VIDEO/ Rrufe pranë “Shtëpisë së Bardhë”, marinsi braktis detyrën dhe ikën nga frika

5 Gusht 2022, 21:30Bota TEMA

VIDEO/ Rrufe pranë “Shtëpisë së Bardhë”,

Një rrufe ra shumë pranë “Shtëpisë së Bardhë” një ditë më parë në SHBA. Rrufeja ra në parkun “Lafayette” i cili ndodhet pranë selisë së qeverisë amerikane.

Si pasojë e rënies së rrufesë mbetën të plagosur 4 persona, dy burra dhe dy gra, të cilët ndodhen në spital në gjendje të rëndë shëndetësore.

Ndërkohë në momentin që ka rënë rrufeja kamerat kanë kapur një marins i cili ka “braktisur” pozicionin e rojës së godinës qeveritare dhe ka ikur me vrap.7 Komente

 1. G
  Gazetaruc

  Ku ishte vrapi?!

  1. S
   Sara

   ku iku?! aty qenka prape... sa beri nje prove hapje mbylje porte

   1. A
    Amerikoni Shqiptar

    Ore, po a i keni syt ne balle, si more ka braktisur detyren e ka ikur me vrap, hapini karroqet e syve e shifeni mire, eshte larguar ne menyre korrekte, eshte futur brend, ka raportuar per cka ndodhur jashte godines dhe ka dale perseri, ne menyre teper korrekte dhe ceremoniale. TURP te keni qe i deformoni ngjarjet kur shum mire ato shifen, e nuk eshte e nevojshme te komentoni te kunderten cka jepet nga kamerat sh qarte.

    1. j
     jevgu

     Mero qy kur ke ik n plazh ska njeri me i kontrrolu cerrat e blog u ka bo si repart paraushtarak ke zyra editorjaleve :D

     1. n
      nardi

      me vrap? Ore i lexoni ato qe shkruani?

      1. G
       Genti35

       Ka ikur me vrap? Me avash se iku ai ska ku te veje me. Sic duket ai qe e ka hedhur kete video ketu, e ka patur me xhirim te shpejte prandaj i eshte dukur sikur ka vrapuar.

       1. M
        MOS

        sipas videos, ai s'ka ikur me vrap , por shume ngadale dhe i prere ne levizjet e tij sipas detyres qe ben. Tani, o genjej une, o video, ose ai qe ka shkruar ketu.

        Lini një Përgjigje