Te fundit

22:40

22:25

22:24

22:10

22:00

21:50

21:40

21:30

2023-06-06 12:57:00Sociale TEMA

14 Komente

 1. t
  tefiku

  Bejini kenge se na ndriten.

  1. H
   Haka Tekizoti

   Nuk besoj që ky gomarllëk të jetë i fundit.

   1. B
    Bac u kry

    Imagjinoni Paolo Borselino dhe Giovanni Falcone te shkonin ne Palermo dhe te silleshin si keta Plehrat. Do i kishin hedh ne ere sic i hodhen?!

   2. T
    Tili

    O zot popull I mbaruar....ndjej keqardhje.....sinqerisht por dhe turp qe jam Shqiptar....

    1. S
     Sunitet nuk behen njerez, lloji i kafshes.....

     Ki eshte llumi turk....nuk ka sesi te jet ndrishe. Nese je pjese e muslimon brother's,vertet ke te drejte te ndjesh i turperuar......kurajo!

    2. P
     Permetari

     Asnje diference nga grupi Çiftelia

     1. T
      Tahiri

      Cfare turpi!!!

      1. K
       Korça

       Suksese zonja Qim-ete

       1. k
        km

        Budallenj Dilni kendonit AltinDumanit ia ferkoni Lart e ishte me gaz shume Qe drejtesia te veje ne lume

        1. B
         Bastard lakej

         Pordhi kali, ne dere hani Kendojne keta bastarde,me tru hajvani.

         1. A
          Aron

          Ju idiota, a kuptoni qe si ne jug edhe ne veri ne nepermjet kengve polifonike dhe baladave i kemi kenduar cdo lloj ngjarjeje apo edhe personave, jo aq shume per "lavderime", por si nje menyre historie. Kjo ka qene keshtu qe ne lashtesi dhe nuk do e ndaloni ju qe na jeni "civilizuar". Mesoni konceptin perse e perdorin akoma kete menyre dhe nuk duhet ta shikojme si servilizem, as si verrejtje, sepse ka edhe nga keto lloj kengesh qe i degjon ne testet e tyre.

          1. V
           Va va vummmmm

           Majmune qe flasin nje gjuhe por qe nuk i kupton asnje human me llogjikë

           1. G
            GjonBalta

            Njerëz me bisht...

            1. @
             @

             Ç’far do na degjojn veshet akoma. Sa popull koti. Rritjani rrogen se mezi e gjetet Dumen

             Lini një Përgjigje

             11:51 Sociale 4 komente

             09:06 Sociale 21 komente

             22:25 Sociale 2 komente

             20:10 Sociale 30 komente

             19:52 Sociale

             19:00 Sociale 4 komente

             17:49 Sociale 12 komente

             17:19 Sociale 3 komente

             17:11 Sociale 1 koment

             13:07 Sociale 6 komente

             Më të lexuarat

             11:35 Kronika 24 komente

             10:54 Rajoni 9 komente

             11:04 Sport 7 komente

             11:47 Politika 12 komente

             10:27 Kronika 1 koment

             17:50 Kronika 2 komente

             Blog Tema

             19:40 Blog 10 komente

             18:01 Blog 20 komente

             17:12 Blog 47 komente