FOTO: Modelja e “OnlyFans” e fiksuar pas Guardiolës: Do bëja gjithçka për të

19 Maj 2023, 12:32Sport TEMA

FOTO: Modelja e “OnlyFans” e fiksuar pas Guardiolës: Do

Ylli i filmave me pullë të kuqe, Eli Bruki, nuk e fsheh fiksimin që ka për trajnerin e Mançester Sitit, Pep Guardiola. Modelja e OnlyFans  deklaron se është e gatshme të bëjë gjithçka me të dhe për të. 

“Pep është shumë seksi dhe mendoj që i shkon më shumë kështu pa flokë se sa me flokë. Duket sikur është një mbret spanjoll. Ndoshta është xheloz për dhëmbët e Jurgen Klop, por mund të paguajë për t’i pasur edhe ai ashtu. Lojtarët më seksi? Grilish, Foden, Stones, Mason Maunt dhe Kajl Uoker. Edhe Maunt është shumë i nxehtë, por nuk kemi nevojë për të, ndoshta mund ta ulim në pankinë”, tha gjatë një intervistë.

Lini një Përgjigje