FOTO: Si mund të dukej Michael Jackson nëse nuk do ta ndryshonte kurrë pamjen e tij

22 Mars 2022, 15:19Lifestyle TEMA
FOTO: Si mund të dukej Michael Jackson nëse nuk do ta ndryshonte

Michael Jackson mbetet një simbol i një epoke të tërë në historinë e muzikës. Ai dha një kontribut të jashtëzakonshëm në zhvillimin e muzikës, kërcimit dhe modës. Por, si shumë njerëz shumë të talentuar, ai kishte veçoritë e tij dhe kjo ndikoi dramatikisht në pamjen e tij.

Më poshtë do të gjeni se si ka ndryshuar pamja e këngëtarit me kalimin e viteve dhe të mendojmë se si do të dukej ai në moshën 50-vjeçare po të mos kishte bërë asnjë operacion.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Lini një Përgjigje