Altin Çoku në 2010-tën, tentoi të digjte djalin e dajës për të bërë s*ks me kushërirën!

13 Shkurt 2024, 09:43Kronika TEMA
Altin Çoku në 2010-tën, tentoi të digjte djalin e

27-vjeçarja, Sibela Abedini, vdiq mbrëmjen e së shtunës në rrugën Teuta në Kamëz, në rrethana ende të paqartësuara plotësisht.

Kishte dalë të pinte një cigare në korridorin e shkallëve, ndërsa pak minuta më pas familjarët kishin mësuar se kishte rënë nga lartësia. Familjarët e saj kanë dyshime se Sibelën e kanë shtyrë dhe e kanë vrarë.

Policia e Tiranës njoftoi të hënën se ngjarja është një vetëvrasje e shkaktuar nga ngarkesa psikologjike që asaj i ishte shkaktuar nga publikimi i një fotoje intime në TikTok.

Policia bëri me dije se kishte arrestuar si të dyshuar Altin Çokun, 39-vjeçar, i njohur së fundmi si një personazh TikTok-u, për shkak të sensit të protagonizmit të shtuar, here për shkak të aftësive ndryshe trupore dhe shëndetësore dhe herë si pjesë e konflikteve që krijonte me të tjerët.

Në një rrethanë ende të pasqaruar, ai kishte krijuar një marrëdhënie me 27-vjeçaren Sibela Abedini me origjinë nga Lezha, e cila prej kohësh jetonte në Kamëz së bashku vajzën e saj 2-vjeçare, motrën, vëllain dhe të ëmën.

39-vjeçari i kishte bërë asaj një foto intime së bashku. Foto e cila ishte publikuar më pas në rrjetin social TikTok nga ky profil: userrrrshiba. Altin Coku.

Por Altin Çoku kishte dalë dhe në live TikTok duke e përgënjeshtruar se e kishte shpërndarë ai atë foto dhe duke ngritur një alibi se kishte qenë një shoku i tij që ia kishte marrë foton nga telefoni dhe më pas shpërndarë.

Prej rreth 1 muaji Sibela Abedini ishte zhvendosur së bashku me vajzën e mitur nga Kosova në Shqipëri. Familjarët tregojnë se kishte patur një mosmarrëveshje që nuk ishte divorc, ndërsa kërkojnë që autori të marrë dënimin maksimal.

Por Altin Çoku, përveçse si personazh TikTok-u është i njohur si me precedentë të theksuar kriminalë dhe për kryerjen e veprave shumë të rënda kriminale.

Në mars të vitit 2010 ai kishte tentuar të digjte të gjallë djalin e mitur të dajës së tij dhe të detyronte vajzën e dajës së tij për të vijuar lidhjen seksuale që kishte patur me të më herët.

 Për ta detyruar këtë të fundit të qëndronte në lidhje i kishte vënë flakën kushëririt të tij, i cili ishte vëllai i mitur i vajzës së dajës.

12 Komente

 1. A
  Ani

  Po ti vene flakën këtij psikopatit të deformuar edhe nga zoti

  1. H
   Hajdari

   Keq per ate qe ndodhi,po dhe ajo e shkreta paska qene djeg,derisa ka shku me kete shtremalaq..hitleri i digjte keta si puna ketij gungsi!

   1. r
    rrofte lexhenda dhe zagaret

    Çohu nga varri ENVER! Rrofte Lexhenda !

    1. M
     Mësuesi

     Ashtu duhet Ani, ashtu! Tani thone qe i vdekuri nuk gjykohet, por ama me keqardhje më duhet te them se edhe ajo e gjora qe humbi jeten 27 vjeç, ç'mutin deshi qe u lidh me kete shemtire shtrembaluq, prevers, dhe kriminel? Per ç'ka ajo kishte nevoje per te? Kjo eshte per mua mister, enigma me e madhe, dmth te mundesha te hyje ne psikologjine dhe personalitetin e saj. Nga keto monstra ka patur dhe do kete gjithmone, por vajzat dhe grate, duke e ditur se ka patur precedente te tille, pse nuk bejne kujdes?!

     1. k
      katarakti

      Shkenca botërore pohon se neandertalët janë zhdukur para afro 10 mijë vjetësh! Gabon rëndë. Neandertalët mund t'i gjesh ende me shumicë në Shqipëri. Sidomos në ato zonat malore, me guva dhe shpella dhe të mbuluara me borë. Shikojuni surratin si e kanë, që të bindeni.

      1. L
       Lala i Lushnjes

       Atë po mendoja mor burr ç'mut surrati ka ndyrësira?

      2. R
       Rambo

       Hajde u shkerdhefsha rracen dhe faren, o qelbesira milet, legjenda Enver e pastroi rracen nga keta, ligji dhe shteti i tij do mbeten ne histori. Tung..

       1. T
        Tirona re

        ky mostra qenka i lidhur gunge Cka dash ajo femer me kete sakat

        1. M
         Malsori

         Pt'huuuuu nji gelbazë në surratin tënd sakat muti. pt'huuuu shtrembalaq. Pt'huuuuu flliqan, legen burgu. E unë budallai që më vinte gjynah per ty, dhe doja ta blija dhe ta bëja dhuratë një rrul-asfalti që ti të hyje poshtë rrulit dhe të hekuroseshe dhe drejtoheshe e të bëhëshe si të gjithë njerëzit. Pt'huuuuuu flliqan i pa larë kurrë, që ke morrin sa një lajthi dhe guxon me ba aventura moderrne. Ti, që të duhen 3 veta per ti veshur pantallonat dhe fanelat, sepse je si një rrënjë hardhie. pt'huuu pabuks-muti.

         1. M
          Malsori

          Pt'huuuuu nji gelbazë në surratin tënd sakat muti. pt'huuuu shtrembalaq. Pt'huuuuu flliqan, legen burgu. E unë budallai që më vinte gjynah per ty, dhe doja ta blija dhe ta bëja dhuratë një rrul-asfalti që ti të hyje poshtë rrulit dhe të hekuroseshe dhe drejtoheshe e të bëhëshe si të gjithë njerëzit. Pt'huuuuuu flliqan i pa larë kurrë, që ke morrin sa një lajthi dhe guxon me ba aventura moderrne. Ti, që të duhen 3 veta per ti veshur pantallonat dhe fanelat, sepse je si një rrënjë hardhie. pt'huuu pabuks-muti.

          1. v
           vp

           Eshte keqardhje qe gazeta Shqipetare nxjerrin keto lloj lajmesh te ndotura; As kisha ndermend ta lexoja permbajtjen e ketij artikulli, vec Artikulli te ben te kesh neveri per keto Lajme ; Shume Poshte ka rene Gazeta Tema qe poston kesisoj Lajmesh Eshte TURP per Temen dhe per cdo Shqipetar qe perhap keto lloj lajmesh qe nuk jane pjese a shoqerise Shqipetare; Shoqeria Shqipetare KA ZAKONE DHE KANUNE qe ndalojne akte te ulta prej psikopatesh

            Lini një Përgjigje