FOTOT: Lulzim Basha kthehet nga Holanda, pasi u “zhduk” për ditë të tëra

21 Gusht 2019, 21:23Politika TEMA
FOTOT: Lulzim Basha kthehet nga Holanda, pasi u “zhduk” për

Lulzim Basha pasi u zhduk për ditë të tëra dhe postonte statuse vetëm në FB, ka vendosur më në fund të kthehet në Tiranë.

Ai është fotografuar në avionin e Amsterdamit, ndërsa bëhej gati për të udhëtuar drejt Shqipërisë.

Nuk dihet nëse Basha do të qendrojë për shumë ditë në Tiranë, apo do të kthehet sërish në shtëpinë e tij të dytë në Holandë.(TemA)

4 komente në “FOTOT: Lulzim Basha kthehet nga Holanda, pasi u “zhduk” për ditë të tëra”

 1. BADHA IK , PURDHU .?? says:

  Ik pirdhu Basha. Na çave bythën . E shkatërrove PD-në.
  BASHA IK !!!!!!!

 2. Taraboshi says:

  Pse nuk ka te drejte ky te shkoje dhe te pastroje tyren e pushkes.Se ne te kundert do te detyrohet qe te hapet ne katund.

 3. Johani says:

  I ka transferuar miljonat e vjedhur ne aeroprt 100%,e poashtu ka shkuar ta siguroi tregun e droges se lazaratit,e tash doganat le te pregaditen per “toyota yaris” te radhes me 7-8 miljon euro,kryetar mafioz qe lyen floket me ngjyre kepuce dhe do te behet kryeminister,paramendojeni sa ishte minister vrau kater qytetar dhe plagosi dhjetra,apo varrosi 26 gerdecas per se gjalli e masakroi qindra te tjere qe edhe sot i shofim pa gjymtyre.

 4. JA DHE DALLAVEREXHIU U KTHYE PRITET TE TAKOJ FALLXHOREN TE KURDISIN OREN E REVOLUCIONIT.
  KA GJASA SE LULI TE JET KARIKUAR NE STREDAM.
  ME PADURIM PO E PRESIM TE NA THOTE GENJESHTREN E PARE SE TE DYTEN E DIME SE DO ZERROJ EDIN,E TRETA E VERTETA SPAKU I KA BER NJE KEPUC PER TE DYJA KEMBET.
  HAJDE LULUSH E MOS U KTHEFSHE ME NE STREDAM SE KA PUN PLTE NJIKTUNA

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Lini një Përgjigje