VIDEO/ Berisha punëson superdhëndrin si spiker, për të sulmuar shokun e gruas: Shikoni se çfarë na bëri Lul qelbësira

11 Janar 2022, 19:09Politika TEMA

Sali Berisha ka postuar një tjetër video, që sipas tij tregon dhunën e Lulzim Bashës dhe Edi Ramës ndaj njerëzve që ai çoi në selinë e PD-së më 8 janar, për ta marrë atë me dhunë.

“Nje deshmi tjeter e krimit trondites te Lul Kimikut dhe Edvin Krimit”, shkruan Berisha.

Video e publikuar nga Berisha, në fakt është bërë nga superdhëndri Jamarbër Malltezi, që komenton edhe pamjet.

Ai e quan ish-shokun e gruas së tij qelbësirë, palaço, kriminel etj.

Nuk dihet nëse të njëjtin mendim ka edhe Argita me të.

24 komente në “VIDEO/ Berisha punëson superdhëndrin si spiker, për të sulmuar shokun e gruas: Shikoni se çfarë na bëri Lul qelbësira”

 1. LULI + ARGIDA = KRYETARE I PD says:

  PYETE GRUAN SI ISHTE LULI NE SEXE
  TA SHKERDHEU GRUAN NE KOSOVE O KARRE MASHKULL
  SI DASHNORE I MIRE I VAJZES BERRISHA E BERI KRYETARE TE PD .
  KJO ESHTE E VERTETA QE MEDIA KA FRIKE TA THOJE .
  BASHA KA PASUR DASHNORE ARGIDEN .

  1. Gole halja, Profesor! Degjojeni cfare fjale te ndyra leshon ky harbut dhe hajdut! says:

   Rrugac dhe arrogant! Eshte edhe profesor ky haleja, qe ka vjedhur klubin Partizani dhe ka ngritur 14 pallate ne tokat e vjedhura me parate e vjedhura nga sypeshkaqeni dhe i vjehrri. Hajdut i ndyre. Deri dje ti pije dhe haje me ate qelbesiren qe shan, Lul Bashen. Madje ai qelbesira qe te ka dhene vajzen e ngriti ne kariere dhe ne vjedhje te pasurise kombetare Lul hajdutin. Deri dje pirdhinit ne nje poc! Pftuuu maskara burre! Legen! I pafytyre! Tullac i qelbur! Njeri i shemtuar, si nga pamja dhe nga shpirti! Goje hale! I meriton keto fjale qe po te them.

 2. kacaku says:

  Ky kokloqia Jamkar Malltezi ka nje te drejte te flas keq per Lul karabushin , pasi nuk haron , dhe nuk keperdin dot qe Luli ja ka hipur Argites para ketij , kurse Argita hundpalla nuk ka asnje problem me Lulin pasi per nje kohe te gjate ne Kosove ….i pastroi oxhakun …..
  Une jam socialist i terbuar , jo komunist i dikurshem por socialist i sotem me Edi Ramen , por duhet ta pranojme boterisht se ne kete rast Luli qe ne e pandenim per guak eshte treguar shume i zgjuar , ja rasi Sales kallepin pa e kuptuar , vec e kuptoi Sala qe e kish ne sum atehere qe vone ….dhe Sales per kete i vjen vdekja , se Luli dhe ja palloi Argiten per dhe e flaku Sali qelbesiren si lecke ne rruge ….nje bravo te madhe Lul , je njeshi …..

  1. Plaku mere says:

   kacaku ,
   o te keqen xhaxhaj ty , qe s’ja ke iden se cfar bole boshe eshte lyli .
   lyli ka cip ne Uturak brenda dhe telekomandohet si Dron , nga ata qe e kan mor ne Patronazhe
   si Manikin ,te Tetarit e Kukllave ne PD .
   dhe sa i perket pasanej asaj qe thon shume me grun e ktij bythqimi burrit te saj ,
   s’dihet se kush ja ka bo njeri-tjetrit .lyli me nji bile sa gishti i vogel ,
   apo Argita atij me dildo.
   Hajt naten e mir e bofshi

 3. Toni says:

  E Kisha njeher nje dashnore po ajo kishte pasur para meje edhe disa meshkuj te tjere qe e kishin bere biqiklete, ajo qe dua te them ja Kisha mare aq shum atyre qe I kishin hyper e zbritur asaje qe un I thoja te dua sa doja ti zhdukja fare Prandaj e kuptoj kete kacurelin per inatin qe ka per amshorin e gruas se tije ka hall te madh kuptojeni te shkretin

 4. Dylberi says:

  Ky edhe zerin e ka si pederast

  1. kashi says:

   hajduti shan hajdutin

 5. Sara says:

  hahaha cfare dylberi tipik…

 6. Balo says:

  Bëj gati bythën Jamarbër!
  Do hash rroçkë në burg ,jo llafe

 7. qytetar says:

  Epo …….
  Kush te ……i thuhet babe.
  Ky te pakten nxjerr inatin.

 8. Emiljano says:

  Ik mor rotkari se ju palloi Luli te gjitheve si familje

 9. Anduelinda says:

  Une do votoj pr Lulin pavarsisht se jam e majte

  1. Pensionist pa pension says:

   Mos shko aq larg, se do zgenjehesh.
   Luli eshte pufte, njesoj si dhendrri Saliut..
   Nqse eshte e vertete, mund te them qe e bija e Saliut e ka kapur e para, se Lul Mafishja, as te q.i as te leshon

 10. Esl says:

  Dhe ia qiu vajzën dhe ja mori partinë? hë më të lumtë.

 11. Shoku i gruas???!!!Jo kaq thjesht Mero…..ishin me shume se shoke,por nje “shoqe” 20 vjet nuk mbahet,ndaj Luli e largoi pak nga vetja.Erdhi dhe kjo situate dhe “shoqja”i tha babit…..ky eshte tradhetar sepse me premtoi “shoqeri” gjithe jeten,eshte beseprere se prishi kuroren e “shoqerise”.Keto i di Tirana,Prishtina e ca me gjere se aq.Keshtu qe lufta ka rrenje te thella,sepse Sala e di mire qe Luli nuk ka bythe te luftoj me te huajt dhe merr hakun e te bijes.Kurse ky trapi le te bej video ose foto,se Argita 20 vjet ishte mire me “shokun”.

 12. qytetar says:

  O zot !
  Na fal.
  Jemi popull……z
  Jamksr…mslltezi

 13. Zheni says:

  Luli i palloj gruan dhe tani po i pallon vjerrin ketij karit Kete do ta pallojne ne burg dhe do ja kafshojne tullen qe e ka so loqe

 14. Koli says:

  Po keta qe shtrihen ne bar ,cfare kane,i ka zane pizga.Oh sa kam qesh,e kam pa kete video disa here.Qeshja me shume kur Mala Zezi Jamarber i thote Kosovarit Lule,Hajdut.O zot ,erdhi dita qe Hajduti i Klubit Partizani i thote Hajdut Lules.Per nje gje me behet zemra mal:Lulja esht si eshte por beri dopio:Qinte ne fillim Argiten e babit,dhe pastaj ja futi thelle dhe me thelle edhe Baces Sali.Yp Xhixhi,qaj Jamarber se Lulja i provoi te dyja,dhe para dhe mbrapa.Kosova 2. ( Lulja eshte nga Kosova?),dhe Serbo – mala zezet 0( Jamarber eshte Mala zez dhe Liria eshte Serbe).O zot sa me pelqeu kjo video.

 15. Vranakonti says:

  Nje video skandal.Keta te PD-ke jane vertete njerez te skandaleve.
  Jamaberi,ky kallep misri,e dinte qe Argita ishte palluar jo vetem me Luluin dhe e mori per grua se ishte bija e kryeministrit.Pune e madhe se i kishin futur masuret asaj te tjeret,prap ne vend e ka veren.

 16. malo says:

  Kujdes gruan ti ore loqe maltezi, se mire kur ajo pallohej me kryetarin e PD gjate viteve ne Kosove, por mos e pallon edhe tani.
  Ti e di kur vjen ai ne shtepi – vazon e ke nga ana tjeter e deres. Po na degjon neve, leri vidiot dhe shko ruaj ate kalin germuq qe ke ne shtepi.

  Ketu Eshtearber Malltezi, po shan burrin e gruas, qe tradhetoi vjehrrin dhe po dhunon mercenaret dhe paramilitaret berishian te llojit Arkan te Serbise, se vjehrri i tij andej i merr detyrat per te shkaterruar Shqiperine!

 17. Rozeta says:

  Mua me “mallengjyen” ato dy zonjat qe premtonin qe nuk i ndaheshin protestes! Tamam qendrestare! Nuk i kishin trembur as bombat zhurmuese, as bombat tymuese e as pistoletat neuroparalizuese! Sa kam qeshur! Cfare fantazie!

 18. Arber Strajca says:

  Ky inatin me te madh e paska ngaqe Luli i mbushi strajcet, kurse ketij te shkretit i paskan mbetur bosh!

 19. dibrani says:

  Fjalor i nje rrugaci te revoltuar….. Gjykim dhe mendime kriminele si te vjerrit te tij te cmendur. Iku vapa me gushtin o idiot i lindur. Shko ruaj tet shoqe dhe tet bije, se ky popull, edhe breket do t’ju shkerdheje, sebashku me ty.

 20. Bledi says:

  E ka mendjen rek leket qe fiton Luli.
  Meroja ka merita per deshifrimin e subkoshiences te ketij spurdhjaku.
  Ne fakt ky dhe Luli kane punuar te njejten baçe ky diten me letra Luli naten pa letra.
  Perfundimisht Luli ishte si rrufe ne qiell te hapur per keto.
  Jo per gje po I ka çburrerruar te gjithe 1 nga 1 keta kellira
  Luli ka merita pa fund vetem per menyren si u soll me keta dhe si I nxorri nga shinat dhe I prishi rehatin ketyre felliqe s irave
  Bravo Luli .Ec aty .
  Heren tjeter futi dhe 1 loqe ketij se prandaj ben gam gam ky ngaqe se ka provu ate qe provoi Gita dhe Zeni

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Lini një Përgjigje