Detaje nga vetëvrasja e 27-vjeçares në Kamëz: Viktima ishte e martuar në Kosovë, me personazhin e njohur të TikTok-ut u takua në hotel

12 Shkurt 2024, 09:59Kronika TEMA
Detaje nga vetëvrasja e 27-vjeçares në Kamëz: Viktima

Sibora Abedini, 27-vjeç, banuese në Kamëz i dha fund jetës duke u hedhur nga tarraca e katatit të katërt e banesës ku jetonte me qira.

Vajza ishte e martuar në Kosovë dhe kishte dhe një vajzë 2 vjece. Martesa ishte në krizë dhe vajza kishte ardhur pranë familjes se saj në Kamëz. Gjatë kohës që qendronte në Kamëz ajo pati një takim intim me Altin Cokun i cili gjatë kohës që ishin në hotel i kishte bërë një foto dhe e kishte publikuar ne Tik- Tok. 

Në foto shihen 27-vjeçarja dhe Çoku në momente intime me njëri tjetrin. Në lidhje me rastin u arrestua personazhi i Tik Tok i cili dyshohet se është personi që publikoi foton intime sipas policisë.

Vetë personazhi i Tik Tok deklaronte në një video të bërë disa ditë më parë se foton nuk e kishte publikuar ai.

Ai pretendon se në momentin që Sibora i dërgoi foton, disa miqtë të tij që ishin në tavolinë me të i morën telefonin dhe e kishin publikuar pa dijeninë e tij.

27 vjeçarja jetonte me qira në Kamëz, ashtu si autori i arrestuar. Ajo ishte e martuar me një shtetas nga Kosova me të cilin kishte dhe një vajzë. Problemet në çift kishin bërë që martesa të mos funksiononte dhe të kishte një krisje.

Teksa çifti ishte drejt ribashkimit publikimi i fotos me Çokun bëri që 27-vjeçarja të pësonte trauma dhe të ndërmerrte aktin ekstrem.

11 Komente

 1. V
  Vvv

  Ky terrorist që ka puplikuë fotën duhët të denohët me burg të përjetshem. Në një shoqri primitivë islamikë, siqë ështe shoqrija e jonë veprimë të tilla i kushtonë jetën njerzeve.

  1. k
   kola

   Dmth ky qenka shkaktari vdekjes. Po a shtet duhet të përgjigjet

   1. X
    Xhin Xhoni

    "kola"! O te qifsha ty ne shtetin tat. Ne shtetit i kemi than "hik pirdhu" - qysh me 22 Mars 1992 kur n kry t venit erdhen shimpazet si puna e kti monstres. Tina prap: "shteti, shteti"

   2. K
    Kamzalliu

    Ngushellime familjes se viktimes! Simbas studimit qe eshte bere viktima paska qene gjak ndezur dhe pa frena fare, ndare nga burri i pare, martuar prap ne Kosove, vjen ne Kamez e shkon ne hotel me ashikun ne nje kohe qe eshte e martuar per se dyti, epo kesaj i thine te kec di bithe nje ta mbac e nje ta cash. Ketij zagari cojeni tja cajne dhe ketij rondelen e bithes ke shtate penxheret

    1. E
     Eda

     o rob i trashe nga Kamza lexo me kujdes. .. viktima vetem nje here eshte martuar dhe martesa nuk i funksionoi... pastaj u mor me kete langaraqin e TikTokut qe i publikoi fotografine! E keni kthyer Kamzen ne fole insektesh...

    2. T
     Treni

     Dy gjëra nuk i mungojnë Shqipërisë mesa duket: Kriminelët (ky tipi siguro kontigjent i krimit është) dhe kurvat (tjetra mesa duket bridhte nga një penis në tjetrin). Hajd mo, viktima e vërtetë është vajza e vogël jetime. Sa për këtë mostrën, shpresojmë për një burgosje sa më të shpejtë. Shtyerja në vetë vrasje është vepër penale.

     1. A
      Asd

      Ky kafshe me fytyre majmuni duhet denuar vetem per pamjen qe "ndot ambjentin" 25 vite burg, pasta le ti shtojne edhe 50 te tjera per krimin. Si ka mundesi te jete kaq e poshter kjo rrace? E ka mashtruar, dhunuar e perdhunuar, i ka kerkuar para dhe ne fund pasi ajo ia fha te gjitha tallet ne tiktok. Kjo kafsheri e ben te ndjehet superior. Nuk ka drejtesi qe tia rrjepe lekuren perbindeshit dhe tia beje daulle!?

      1. T
       Tani

       Ngushëllime po mir a shkohet me kete qe zoti e ka ber me shenj se esht njeri i ndyrë ,po dhe femra te rri pak rrehat se nuk esht jeta vetem seks e tradhti po familje

       1. D
        Daullxhiu

        Po ky duket si arabo-turk nga surrati.

        1. A
         Altin

         Kemi probleme tona mjaft pa keto te egjiptianeve. Tani qe shume po vijne nga fundi i botes do degjojme e degjojme.

         1. J
          Jona

          Mjer vajza e vogël që ngeli jetime. O gra mos bridhni hu më hu ktej donte të bashkoej me baban e vajzës ktej kryen marëdhënie me një kafsh se njeri nuk i thuet atij sakati.

          Lini një Përgjigje