“Vetë i hëngri b*tha, nuk më rruhet për të”- E shtyu drejt vetëvrasjes 27-vjeçaren, personazhi i Tik Tok-ut tregon historinë

12 Shkurt 2024, 10:20Kronika TEMA
“Vetë i hëngri b*tha, nuk më rruhet për

Altin Çoku, personazhi i njohur i Tik Tok e ka treguar vetë historinë me 27-vjeçaren, e cila i dha fund jetës duke u hedhur nga ballkoni, pas publikimit të një fotoje intime.

Dy ditë më parë në rrjetet sociale 39-vjeçari teksa bisedon me një tjetër personazh të njohur të kësaj platforme tregon si ishte njohur me të renë, e cila sipas tij ishte edhe i ndarë nga burri.

Sipas versionit të Altin Çokut ka qenë vetë vajza e cila ka bërë foton me të, por më pas kjo foto është marrë nga shoku i 39-vjeçarit dhe më pas e ka shpërndarë duke hapur edhe profile false.

“Unë me një shoqen time në hotel me të, bëri foto ajo me mua lakuriq kokën tek gjoksi im. Unë dal tu pi kafe me një shok timin, por unë telefonin e mbaj pa kod. Unë shkoj me banjo të lokalit, ajo goca më ka cuar foto, duke më thënë shiko ca foto kemi bërë në hotel. Ky ka marrë telefonin dhe ka marrë foton dhe ja ka shpërndarë miletit.

Cuca e huaj e ndarë me burrë, edhe unë kam bërë debat me gruan time. Gjynah për gocën e huaj, po ajo vetit ja ka bo. Se vetë i ka hëngër bytha me bo foto. Nuk është tu më rrujt k**i për të”, tregon Altin Çoku, i cili thotë se nëse do ta akuzojnë për tradhti “do ti thotë policisë merrni armën e krimit”.

Vajza e re 27-vjeçare i dha fund jetës një ditë më parë, duke u hedhur nga ballkoni i shtëpisë ku jetonte me qira.

Policia fillimisht raportoi se e reja ishte rrëzuar nga tarraca e ballkonit, por më pas rezultoi se ngjarja nuk ishte aksidentale, por e nxitur pikërisht nga 39-vjeçari.

35 Komente

 1. k
  kur katundaret pushtojne qytete

  Nuk e ka pare e gjora,qe ky KARIN e ka lart,por ka pare vec ate te voglin poshte.

  1. A
   Arb

   Nuk dua te komentoj per femren, por ti si mashkull qenke kokrra e bythqirit.

   1. E
    Eri

    Po ca pret o vella, llumi po prevlalon ne rrjetet sociale. Keta njehere e njekohe mbylleshin neper spitale apo ne menyre te padrejte i tallte gjithe fshati, sot jane bere personazhe publike. Mjere ajo e shkreta per mendt e veta ne rradhe te pare dhe per fatin e saj me pas.

    1. S
     Sunitet nuk behen njerez, lloji i kafshes.....

     Kerrma arabe....vari kkkkkkk

    2. T
     Treni

     Ky është monster... Për fat të keq, duket sikur vajzat shqiptare nuk ngopen dot me këta lloj tipash.

     1. G
      Gigi

      Kush ka sy shihet qe s‘behet fjale per shqiptare!

     2. T
      Tony

      Shpellar. Prandaj eshte degjeneru ai vend .pse ikin populli, se nuk e din e se kiptojne ca ka ndodh atje . Kur dalin shohin se jetojne ne degjenerum Alpin.

      1. L
       Labi

       Ky bo gallate se nuk ka shtet,po te ishte kohe tjeter pa u o 24 oee ky dokapte sapunin te 7 penxheret.

       1. R
        RIP

        Une dua te komentoj femren, kur po bente kolovitje ne maje karit e shijo dhe beri dhe foto, tani faji nuk eshte i burrit qe beri foto dhe e publikoj e ndjera duhet ta kishte menduar

        1. S
         Shqiptar

         More debil se kujt i hip eshte puna asaj, nuk i jep te drejt ketij magjypi ta shperndaje neper milet si idiot. Ajo ishte e pa lidhur po ky vẹmja paska pas edhe familje.

        2. E
         Eda

         Kur nuk te vrau njehere ty o njeri i ulet para se te vriste veten e shkreta... Gjynah qe nuk te fshiu ty nga faqja e Dheut!!! Mos vrisni veten o gra... perse nuk vrisni autorin?

         1. d
          demokrati

          Kohe te keqia kane ardhun.Q. njeriu, njerin!Kur ju solla Lirin ka deklarue Sala nuk e kisha fjaln per kete qe bani Jue,por per grun time.

           1. S
            Scorpion

            Per kete shkerdhate, duhej zbatuar ligji i evolucionit, te dobetit ne kosh. Ky mbetje njerezore merr me qafe nje rob, qe pertej gabimeve, nuk meriton te trajtohet ne ate menyre. Ky meriton t'i hedhin te vjellen ne surrat....

            1. H
             Hasim

             Këto thënjet e tij janë thënjet e avokatit dhe prokurorit për ta zhvatur! Shkova në banjo ma mori shoku telefonin dhe ai e filmoi! Po ai që e shpërndau foton çfarë interesi kishte me një goc të pa njohur ta nxjerri tik - tokun e zi që po merr në qafë shum të rinj?jam dakort me thënjen e Dajos për vet gjygjësi se trekëndëshi prokorori-gjykat- avokat janë veç për të zhvatur.

             1. P
              Paloka

              Carin me qenë se bohet si duhet drejtësia ta rruajnë prokurori dhe gjygjtarët mirë tye.

              1. P
               Psikologu

               Ju nuk e njihni por ky personazh i Tik Tok eshte me keq se Kazimondo i Notre Dam...mjere ato femra qe kane shkuar me te

               1. D
                Detari

                pune arabesh vk

                1. z
                 zhigolo

                 Arabët,gruan......

                2. I
                 Italiani

                 Ngushullime per familjen e vajzes Po mir mer a shofin a jo kto femra Cosht ky majmun more

                 1. T
                  Toni

                  Ky duhet te kishte ngirdh qekur lindi si ben Gjermani nuk pranon te till mostra

                  1. A
                   Alban

                   Injorance e madhe, femra perverse, meshkuj te piste, zhulsa, te pa formuar. Te shkosh me nje tip te tille vertete eshte tmerr

                   1. A
                    Arbëresh

                    Ti je per te QR, per te hedh ne humnere. Vrave nje njeri, e thua nuk te rruhet. Po' dhe kto vajzat e sotme, qe shkojne me kafshe qe dallohen nga km qe Jane kafshe.

                    1. B
                     Bota e vertete nuk eshte ajo Shqiptare.

                     Kjo eshte Shqiperia... pse habiteni...ky eshte realiteti I perditshem Shqiptar. Ky eshte niveli I jeteses. Ky eshte nentaliteti. Kjo eshte menyra e jeteses ne ate vend... Pse habiteni?

                     1. B
                      Bahcalleku

                      Vareni per bolesh kete majmun,

                      1. D
                       Dari

                       Po si K@in mund te besh sex me kete brumbullin

                       1. O
                        Olsi

                        Pune jevgjish.

                        1. A
                         Agron Gjekmarkaj

                         Diskutime mes gocave qe punojne ne nje zyre biznesi privat: "Kaloi Armendi te blloki, o zooooot sa i EGER ishte, nuk m la Manjola ti dilja para". Ne nje program ne TCH: "Kosova ka çuna, (çuni pi Kosove ishte nje ndyresire me lesh si ky monstra i Tik-Tok-ut) Shqiprija ka goca". Lum na per kohet qy jetojme.

                         1. S
                          Subahanalla

                          Nuk e njoh kete qelbak po qe te arrije femra ti ulet ketij mostre per ti shuar etjen seksuale nuk e di se si mund te arrije njeriu deri aty .

                          1. L
                           Lexo pertej fjaleve

                           Kaq i shemtuar sa eshte ky nuk e besoj dot qe ajo goca ka dashur te jete me te, (madje madje as gruaja, edhe ate do e kete detyruar te martohet me te), plus pozicioni i fotos duket sikur ky ka kerkuar te behet fotoja ose e ka bere vete, ndersa ajo qendron e strukur sikur nuk do te jete por eshte e detyruar te beje kete foto. Mua me duket qe eshte bere me force per ta kercenuar kete gocen. Nuk dua te futem ne detaje si u njohen etj etj por gjithsesi duket situate shume me e komplikuar nga sa do ta paraqesi ky idioti. Eshte ironike si permend qe ajo ka qene e ndare (nenkuptimi eshte qe ka moral te ulet se tipa si ky keshtu mendojne, nderkohe qe vete qenka i martuar dhe vendos te beje foto nudo me nje grua qe nuk eshte gruaja e tij???? Kush ka moral te ulet ne kete rast?! Personalisht mendoj qe viktima eshte detyruar me force te beje kete foto dhe ndoshta shume me teper se kjo foto dhe nuk kane qene me vullnetin e saj te lire) Gra, vajza, shenjen e pare qe shihni qe nuk keni te beni me nje njeri normal mbathjani me te 4-ta dhe mos e ktheni koken pas. Mbroni veten. eshte me mire te punosh pastruese per bashkine dhe serisht e mban koken lart sesa te ngaterrohesh me keto llok mostrash P,s Nuk dua te gjykoj pamjen e njerezve, une mendoj qe disa njerez edhe pse mund te mos jene fizikisht terheqes kane shpirt te bukur dhe kjo i ben njerez te bukur ama ky nuk eshte rasti, ketij i reflektohet ligesia e shpirtit ne sy dhe fytyre, plus nese kjo nuk eshte mjaft vete e provon me ate cfare thote per viktimen ne mediat sociale

                           1. L
                            Labi

                            Ky kokekari dihet djegur me benzine

                            1. J
                             Ja kaq

                             Vetem nga menyra si e shkruan shqipen kuptohet cfare debili i pa shkolluar eshte.

                             1. A
                              Asd

                              Ne luften e dute boterore perdornin flakehedheset. Ky eshte rasti.

                              Lini një Përgjigje