?!

                                             1. l
                                              luan

                                              sa i shkathet je o blendo mashalla , te henkshin qente trute

                                              1. T
                                               Teksas

                                               Me kaq gojore qe ka bere Bledi , Cydia eshte qe pse s'mbeti aroma me Barre. Apo gomeret meshkuj nuk mbeten

                                               1. A
                                                Agim Rakipaj

                                                O fevzi! Te shkrojta emrin me te vogel sepse i vogel je. A i lexon keta komentet? Duhet ti lexosh per te kuptuar sa me vlere je. Asnjeri nuk ka shkruar nje fjale te mire per ty e padronin tend nga malet e Miredites.

                                                1. T
                                                 Tani

                                                 Nuk eshte se bleni eshte ndo nje patriot e ta vras shume nedjen per shqiperin qe kshu nuk eshte se mendimi i blendit eshte shume i vlefshem

                                                 1. A
                                                  Ani

                                                  Blendi nje person qe problemi i vetem qe ka eshte te shtoj 0 e veta aty tek llogaria bankare

                                                  1. L
                                                   Llazi usa

                                                   RAMA me ty Fevzo dhe me Saliun dhe shume te tjere ne rraxhin tuaj,talle KARIN,ty te bere koka si loqe myslimani,krahesohesh ti me Ramen!

                                                   1. E
                                                    Eda

                                                    ky zagari i Sali Berishes eshte "gazetari" me injorant qe ka shqiperia Kur fton Salih Berishen ne studio lepihet si qen dhe kur fton Edin qe eshte tolerant dhe elokuent sillet si kurvat llapazane te lagjes. Edi Rama fshin bythen me keta injorante dhe imbecile

                                                    1. A
                                                     Avokati

                                                     ky Blendi Fevziu eshte nje debil dhe asgje me teper Asnjehere nuk e ndjek Opinion se jane emisjone te paguara nga Salih Ram Berisha dhe ky eshte nje kone e tij

                                                     1. A
                                                      Avokati

                                                      ky Blendi Fevziu eshte nje debil dhe asgje me teper Asnjehere nuk e ndjek Opinion se jane emisjone te paguara nga Salih Ram Berisha dhe ky eshte nje kone e tij

                                                      1. N
                                                       N.VJOSA

                                                       O Fezi, A ke turp? Gazetar je ti? O i paedukatë, Turp per nje njeri publik te perdor kete fjalor ndaj Kryeministrit te vendit!... Une te jem ne vend te atij Shefit tend te Televizionit, te pushoj nga puna me ceremoni! Po, siç duket , edhe Frangaj eshte nje rrugaç, ordiner dhe primitv si ty!...

                                                       1. K
                                                        Kristi

                                                        Fjalet,komentet,apo cfare flet ky...nuk vlejne....snob i perkryer,..por kjo eshte qenja tij. More si kureshteje..a i ka pare ndonjehere ky dykembesh prinderit biologjik... Si nuk I ka zene me goje... E cmund te presesh nga ky fodull.. Nese ndonjeri di gje te shkruaje,..se mbase merr pak vlere ky shejtan, ..thjeshte si qenje.

                                                        1. K
                                                         Klevi jam kerrici i Faros

                                                         Rama nuk te hedh as qurret ty o koke penis i shemtuar, o buce e monstres Sali kriminelit qe eksitohesh dhe te leshon goja jarge kur je parpara ketij vrasesi , hajduti qe eshte gati te vrase dhe ti veje zjarre vendit te tij per te mbrojtur famljen e tij hajdute .

                                                         1. S
                                                          Sul Korriku

                                                          Ti je vite drite larg Rames ne te gjitha aspektet. Rama ben ate qe mendon dhe mendon ate qe ben. E ke degjuar ndonjehere Ramen te thote une, une, une, une ? Vetem njerzit e frustruar si puna jote flasin dhe levdojne veten sikur bejne gjera te medha por qe, ne te vertete, nuk arrijne ti bejne kurre.

                                                          1. e
                                                           evropa

                                                           Mua do te me vinte turp te prezantohesha ne europe me ty. Per shembull po te isha ne Itali dhe te te prezantoja se ky eshte Vespa e Tiranes, italianet do te te shihnin dhe do te mendonin se je nje palaco emisioni humoristik. Keshtuqe ti nuk e can per Evropen, por Evropa ta ben me nje te pare radiografine. kaq. Ka nje emer ne Evrope per soj si ty. parvenu

                                                           1. B
                                                            Balo

                                                            Bën mirë që ato fjalë që dëshiron t'i thuash Ramës ,apo kujtdo tjetër, t'ja thuash në sy! Kështu bëjnë të rriturit....

                                                            1. P
                                                             Peshorja

                                                             O z.Fevzi po ti Sahan lepirs je se kur mer Ramën në intervist tek për tek ti sillesh si arrogant dhe mir e bën se këta lloj pushtetaresh na ekam mërzitur vendin që jetojmë poor kur mer Saliun në intervist tek për tek sillesh si llaxore dhe si servil o fevzi

                                                             1. D
                                                              Dinamo TR.

                                                              Ky Blendi Faqe(ev)ziu, ashtu siç e ka kokën të rjepor, ka edhe trurin pelte, pa rrudha fare.

                                                              1. A
                                                               ABC

                                                               Mos harroni o njerëz të shikoni emisionin e këtij lo*es në opinion. Që kur shkon Sala ju bien brekët vet ndërsa kur shkon Rama ju duket vetja si gazetar sepse vetëm Rama nuk i kërcënon këta për t'i vrarë.

                                                               1. ?
                                                                ????????????????????????

                                                                Te vetmin gje qe bej une eshte se emisjonin Tate te qelbur edhe emisjonin e arjan can moterqimit edhe muc nanos pederastit nuk e shikoj as Kur dhjes ne banjo keto 3 emisjone televizive duhet te mbyllen se Jeni turp I shqiperise fuck you mother fucking cunts

                                                                1. T
                                                                 Tarasi

                                                                 O Fevzi Që të hash ndonjë të sharë tani i bie sikur po mbajmë anën e Ramës... Por e meriton një të sharë... Që je kokrra e legenit kjo dihet.. E dinë të gjithë shqiptarët që kanë dy fije mend... Ti mund tu shesësh mend injorantëve që besojnë në gazekarinë tende sepse gazekar je sepse gazetar as ke qenë as je edhe as do bëhesh ndonjëherë

                                                                 1. t
                                                                  tulla

                                                                  Nuk pranon Rama t’i rrinë as para dhe as mbrapa legenat dhe zagarët e Saliut.

                                                                  1. Y
                                                                   Ylli

                                                                   Qe s'ishe frikacak dukesh, por ti qenke trim i cartur. Hallall per te tille trima ka nevoje Shqiperia si puna jote.

                                                                   1. X
                                                                    Xhulio

                                                                    Hihihihi me atë të qeshurën e shurrës që bën ti ndonjëherë, na tregon se po të bëhet qefi që me 7 korrik ti dhe aktori liço, bashkë me metën e berishën, keni filluar festën e fitores së rrëzimit të qeverisë???? duke e shprehur me batuta. Ti o kok thumb dhe si ty bushat e tjerë gazekarë, harroni se kët lloj demokracie ku të shash kryeministrin e ta ndërpresësh sa herë të doni ju, e keni gjetur vetëm tek rama, sepse berisha jua qinte fisin, vajzat ti çonte për prostituta, gruan ta shkëlyente, ty të digjte studion dhe ty vet nuk të gjindeshin kockat për varr. Këtë se kuptoni se aq frikë ju ka hyrë në palcë, sa ju duket akoma, se derën e dhomës të shtëpisë, jua hap dhe mbyll berisha. O fevzi, ti je jeniçeri i parë i berishës, pastaj i Leka Zogut, ku mendove se po vjen në pushtet duke shkelur ata 28 mijë dëshmorë për atë që luftuan e fituan. Ti do mbetesh një jashtëqitje qeni, ku berisha e meta do të përdorin kur tju bie verdhëza, do të përdorin ty. Ty nuk të bën përshtypje kur bëheb sondazhet për emrat tuaj, dhe ti që rreshtohesh tek reputacioni më i madh në numër, si neveria e teleshikuesëve. O aksioneri berishës, jo vetëm në asete, por dhe në qamete.

                                                                    1. I
                                                                     I tille je , sa here qe hap gojen

                                                                     Ti ke qene dhe mbetesh nje idjot i vertete z. Fevziu ! E vetmia gje qe nuk e akuzon dot Edi Ramen eshte pikerisht krenaria e tij ( ne disa raste e tepruar) , qe nuk ndihet inferior dhe i pergjunjur , lajkaxhi dhe njeri pa personalitet ne te gjitha takimet me nderkombetaret /. Deshmia me bindese per kete qe po them eshte qendrimi dhe fjalimi i tij ne Bruksel pak dite me pare , kur Shqiperise iu refuzua serisht hapja e deres se BE - se , por ti je nje kermill , pa shtylle kurrizore dhe pa kohezjon ne ato qe thua . Tash po deshmon edhe nje here publikisht se , te jesh i pasur , nuk do te thote aspak se je edhe i mencur !

                                                                     1. I
                                                                      I tjetersuari,pa identitet

                                                                      O i shtremberuari,nga mekatet,o delirant,ti je nje aksident ne gazetari,qe te ofendosh ty,nuk ja vlen,se ti njifesh ne cehre,se cfare je.ti je aq ordinier dhe aq i pa edukate,sa nuk je ne gjendje te kuptosh,se sa te vlen lekura.Ti ke probleme me veten,po dhe me te tjeret.Shume kush te ka drejtuar pytjet:Cfare lidhje ke ti,me vrasjen e gjygjtarit Konomi,ne Vlore?A more tokat ne Gjirin e Lalzit?Kush je ti,qe i dole per zot,tokave te Toptanve,etj.etj

                                                                      1. F
                                                                       FATMIRI

                                                                       BLENDI GRUAQIRI BURRI KURVES QENKA BER TRIM PO TI MOR RRAC SHKERDHYER JE ME KEQ SE ZAGARET TI JE NJE MUT QE BIE ERE HAJDUTI E SERVILI

                                                                       Lini një Përgjigje