FOTOT e rralla të çifteve që u martuan në një ditë me Zogun

24 Mars 2023, 17:51Dossier TEMA

FOTOT e rralla të çifteve që u martuan në një

Memorie.al sjell disa foto të rralla të disa çifteve shqiptare, që u martuan në vitin 1938.

Ato u martuan në një ditë me mbretin Zog.

Ndaj dhe shpenzimet ua hoqi shteti.

9 Komente

 1. E
  Emër

  Burra të shëmtuar dhe vajza të bukura !

  1. P
   Pensionisti i Porcelanit

   Te gjithe servile, legena, pushta te malokut Ahmet Zogu i Kurves...

   1. 2
    2

    Ky në fotografine e 2, duket si Turk muti. Kurse ata të tjer mir.

    1. S
     Shtriga

     dhe te vjeter...duken shume te vjeter krahasuar me vajzat..."blinin" nuse bejleret

    2. q
     qytetar

     Ing.Mero mos e bastardo gazeten TEMA

     1. V
      Vezhguesi

      Burrat ngjajne te gjithe minimumi 40 vjec.

      1. S
       Shpetimi Debatik

       Tregoni emrat e.këtyre çofteve zogollhaleve.

       1. F
        Frroku

        Te shkretat çika!

        1. E
         Erdogan

         Martuar (marital) qe ne djep si turkalbanians. Fatkeqesi.

         Lini një Përgjigje