Shiu shkatërron pushimet në Dhërmi, vajzat ‘strehohen’ në bagazhin e fuoristradës

7 Gusht 2022, 21:50Sociale TEMA

Shiu shkatërron pushimet në Dhërmi, vajzat

Një shi i dendur ka mjaftuar që pushimet e qytetarëve që kanë zgjedhur Dhërmiun, të ndërpriten. Pushuesit janë larguar nga shezlonet e kanë shkuar në hotelet përkatëse, por ka pasur edhe nga ata që kanë qenë në rrugë në momentin që kanë nisur reshjet.

Ky është edhe rasti i dy vajzave që janë fotografuar në bagazhin e një fuoristrade. Për të eliminuar lagien nga shiu, të rejat janë ‘strehuar’ në një mjet të llojit ‘Volkswagen’.

4 Komente

 1. n
  n

  mire vajzat po shiu ku eshte

  1. K
   Kapedani

   Shiu shkaterron pushimet...te qifsha trute e kokes .O kok bole se kupton qe ne bagazh jane futur per qejf , pune gallate dmth se per tu ruajtur nga shiu uleshin ne sedilje .

   1. s
    specialisti

    Cfare lajmi i bujshem.

    1. r
     raul

     Shkoni beni plazb ne plazhin me te shtrenjte te planetit ku shkojne vetem ato qe kane pare te pista. Me cmimet e,Dhermiut, Jales, Drimadhes, Ksamilit ben dy here me shume pushime ne Greqi ,apo Turqi dhe me cmime sa gjysma e Dhermiut, Jales, palases, apo Ksamilit. Ju hengert maca trute ju qe nuk provoni, Orikumin, Qeparon,,Borshin, Vloren, Durresin, Shengjinin, Velipojen, Golemin, Semanin

     Lini një Përgjigje