Antonio Banderas infektohet me Covid-19, e zbulon në ditëlindjen e tij

11 Gusht 2020, 09:59Lifestyle TEMA

Aktori mjaft i dashur për të gjithë, Antonio Banderas është infektuar me koronavirus.

Këtë gjë ai e ka zbuluar në 60-vjetorin e tij.

Aktori spanjoll përmes një postimi në rrjetet socale e ka dhënë vetë këtë lajm, madje thekson se është mirë, vetëm se ndihet pak më i lodhur se zakonisht.

“Dua të bëj publike që sot …

Unë jam i detyruar të festoj ditëlindjen time të 60 në karantinë pasi kam testuar pozitiv me COVID-19.

Dua të shtoj se ndihem relativisht mirë, thjesht pak më i lodhur se zakonisht dhe i sigurt se do të shërohem shumë shpejt.

Shpresoj që duke zbatuar rekomandimet do ta fitoj këtë luftë.

Do të përfitoj nga izolimi për të lexuar, shkruar, pushuar dhe vazhduar bërjen e planeve për të ardhmen”, shkroi Banderas.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Lini një Përgjigje