FOTO: Fitoi një Lamborghini me vlerë 200 000 euro, e përplas brenda javës

27 Shkurt 2023, 11:20Hi-Tech TEMA

FOTO: Fitoi një Lamborghini me vlerë 200 000 euro, e përplas

Një burrë i cili fitoi nga lotaria një makinë Lamborghini Huracan, me vlerë rreth 200 000 euro, e përplasi brenda javës.

24-vjeçari Grant Burnett tha se nuk ishte faji i tij dhe i quajti “xhelozë” të gjithë ata komentuesit që e kishin tallur për aksidentin e pësuar.

Skocezi tha se një lopë e kishte goditur makinën nga pas dhe kishte humbur kontrollin, duke sqaruar se aksidenti nuk ndodhi për shkak të shpejtësisë së lartë.

 

Lini një Përgjigje