Bebe Rexha në emisionin më të famshëm të SHBA, prezanton një këngë të re

23 Gusht 2016, 19:22Kulturë TEMA
Bebe Rexha në emisionin më të famshëm të SHBA,

Këngëtarja shqiptare Bebe Rexha ka performuar këngën më të re të krijuar prej saj në emisionin më të shikuar “The Tonight Show with Jimmy Fallon”.

Karriera e saj si këngëtare dhe kompozitore ka shkëlqyer pas bashkëpunimeve vitet e fundit me Eminem, Rihanna,  Martin Garrix, Selena Gomez, LMFAO, Bon Xhovi, etj.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Lini një Përgjigje