Avokati i “Rrumit”: Ai është shpallur tri herë i pafajshëm, nuk është kriminel

7 Nëntor 2019, 09:25Kronika TEMA

Avokati i Pëllumb Muharremit dhe mik i ngushtë i prokurorit Ndoj, që ishte në makinë me këtë të fundit në momentin e fundit, thotë se ai nuk është kriminel.

Sipas avokatit Detar Hysi, “Rrumi” është një qytetar i lirë, nuk është i dënuar dhe ka 3 pafajësi.

“Unë kam qenë avokat i Pëllumb Muharremit. Ai ka 3 pafajësi dhe nuk është i dënuar.

Është spekulim që thuhet që është eksponent krimi.

Sa i takon ndërrimit të identitetit është qytetar i lirë dhe gjendja e tij gjyqësore është e pastër”, tha Hysi për ABC Neës.

1 komente në “Avokati i “Rrumit”: Ai është shpallur tri herë i pafajshëm, nuk është kriminel”

  1. ky surrat eshte prokurore ne Shqipri ?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    hahahahahhahahahah

    ky mudet me ken roje stani ,
    por kurr nji prokurore .
    E pabesushme ci ka ba shpellari institucioneve shqiptare

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Lini një Përgjigje