VIDEO/ “Pse të hoqi Rama?” Ja si përgjigjet Saimir Tahiri

16 Tetor 2017, 06:42Politika TEMA

Ish-ministri i Brendshëm Saimir Tahiri, ka qenë dje i ftuar në spektaklin e humorit “Portokalli”.

Gjatë spektaklit, nuk munguan edhe pyetjet me ‘spec’ nga dy ‘policët’ Florian Binaj dhe Irgen Çela.

Ata e pyetën me humor ish-ministrin për largimin e tij nga posti i tij.

Tahiri ka thënë se “çdo gjë e ka një fillim dhe një fund”.

Ndërsa në FB, Tahiri shkruan: “As mu ndane e as iu ndahem”.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Lini një Përgjigje