FOTOT: Tifozja më seksi e Kupës së Botës, rrezikon burgun

25 Nëntor 2022, 16:47Sport TEMA

FOTOT: Tifozja më seksi e Kupës së Botës, rrezikon burgun

Ndeshja e kaluar ndërmjet Kroacisë dhe Marokut, për Botërorin e zhvilluar në Katar, ishte me interes të madh.

Jo vetëm për ndeshjen por edhe për praninë e ish- Missit të Kroacisë, Ivana Knoll, e cila bënte tifo për vendin e saj.

Modelja sfidoi rregullat e rrepta të veshjes në Katar diçka që mund ta çojë ish-misin edhe prapa hekurave. Ajo është shfaqur e veshur me rroba banje, që praktikisht është e ndaluar në Katar.

Pak më ndryshe, ishte paraqitja e saj në stadium.

Por sërish dekolteja e hapur mund t’i hapë probleme bukuroshes.

Lini një Përgjigje