FOTOT: Faqet e memeve shpallin ditë zie, pas dorëheqjes së Lulzim Bashës

22 Mars 2022, 10:15Lifestyle TEMA
FOTOT: Faqet e memeve shpallin ditë zie, pas dorëheqjes së Lulzim

Dorëheqja e pritshme e Lulzim Bashës si kryetar i PD, më shumë se këdo, ka mërzitur faqet e memeve.

Kjo, për shkak se ai ka qenë frymëzuesi i tyre për vite me radhë.

2 komente në “FOTOT: Faqet e memeve shpallin ditë zie, pas dorëheqjes së Lulzim Bashës”

 1. Pilo Lala says:

  Basha eshte nje nga turpet e Demokracise.
  Te vendosesh kandidat per Kryeminister nje idjot si ky, jo vetem aq, po ta mbash 9 vjet mbase piqet, shiko ku eshte katandisur opozita.
  Edi i merr te gjithe me shpulla keta alabaket qe uzurpuan PD

 2. Amerika kurre nuk e njohu Shqiperine says:

  Nje vagabond me pak.
  Kaq ishte loja por fatkeqesisht kete loje te holle nuk e kuptuan amerikanet dhe me e keqja nuk e kuptojne trushpelaret qe i shkojne pas doktor mortjes.
  Ta marri vesh DASH se sa i forte eshte akoma Sigurimi i Shtetit.
  Lexojeni kurdohere Kreshnik Spahiun. U vertetua profecia e Tij. …..Lexojeni

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Lini një Përgjigje