Halla e 27-vjeçares që dyshohet se u vetëvra në Kamëz: Ajo shkoi të punonte tek ky mostra si pastruese

12 Shkurt 2024, 12:17Kronika TEMA
Halla e 27-vjeçares që dyshohet se u vetëvra në

Halla e 27-vjeçares që dyshohet se u vetëvra në Kamëz pasi foto e saj me personazhin e TikTok, Altin Çoku u bë virale ka treguar detaje nga ngjarja e rëndë.

Ajo është shprehur se viktima kishte shkuar të punonte si pastuese tek 39-vjeçari, i cili është arrestuar pasi dyshohet se i ka shkaktuar vetëvrasje.

Halla tregoi se mbrëmjen e së shtunës (10 shkurt) kur 27-vjeçarja u hodh nga tarraca e katit të katërt kishte qenë në banesë me familjen dhe kishte dalë jashtë të pinte cigare.

“Kanë pasur komunikim me ish-burrin për gocën, Dyshimet janë tek ai dhe shokët e tij. Të zbardhet e vërteta, po e varrosim vajzën pa e ditur të vërtetën.

Bashkëshorti i saj këtu është, nuk është i përfshirë. Ajo ka një vajzë 2-vjeçe, s’do e bënte kurrë këtë.

Ne, motra e vet, vëllai, vajza dhe nëna e vet, ishin të gjithë aty. Doli të pijë një cigare dhe ndodhi ajo, nuk dimë gjë tjetër.

Kishte 1 muaj që kishte ardhur këtu, shkoi duke punuar tek ky mostra. Punonte si pastruese tek shkallët”, tha ajo për mediat.

31 Komente

 1. D
  Detari

  autochtonus 100 karat lol

  1. K
   Kapterri

   100 kar(at)

   1. U
    U shofshin zagaret e Lexhendes

    Dekar. ....tamam si ti.

   2. D
    Deep Purple

    Tamom grek.

    1. T
     Treni

     Flenme qentë, çohesh me pleshta.

     1. A
      Altini

      a qorr arab tqr o fytyre e shemtuar

      1. M
       Morseta

       E vrafte zoti kte moster !

       1. D
        Drilon

        Na mbyti injoranca.

        1. D
         Daullxhiu

         Donte pastruse ky surratqen?

         1. I
          Illo

          Mua me duken si race e zeze keta. Skane lidhje me shqipetaret.

          1. N
           Niko

           I solli arabi me gjithe fen

          2. D
           Daniel

           Epo dhe kjo femer mer vlla po ku shko dhe qihet me kte specie te shemtut mor ja qifsha robt shife nga surrati dhe veji emrin ktij zhulc injoranti qe kushedi kur osht la per here te fundit ptuuuuuuu o rrace e qelbur robt ku ti kesh

           1. G
            Graqiret Sumqire

            Nuk eshte shqipetar, duket qe ne surrat. Kemi edhe ne gabelat, si poshte ne Greqi qe jane shumica.

            1. P
             Pet.

             Kombinimi : rrjet social njeri me karakter te dobet = tragjedi, Te besh pjese e nje rrjeti social do te thote qe te heqesh dyert dhe dritaret e shtepise dhe te hyjne qen dhe mace.

             1. f
              feliks

              ç'fare bastardesh paskan qene keta maloket , te jesh malok,edhe i shemtuar edhe xhuxhmaxhuxh edhe musliman taliban, eshte krijesa me bastarde ne bote. nuk thone kot dashuria eshte qorre, po si ka mundesi ti shkoje femra ketij brumbullit te zi bajgash, mbyllni xhamite nje ore e me pare se ai vend iku per lesh, sapo shikoja tv live nda durresi, per 10 minuta rrjesht, hoxha nuk pushonte se pellituri ne gjuhe arabe me artopolant ne mes te dites, e perse duhet te degjojne kristianet shqiptare dhe te huajt kete gjuhe bastarde islamike ne mes te dites ne shqiperi

              1. k
               kris

               ik ne pill sames rracist

              2. Q
               Qazimi

               Nje popull kurve dhe monster pjell kurva dhe monstra... nje popull idiot zgjedh ta udheheqin idiotet...nje popull dembel nuk punon por merret me tik tok dhe big brother... keto jane pasojat qe I degjojme perdite.

               1. B
                Besimi

                Qazo e ke qarë!

               2. A
                Ardi

                Edhe pak Kohe dhe shqiperia behet afganistan me keto monstra qe mbajne ere qelbesire dhe Surat majmuni......... ,o cfare na gjeti me kete fare te ndyre anadolli.... u shkaterua raca e paster arberore.....

                1. A
                 Ardi

                 Edhe pak Kohe dhe shqiperia behet afganistan me keto monstra qe mbajne ere qelbesire dhe Surat majmuni......... ,o cfare na gjeti me kete fare te ndyre anadolli.... u shkaterua raca e paster arberore.....

                 1. Y
                  Yp xhixhi yp xhixhi

                  Ua Halla na e quajtka moster kete fare mender muti me kete surrat kaq te bukur qe vetem dy vete si Cim Peka e Klevic Badhiu mund tja kalojne per nga bukuria .

                  1. p
                   poshtë maskarenjtë

                   Më mirë të kishte punuar pastruese bajgash në një stallë derrash ,sesa të pastronte bolet e këtij majmuni . Mirë bëri që iku nga kjo botë sesa të shkonte prapë në shtrat me këtë gungaç. Kulmi ...të tradhëtosh burrin e vajzën me një gorillë ,që as pamjen s'e ka si njeri. Të paktën të ketë ikur e penduar .

                   1. D
                    Dhëmbeli

                    Pse jemi të detyruar tre heë në ditë të dëgjojmë altoparlantët në xhaija , kur dhe burijet e makinave nuk lejohen , se prishin qetësinë !? Le të kryejnë ritet brenda ambjenteve fetare ! Kujt i intereson , le të shkojë ta dëgjojë . Aq më keq që nuk predikohet në gjuhën tonë dhe nuk kuptojnë se çfar thonë! A thua se zoti nuk di shqip !

                    1. S
                     Shkoder

                     QR, si mund te shkosh me kete morr, me kete brumbull kanalesh

                     1. T
                      Tipi

                      Hahahahaha.....morr ,por i zi jo i kuq.

                     2. G
                      Gabeli

                      Mos u beni racista o njerez…

                      1. R
                       Real

                       Kapeni e futeni mbrenda qe mos te shohe drite dielli,ose futini nje koce plumbi ne surrat ketij plehres

                       1. H
                        Henks

                        Q..ja robt, ça surrati, si mund të shkojë një femër me një shtazë të tillë!!

                        1. B
                         Beni

                         Fukarallek=Maskarallek ky eshte realiteti.

                         1. H
                          Hamburgu

                          Ikni rini ikni nga shqiperia dhe lini vajzat motrat grate femijet ne dore te ketyre monstrave

                          1. t
                           tony

                           Kurrizo i Romes njeriu i te gjitha poshtersie nje fytyre terrozizmi dhe krimineli e mashtrues mos e nxirni pa akuzen vrasjes me qellim

                           Lini një Përgjigje