Te fundit

23:43

22:40

22:25

22:10

22:00

21:50

21:39

21:40

2020-09-03 08:57:46Dossier TEMA

5 komente në “Ish-i burgosuri rrëfen nga SHBA: Dy profesorët që më mësuan gjuhët e huaja në Spaç, Frojdin’ e fsheha nën kapakët e librit të ‘Shokut Enver’”

 1. intelektuali says:

  Sheh kokoloqe, se mesonin e kulturoheshin ne Burg dhe me cfare veprash te gjenive te letersise Boterore. Ky paska lexu dhe Danten , bile ne origjinal.

  Keto vepra qe ze ne goje ky, Si ka lexu asnje Student i letersise.
  Belul gjeraqina die TA kish zili. Ky njesoj Si Edmond Dantes.

  Shiko kokoloqe Po te kishe bere dhe ti ca vite Spac do ishe kulturuar e nuk do shkruajne si analfabet dru me pre.

 2. intelektuali properendimor says:

  Sheh kokoloqe, se mesonin e kulturoheshin ne Burg dhe me cfare veprash te gjenive te letersise Boterore. Ky paska lexu dhe Danten , bile ne origjinal.

  Keto vepra qe ze ne goje ky, Si ka lexu asnje Student i letersise.
  Belul gjeraqina die TA kish zili. Ky njesoj Si Edmond Dantes.

  Shiko kokoloqe Po te kishe bere dhe ti ca vite Spac do ishe kulturuar e nuk do shkruajne si analfabet dru me pre.

 3. Rush says:

  Ja paske kaluar edhe Ajshtajnit me “studimet” e burgut.
  Po “doktoraturen” per shencat raketore e mbrrjte?
  Mundohu te mbash sensin e mases o idiot.

 4. qytetar says:

  Pa e lexuar….Gjithçka mund te jete e vertete. Por vetem KAL- OÇI ta shpif . Si gjithmone falje Kalit .

 5. Doktori says:

  Eh mor Kaso Beluli…Na cudite. Ne fillim na the qe po studjoje dhe i mesove nja 3 gjuhe te huaja,qe i praktikoje me muret,pastaj na the qe fillove te mesoje gramatiken shqipe!…Nuk ke faj ti qe shkruan “Cudirat” …Fajin e ka ai Kaloci qe ka rene ne mullarin e kashtes qe vjen nga diktatura dhe na e servir ne kuajve ta hame,por fajin e kemi edhe ne vet qe lexojme cudirat e Dino Cicos!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Lini një Përgjigje

14:10 Dossier

12:47 Dossier

08:52 Dossier

09:23 Dossier

13:48 Dossier

11:22 Dossier

09:02 Dossier

20:28 Dossier

18:26 Dossier

08:55 Dossier

Më të lexuarat

11:53 Blog 53 komente

11:40 Sport 23 komente

18:51 Politika 21 komente

17:42 Politika 24 komente

10:21 Kronika 7 komente

10:28 Dossier 32 komente

Blog Tema

20:28 Blog 9 komente

20:17 Blog 18 komente

15:13 Blog 2 komente