FOTOT/ Zhvishet Kim Kardashian, e merr malli për pushime

22 Mars 2022, 15:52Lifestyle TEMA
FOTOT/ Zhvishet Kim Kardashian, e merr malli për pushime

Kim Kardashian nuk ndalet së provokuari fansat e saj në rrjetet sociale.

Këtë herë ylli amerikan ka postuar në Instagram foto ku shfaqet me bikini.

Ajo thotë se ka marrë malli për pushim luksoze.

Dilema e fansave është se me cilin do zgjedhë të pushojë Kim tani që ka deklaruar që është single.

 

3 komente në “FOTOT/ Zhvishet Kim Kardashian, e merr malli për pushime”

  1. Kjo eshte simboli i femrave dembele qe duan te perfitojne jete luksoze nga bujaria erotike says:

    Po pse ca pune ben kjo virgjeresha????!!!!

    1. kacaku says:

      Lepin hajdaret …..

  2. Neqoftese ka krim,ky ku promovohen femra pa pike vlere intelektuale vetem se jane te pashme dhe qe nuk dine te bejne gje tjeter,eshte mega krim.E gezofshim rinine tip kardashiane.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Lini një Përgjigje