Plazhet në “zhvirgjërim” të Shqipërisë

14 Gusht 2022, 21:50Turizëm TEMA

Plazhet në “zhvirgjërim” të Shqipërisë

Edhe Fieri ka një vijë bregdetare, por ende e njohur apo e shfrytëzuar vetëm nga fierakë. Ende e virgjër në kuptim të pazhvillimit, porn ë zhvirgjërim e sipër, pasi vitet e fundit ka një interes tej Fierit për këtë bregdet të Adriatikut ku ndodhen dhe grykëderdhjet e Vjosës dhe Semanit(ose Osumit). Aty, më i njohur është plazhi i Darëzezës.

Së fundi, vija bregdetare e Fierit është promovuar dhe nga Rama.

“Pamje mbresëlënëse e vijës bregdetare të Fierit, një tjetër destinacion në zhvillim e sipër, i cili këtë verë është frekuentuar çdo ditë nga më shumë pushues se çdo vit tjetër”, shkroi i pari i qeverisë. 

5 Komente

 1. M
  Mal Cori

  Plazhin e ka bërë natyra. Pushteti duhet të bëjë rrugë që të mbrrihet atje......... . Rrugë jo rrugica siç i ka bërë bashkia Fier.

  1. D
   Detari

   Keto plazhe do ti "zhvirgjeroje hiena" Sahale Ram Berisha, meqenese eshte bere 3 here synet. Heren e pare e beri gjyshi i Andi Bushatit kur u be anetar i PPSH, heren e dyte kur u be spiun i sigurimit nga babai i Andi Bushatit, Medija i bushatllinjve, evgjit e bir evgjiti, dhe heren e trete e beri Ramiz Alia kur e beri krytar te Py-Dyse.

   1. N
    Narcos status Albanos

    Mos ja tregoni Rames se do ndertoje rruge me beton dhe mbjelle Lali Eri palma vizatime te Rames.

    1. A
     Albi

     pra sipas gazetarit lumi i Semanit eshte i njejti me ate te Osumit.....

     1. K
      Këshilltari Presidentit BEGAJ

      Ne jemi vëndi që bëjm shumë gabime në dëm të vetvetes, me inceneratorët ose me skafet që marrin jetën e pushuesve një herë para disa vitesh një gocë 15 vjeçare nga Rusia, dhe së fundi Jonada Avdia 7 vjeçe, ku në vënd që të dënonin babain e gaminës për braktisje fëmije duke u zhytur në ujë disa centimetra dhe duke lënë fëmijën në heliqet e motorit të skafit.

      Lini një Përgjigje