Aksidenti në aksin Mamurras-Laç, identifikohet viktima

26 Mars 2023, 10:30Kronika TEMA

Aksidenti në aksin Mamurras-Laç, identifikohet viktima

Alban Miloti ka ndërruar jetë dhe Elvis Doçi ka mbetur i plagosur nga aksidenti i ndodhur mëngjesin e sotme në aksin Mamurras-Laç.

Ngjarja ka ndodhur pranë fshatit Gjorem. Mjeti humbi kontrollin dhe përfundoi jashtë rrugës. I plagosuri është dërguar drejt Tiranës për ndihmë më të specializuar.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po punon për të zbardhur shkaqet e aksidentit.

Lini një Përgjigje